Skocz do zawartości

Polina

Members
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Polina w Rankingu w dniu 8 Listopad

Polina posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

21 Excellent

O Polina

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Polina

  Oddanie budynków

  Cześć, za 41m2 wzięli 190 zł. Wszystko trwało +- godzinę i 30 min. Na kolejny odbiór już się nie umawialiśmy, wiemy co mają poprawić i jak to ma być zrobione więc ich obecność nie jest już potrzebna :).
 2. Polina

  Oddanie budynków

  My po NIE-udanym odbiorze naszego mieszkania. Budynek 1, klatka A (od pola, kościoła). 1. Suche, prawie suche - szybko do dosuszenia. 2. Kąty proste, ściany proste, w zasadzie bez większych wad, nie było się czego przyczepić. 3. Łazienka - w kominie wentylacyjnym, obok odpływu, dziura, że pół ręki prawie weszło, rurki z wodą jedne wystają jedne są tak głęboko, że prawie niewidoczne, będą musieli wstawiać przedłużenia. Porysowany grzejnik. W jednym z rogów brak kawałka wylewki, w 2 rogu wylewka "chodzi" do wykucia i zalania od nowa. Praktycznie przy każdym grzejniku rurki nieobrobione, dziury. Okna OK, jedynie uszczelki do wymiany. I kilka innych wad, ale nie chce mi się ich opisywać. Jeśli ktoś chciałby z polecenia osobę zajmującą się odbiorami mieszkań, z czystym sumieniem mogę polecić Pana i Panią, którzy byli u nas. Na połowę rzeczy, nawet nie zwrócilibyśmy uwagi dyby nie Oni. Wszystko wyłapali, zmierzyli i z panią z Murapolu załatwili w naszej obecności (i Pana z budowy). I jedno zapytanie na co też zwrócili nam uwagę, drzwi, które mamy zamontowane nie są drzwiami antywłamaniowymi, a w prospekcie pisze, że mają być. Pani z Murapolu stwierdziła że nie wie i że się tego dowie i da znać. Na chwile obecną, lista wad spisana. O dziwo Pani zaproponowała naprawę "od ręki" z pominięciem przesyłania papierów do centrali (to wymagałoby 14 dni na decyzję, potem wykonanie itd). Czekamy więc na info o naprawie usterek :). Co do klatki, kartongips już prawie wszędzie, zagipsowany na łączeniach.
 3. Polina

  Oddanie budynków

  My odbieramy mieszkanie w budynku 1 dzisiaj. Z tego co się orientuję, to klucze do tego budynku wydawane są od 31.10.
 4. Polina

  Jak idzie budowa?

  Zdjęcia z dziś. Jest jak widać i jak opisuje Artwer.
 5. Polina

  Tynki wewnętrzne (sufit)

  Szkoda widzielibyśmy jak ewentualnie nie robić
 6. Polina

  Oddanie budynków

  ja otrzymałam dzisiaj info, że odbiór mieszkań w budynku 1 rozpoczyna się od poniedziałku. W tym tygodniu mam umówić się na odbiór mieszkani od dewelopera - nie mylić z odbiorem budynku przez Inspekcje budowlaną, któa ma być w grudniu
 7. Polina

  Oddanie budynków

  My na pewno kogoś takiego będziemy brać. Będziemy mieć przynajmniej pewność, czy wymiary się zgadzają i co ew. jest do poprawy (bo przecież za to płacimy dość duże pieniądze).
 8. Polina

  Jak idzie budowa?

  Zdjęcia z tej soboty. Tylko kilka. Ale zawsze coś.
 9. Polina

  Oddanie budynków

  Info z teraz dot. budynku 1 (tego najbardziej w lesie). Klatka B i C (bliżej drogi) są już prawie gotowe. W teorii mają dzwonić od przyszłego tygodnia i przekazywać klucze. Klatka A (ta najbardziej od szczerego pola) do końca przyszłego tygodnia ma być całkowicie skończona. Przekazywać klucze mają od 29.10. Zakończenie wydawania kluczy planują na 09.11.2018 I teraz tak, po odbiorze kluczy można już remontować, kończyć mieszkania. Odbiór techniczny budynku planują w terminie 30 Listopad do 30 Grudzień. Na pytanie, jeśli mieszkanie skończę w połowie Listopada, to czy mogę tam zamieszkać, odpowiedź była "nooo, yyyy.... LEGALNIE nie ale no".
 10. Polina

  Jak idzie budowa?

  Czy napisał, czy nie, dowiemy się już za jakiś czas. Wg projektu, mają być parkingi ogólnodostępne (czyt. wzdłuż ulicy, wydzielone, itd). Parking podziemny to jedno, parking zewnętrzny to 2. Może poczekajmy aż skończą, wtedy ocenimy ? Co do zabudowy, wg mnie, i tak jest całkiem niezła, zwłaszcza, że te 3 budynki będą oddzielone dość sporą ulicą od kolejnej enklawy, którą ma zamiar wybudować Murapol. Wiadomo, nie jest to "domek na prerii" jednak mam nadzieje, że będzie to mieszkanie z całkiem dobrą przestrzenią.
 11. Polina

  Jak idzie budowa?

  Ja będę. Jeśli nikt wcześniej nie wrzuci, to w niedziele będzie foto relacja :).
 12. Polina

  Jak idzie budowa?

  No super. W końcu to zaczyna jakoś wyglądać
 13. Polina

  Jak idzie budowa?

  Ile z osób tu obecnych, było już na jakichś oględzinach swoich mieszkań ? Na "odbiorze" po np. zakończeniu elektryki czy po ściankach ? Czy jest ktoś kto miał takie rzeczy w budynku 1A czyli tym najmniejszym, tym najbardziej od "lasu" i Instalu ?
×