Skocz do zawartości

mateusz

Members
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Zawartość dodana przez mateusz

 1. Ogólnie zrobić by porządek z tą gimbazą .... opony i decha, która leży przy wyjeździe z garażu to również ich robota. Pobawili się ale posprzątać to już nie ma komu. Wcześniej notorycznie bawili się hydrantem.
 2. Żona mi dzwoniła, że w komórkach murowanych w bloku 45 ( na lewo od bramy garażowej) sucho.
 3. To jest syfon
 4. Czy gruntowaliście strop filigranowy ? Jezeli tak to czym ?? Zwykłym gruntem tak jak do ścian czy np. gruntem beton-kontakt ?
 5. Ma ktoś informację, czy zostały już złożone dokumenty do Nadzoru Budowlanego dla budynku nr 2 ?
 6. Czy wie ktoś może, jaki rodzaj zaworu oraz gwintu do głowicy jest w kaloryferach ?? Z góry dziękuję za informację.
 7. W przyszłym tygodniu ma być na budynku numer 2 straż pożarna na odbiorach zaś końcem lutego dopiero będą złożone papiery do nadzoru budowlanego. Z tego wynika, że kontrola inspektora budowlanego najszybciej odbędzie się w drugiej połowie marca.
 8. podrzuci ktoś zdjęcia elewacji budynku 2 od pól oraz stanu dróg dojazdowych ? Prace posuwają się do przodu ?
 9. Pytanie zasadnicze - kto jest w końcu administratorem budynku nr 2 ?? Metropolis ( tak jak w budynkach 1 i 3 ) czy ADM Property ??
 10. A czy przy odbiorze mieszkań są spisywane stany liczników ciepła czy wody ?
 11. fajnie to wygląda Dziękuję za zdjęcie Widzę, że grubo ruszyli w końcu....elewacja, dach, wiaty śmietnikowe, droga, chodniki. Ehhhh .... nie mogli takiego tempa mieć na jesieni ??
 12. Ruszyli coś z drogą od strony pól ??
 13. Może zrobisz kilka fotek ??
 14. Ma ktoś wiedzę czy ogrzewanie w klatkach A i B w budynku 2 jest już włączone ?
 15. Pati007 przyglądnij się dobrze ja naliczyłem trzech
 16. Na stronie dewelopera są wystawione mieszkania z bloku 4 i 5 do sprzedaży więc pewnie bedą zaczynać kolejny etap. Ciekawe tylko którędy będą mieć dojazd na budowę, bo nie wyobrażam sobie że ciezki sprzet bedzie jezdził po brukowanej drodze pomiędzy naszymi samochodami.
 17. W umowie jest data przeniesienia własności, jeżeli nie zostanie ona dotrzymana to ustawowo deweloper ma 120 dni na dokonanie przeniesienia własności ALE po uprzednim napisaniu pisma z wezwaniem do wyznaczenia nowej daty. I od dnia w którym pismo zostanie wysłane liczone jest 120 dni.
 18. Instalacje były robione przed tynkowaniem mieszkań więc masz już na pewno porobione gniazdka. Prawdopodobnie zatynkowali Ci większość gniazdek. Mi dla odmiany zatynkowali siłę w kuchni oraz włącznik światła w przedpokoju ale z racji, że miałem porobione zdjęcia instalacji przed tynkowaniem bez problemu zlokalizowałem sobie te miejsca.
 19. My naniesliśmy poprawki jak się jeszcze blok budował więc deweloper zrobił nam to bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów. Nam okno nad głową nie przeszkadza ale znam osoby, którym faktycznie to przeszkadza, więc myślę, że to nie jest tylko Twoje widzimisie
 20. My zmieniliśmy miejsce kaloryfera spod drzwi balkonowych na drugi koniec pokoju, kuchnię mamy wydzieloną więc kaloryfer będzie przy scianie, która oddziela pokoj od kuchni. Tam będzie stał stół więc kaloryfer nie bedzie przeszkadzał i dzięki temu kanapa bedzie mogła być dosunięta do ściany. W drugim pokoju również przesunęlismy grzejnik tak aby weszło łóżko dwuosobowe.
 21. Był juz ktoś z Was w garażu podziemnym ?? Na jakim etapie są tam prace ?? Podzielcie się proszę informacjami
 22. Pewnie to są pieniądze na załatwienie formalności z Telefonika.
 23. Na lovekrakow.pl pojawiła się informacja dot. budżetu miasta na kolejny rok. Jest w nim ujety 1 mln zł na dokończenie ul. Domagały.
 24. Ma ktoś aktualne informacje/zdjecia co się dzieje obecnie na budowie ?
 25. W bloku 1 i 3 można już korzystać z własnego prądu i ogrzewania czy jeszcze nie ??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...