Skocz do zawartości

mateusz

Members
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana mateusz w Rankingu w dniu 5 Październik 2018

mateusz posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

34 Excellent

O mateusz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. mateusz

  Oddanie budynków

  Na stronie dewelopera są wystawione mieszkania z bloku 4 i 5 do sprzedaży więc pewnie bedą zaczynać kolejny etap. Ciekawe tylko którędy będą mieć dojazd na budowę, bo nie wyobrażam sobie że ciezki sprzet bedzie jezdził po brukowanej drodze pomiędzy naszymi samochodami.
 2. mateusz

  Oddanie budynków

  W umowie jest data przeniesienia własności, jeżeli nie zostanie ona dotrzymana to ustawowo deweloper ma 120 dni na dokonanie przeniesienia własności ALE po uprzednim napisaniu pisma z wezwaniem do wyznaczenia nowej daty. I od dnia w którym pismo zostanie wysłane liczone jest 120 dni.
 3. mateusz

  Jak idzie budowa?

  Instalacje były robione przed tynkowaniem mieszkań więc masz już na pewno porobione gniazdka. Prawdopodobnie zatynkowali Ci większość gniazdek. Mi dla odmiany zatynkowali siłę w kuchni oraz włącznik światła w przedpokoju ale z racji, że miałem porobione zdjęcia instalacji przed tynkowaniem bez problemu zlokalizowałem sobie te miejsca.
 4. mateusz

  Oddanie budynków

  My naniesliśmy poprawki jak się jeszcze blok budował więc deweloper zrobił nam to bezproblemowo i bez dodatkowych kosztów. Nam okno nad głową nie przeszkadza ale znam osoby, którym faktycznie to przeszkadza, więc myślę, że to nie jest tylko Twoje widzimisie
 5. mateusz

  Oddanie budynków

  My zmieniliśmy miejsce kaloryfera spod drzwi balkonowych na drugi koniec pokoju, kuchnię mamy wydzieloną więc kaloryfer będzie przy scianie, która oddziela pokoj od kuchni. Tam będzie stał stół więc kaloryfer nie bedzie przeszkadzał i dzięki temu kanapa bedzie mogła być dosunięta do ściany. W drugim pokoju również przesunęlismy grzejnik tak aby weszło łóżko dwuosobowe.
 6. mateusz

  Oddanie budynków

  Był juz ktoś z Was w garażu podziemnym ?? Na jakim etapie są tam prace ?? Podzielcie się proszę informacjami
 7. mateusz

  Budowa ul. Domagały

  Pewnie to są pieniądze na załatwienie formalności z Telefonika.
 8. mateusz

  Budowa ul. Domagały

  Na lovekrakow.pl pojawiła się informacja dot. budżetu miasta na kolejny rok. Jest w nim ujety 1 mln zł na dokończenie ul. Domagały.
 9. mateusz

  Jak idzie budowa?

  Ma ktoś aktualne informacje/zdjecia co się dzieje obecnie na budowie ?
 10. mateusz

  Jak idzie budowa?

  W bloku 1 i 3 można już korzystać z własnego prądu i ogrzewania czy jeszcze nie ??
 11. mateusz

  Jak idzie budowa?

  Był ktos w ostatnim czasie na budowie ? Jak postep prac ? Szczególnie interesuje mnie Budynek 2. Jeżeli macie jakieś zdjęcia to proszę podzielcie się z góry dzięki
 12. mateusz

  Oddanie budynków

  Sam interesowałem się mocno tym samym mieszkaniem w klatce E. Z mojej strony taka uwaga - nie wiem na ile komu to przeszkadza ale ... my nie zdecydowaliśmy się z żoną na to mieszkanie ze względu na stacje trafo pod balkonem. Może huczeć/buczeć ale NIE MUSI. Poczytałem trochę w Internecie, dopytałem elektryka w rodzinie i zdarza się, że niestety jest głośno. Lustrzane odbicie tego mieszkania jest w klatce B, z tego co widzę jeszcze wolne na 1 i 4 piętrze.
 13. Mieszkań jest 201 w 3 blokach + lokale usługowe. Miejsc postojowych jest w sumie 120 z czego 75 miejsc w garażu podziemnym i 45 miejsc naziemnych - pytanie czy są to miejsca ogólnodostępne czy do wykupienia. Z tego co zauwazyłem w klatce to chyba nie ma takich miejsc na wózki czy rowery. Jest jedno małe pomieszczenie ale wydaje się że z przeznaczeniem na cele gospodarcze.
 14. mateusz

  Oddanie budynków

  Można prosić osoby, które już odebrały o informację jak to w środku wygląda, czy tynki suche, czy części wspólne są ukończone, jezeli nie to na jakim etapie są pracę ?? Z góry dzięki.
 15. mateusz

  Jak idzie budowa?

  Od której strony zaczeli rozkładac rusztowania na budynku 2? Datąd robili elewację od dziedzińca więc na zewnątrz za bardzo nie widać postępów prac. Zastanawia mnie jedna rzecz - dlaczego w budynku 1 albo 3 (a może w obydwóch) nie ma tynków na ścianach klatek schodowych tylko karton gips. Na 99% jestem przekonany, że widziałem w budynku 2 otynkowaną całą klatkę schodową jak byłem oglądać mieszkanie. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie :)
×