Skocz do zawartości

glabella

Members
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O glabella

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. glabella

  Oddanie budynków

  Dzięki za odpowiedz, mam jeszcze pytanie jak z wodą? Działa już wszystko?
 2. glabella

  Oddanie budynków

  Wiadomo coś, czy ogrzewanie w budynku 3. już działa?
 3. glabella

  Oddanie budynków

  To prawdopodobnie będziemy mieszkać w tej samej klatce. Mam nadzieję, że też będę mogła dość szybko odebrać mieszkanie. Mam dzwonić w piątek żeby uzyskać więcej informacji, ale wcześniej powiedziano mi, że można liczyć na odbiór mniej więcej w połowie listopada.
 4. glabella

  Oddanie budynków

  A w której klatce, jeśli można spytać?
 5. glabella

  Oddanie budynków

  Czy da się jakoś sprawdzić w umowie, w której klatce jest mieszkanie?
 6. glabella

  Jak idzie budowa?

  O, sprytnie z tymi zdjęciami. Rzeczywiście lipa. Dzięki za info!
 7. glabella

  Jak idzie budowa?

  Szczerze mowiac, ja kupiłam mieszkanie z informacja, ze ma powstać do końca listopada (budynek 3, nie wiem jak to jest z 1 w umowie aktualnie), wiec na 2-3 miesiące obsuwy i tak byłam nastawiona. Tam gdzie obecnie mieszkam w rok powstal hotel, właśnie go kończą a w sumie nie minęło jeszcze 12 miesięcy-da się. Wiadomo, ze do końca listopada tego nie skończą ale nie zakładajmy, ze będzie nie wiadomo ile wad z góry. Fajnie, ze ktoś na bieżąco dodaje zdjęcia i opisuje co tam się dzieje, mysle, ze wszyscy przyszli mieszkańcy są bardzo wdzięczni Na tablicy informacyjnej jest napisane, ze rozpoczęli budowę w lutym 2017. Pytanie do obserwatorów/mieszkańców Zlocienia: to nieprawda?
 8. glabella

  Oddanie budynków

  Dzięki za tę wiadomość myślę, że odrobina ludzkiej życzliwości nikomu by nie zaszkodziła tym bardziej, że wszyscy będziemy sąsiadami. Pozdrawiam przyszłych sąsiadów
 9. glabella

  Oddanie budynków

  Każdy miał w szkole matematykę. Chodzi mi o STATYSTYKI dewelopera. Czyli o KONKRETNE dane - liczbę inwestycji, analizę ilości błędów technicznych w tych inwestycjach- ogółem coś na poparcie tego przytoczonego odsetka. Bo każdy sobie może powiedzieć coś takiego, ale ja poprosiłam o jakieś dowody (o ile takie istnieją) że to nie jest wyssane z palca i użyte jak zaimek upowszechniający przez przeciętnego Polaka, czyli nadużyte.
 10. glabella

  Oddanie budynków

  Skąd taka statystyka? Chetnie poczytam jakieś analizy, bo domyślam się, że takie twierdzenie jest czymś poparte.
 11. glabella

  Oddanie budynków

  Trzeba być dobrej myśli, że zostaną oddane w miarę szybko i nie będzie z nimi takich problemów. Pozytywne myślenie ma dobry wpływ na zdrowie 👍🏻
 12. glabella

  Oddanie budynków

  A czemu ma właściwie służyć zamieszczanie tutaj zdjęć jakiejś innej inwestycji, w zupełnie innym miejscu? Tym bardziej, że temat to „Oddanie budynków” i chyba zainteresowani nim już zakupili mieszkania (=nie zwrócą ich) bardzo współczuję problemów z mieszkaniem, ale to nie znaczy, że na naszym osiedlu MUSZĄ być takie kłopoty. Bo chyba nikt nam tego nie życzy?
 13. glabella

  Jak idzie budowa?

  Wprowadziłam Was w błąd, mówiłam cały czas o budynku nr 3... czyli budynek nr 1 zostanie najszybciej oddany, jeśli dobrze zrozumiałam.
 14. glabella

  Jak idzie budowa?

  @Polina oczywiście zgadzam się z Tobą, ale fajnie byłoby mniej więcej wiedzieć czy będzie można się wprowadzić jeszcze w tym roku żeby jakoś zaplanować wynajem do momentu przeprowadzki. Skoro są już gdzieś okna w budynku A to może nie jest aż tak zle
 15. glabella

  Jak idzie budowa?

  Umowa jest z 2018 roku
×