Skocz do zawartości

enduring91

Members
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez enduring91

 1. Głupota i cwaniactwo z parkowaniem na tym osiedlu nie ma granic. Kolejny kierujący, który utrudnia wjazd do garażu pod blokiem 24 i przy okazji niszczy zieleń, na którą co miesiąc płacimy w czynszu.
 2. Kolejny "MISTRZ" parkowania z Jasła, który ma gdzieś zainstalowane słupki umożliwiające swobodne i bezpieczne przejście przez pasy między blokiem 28 i 30. Szanowny/a Panie/Pani nie mieszka Pan/Pani tu sam/a !!!!! Trochę kultury !!!
 3. Novana a powiedz mi z jakiego art. chcesz żeby ten cwaniak dostał mandat ? z tego co się orientuje chyba że się mylę garaż jest traktowany jako teren prywatny wiec ustawa prawo o ruchu drogowym co za tym idzie kodeks wykroczeń nie obowiązuje. Jedynie co policja może zrobić to ustalić dane właściciela a następnie nawet nie Nawigator a Lc Corp jako właściciel miejsc postojowycj wystąpić z powództwa cywilnego... wiec narazie pozostaje wrzucać zdjęcia i pisać do Lc Corp.
 4. Jak widać na załączonym zdjęciu zarządca z Nawigatora i właściciel miejsc LC Corp założyli dodatkowe słupki no ale NIESTETY CWANIAK Z WŁOSZCZOWEJ DALEJ TWARDO SIĘ UPIERA ŻE BĘDZIE PARKOWAŁ W GARAŻU PODZIEMNYM TERAZ PARKUJE NA MIEJSCACH 74,75 POD BLOKIEM 26.
 5. Sprawa parkowania w garażu zgłoszona do LC Corp mają zdjęcia pojazdów które bezprawnie korzystają z ich miejsca i będą ich obciążać kosztami korzystania z tych miejsc postojowych . Co do niewłaściwego parkowania sprawa zgłoszona do Nawigatora i zarządca był wczoraj na osiedlu porobił zdjęcia pojazdów niewłaściwie zaparkowanych ma zgłaszać na policje. Jako taki porządek musi być na osiedlu nie może być wolnej "amerykanki".
 6. Kolejny mistrz(yni) parkowania tym razem przed blokiem 24.....
 7. Proszę kierowcę pojazdu ze zdjęcia o nie parkowanie pojazdu w garażu podziemny pod blokiem 24/26 gdy nie jest się do tego uprawniony. Jak pan chce notorycznie parkować pojazd jak to robi do tej pory to proszę sobie wykupić miejsce a następnie płacić comiesięczny czynsz tak jak inni mieszkańcy, A NIE ZGRYWAĆ CWANIAKA !
×
×
 • Dodaj nową pozycję...