Skocz do zawartości

razu

Members
 • Zawartość

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana razu w Rankingu w dniu 21 Lipiec 2021

razu posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

razu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

40

Reputacja

 1. Aktualny i najbardziej profesjonalny raport z placu budowy: Mariusz Max Kolonko mówi jak jest. Wychodzi na to, że swojego posta nie zjem
 2. no sorry ale nie ruszyło ile obsuwy w stosunku do harmonogramowego 23 czerwca 2023 przewidujecie? Ja jako niepoprawny optymista obstawiam listopad 2024 (będą się zarzekać cały początek 2024 że zdążą przed nowym rokiem szkolnym, ale nie zdążą). Jak szkoła będzie wcześniej to wydrukuje swój post i go zjem.
 3. Trawników to niech sobie nie koszą albo koszą później. Gorzej, że wytruli roundup'em czy innym gównem trawę przy chodnikach. Barany tak zlali tym chodniki, że na kilkanaście cm od chodnika wszystko zdechło.
 4. Na codzień nie śmierdzi. Są episody smrodu, epizody czyli kilka, kilkanaście dni w roku, kiedy wali niemiłosiernie jakbyśmy mieszkali w kuble na bio odpady lub zamiennie wali jajem ale to chyba już z oczyszczalni a nie z sortowni. Nie jest to problem stricte Złocienia. Śmierdzi w wielu miejscach miasta, taki urok Srakowa. I bliżej sortowni śmieci tym czuć bardziej. Czy sortownie się kiedyś wyniosą? Nie wiadomo, raczej nie w przeciągu kilku lat.
 5. Czy podczas gry na tym boisku na I piętrze będzie obowiązywało "prawo pascala"? "Kto wykopał piłkę ten po nią zap..la"? Nie doszukałem się w dokumentacji
 6. Sieciówka, nie sieciówka ale kiedyś się kasa franczyzobiorcy (tak mi sie wydaje że to franczyza) skończy na dokładanie do biznesu. A czy testował ktoś http://fetaipesto.pl/ na ul. Śliwiaka?
 7. Biesiadowo to jakaś ponura kpina. To co tam podają to trudno nawet odpadkami nazwać. Śmieszne są ich kupione opinie na google. Najbardziej rozbawiła mnie ta fejkowa opinia: "Trafiłam tu przez przypadek z rodziną podczas zwiedzania Krakowa. Super miejsce i klimat. Mozna dobrze zjeść. POLECAM" Złocień atrakcją turystyczną dla rodzin Szybki upadek Biesiadowa widzę.
 8. W szkole podstawowej 41 na Jerzmanowskiego jest stołówka. Więc nie wszystkie wyginęły Jedzonko super. Czasem kupuje. Można zadzwonić rano i sobie zamówić porcję, i pomiędzy 12 a 15 odbierać. W wyszukiwarkę wrzucić "stołówka ewa widur smaczek" i sie znajdzie.
 9. Namówiłeś mnie. Od dzisiaj głównym miejscem moich spacerów z dzieckiem będą okolice Domagały 45. Latorośl ostatnio głośno piszczy i krzyczy, strasznie mnie i dzieciaka to bawi. Mam dużo wolnego czasu. Pozdrawiam edit: A są takie inne piękne miejsca w Krakowie, jak bloki, w których zakazują prania, czy wspólnoty zakazujące rysowania kredą po chodniku. Sprawdziłbyś się tam wprowadzając zakaz "darcia mord przez dzieci na placu zabaw".
 10. Szanowny Panie, uprzejmie proszę o więcej kultury. Ciężko mi uwierzyć, że jest Was więcej. Ale może, przynajmniej jedna z osób z tego rzekomego pozwu potrafi poprawnie pisać po polsku
 11. Serio? Ten mikroplacyk zabaw stworzył aż taki problem? A ile czasu one się tam "drą"? IMO mieszkanie przy żłobku czy przedszkolu to rewelacyjna sprawa, dzieciaki "podrą" się czasem w ciagu dnia, a potem całe popołudnia, nocki, dni wolne, cisza jak makiek zasiał bo nikogo tam nie ma. Benficjent 2x500+
 12. po czym wnosisz, że nikt inny nie interweniuje? Ja dzwoniłem na SM, na Policję, ba przeszedłem się nawet zobaczyć co za firma ich tam "ochrania" i też do Solid'a dzwoniłem. Ale wszystkei te 3 instytucje rozłożyły ręcę. Solid stwierdził że właściciel przychodni jest poinformowany. Policja poleciła dzwonił do strażników. U strażników zgłosiłem chęć zeznawania w sprawie zakłocania ciszy nocnej - mają dzwonić i wezwać mnie jako świadka... kiedyś tam.
 13. ja sobie ostatnio powiedziałem mocne i stanowcze: "raczej wracam do ćwiczenia" więc się będę wieczoram pojawiał na tej siłce to trochę młodzieży poprzeszkadzam
 14. Odradzam wynajmowanie garażu od TBS. Ta instytucja to całkowita porażka. Średniowiecze to najwyższa innowacja w porównianiu z mentalnościa prezesa i pracowników TBS.
 15. Aktualne podtopienia obrazują, jak bardzo w d...ie mają nas władze. 9 lat temu zalanie Bieżanowa i podtopienia Złocienia, po tych wydarzeniach obiecywano szereg zbiorników. Udało się wybudować jeden (średnio spełniający swoją rolę) oraz chyba jednokrotnie wyregulowano Serafę. Przez te 9 lat powstało natomiast wiele bloków i domów, ulic, nowa część ekspresówki. Zaburzono stosunki wodne i małą retencje. Ja się chyba pogodziłem z tym, że przy byle deszczu będzie nas odcinało od świata. Padało kilka dni! I to nie jakoś super intensywnie. A my pływamy. I nie pomoże szlachetny gest p. Gibały (nie to żebym go promował, ale jeśli rzeczywiście biegał z workami to szacun), gdy Krakowem rządzi dziadek Jacek, a Polską ludzie promujący modły jako najlepszą metodę zapobiegania powodzi. Wymiana ekipy na poprzednią w najlepszym wypadku utrzyma stan gównowatości w jakiej żyjemy. Innych nadziei nie widzę dla tego kraju. W Polsce wypracowano system bylejakości, niedasizmu i pozoranctwa. Mógłym się tu rozpisać ze swoimi żalami na kilka stron. Ale oszczędzę Wam tego. W zamian zostawiam czarnowidztwo na kolejny tydzień: zapowiadane deszcze zgotują nam powtórkę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...