Skocz do zawartości

Ewel

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Ewel

 1. czy ktoś coś wie może na temat zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu Agatowa/Domagały ? Widziałam ekipę robiącą zdjęcia.
 2. Tak, ten zwrot był związany z pomniejszonym metrażem mieszkania i powiększonym metrażem miejsca parkingowego. Nie zastanawiałam się, czy gdyby pozostał metraż z planów to trzeba by dopłacić, ale mogłoby tak być.
 3. Tak, taki zapis w umowie był, dlatego, że spółdzielnia nie zarabia na tych budynkach i jak koszt czegoś wzrasta to przyszli właściciele muszą je niestety pokryć. U nas np. wyższy był koszt miejsca parkingowego, ale mniejszy mieszkania (Agatowa 23/25/27), więc po podsumowaniu niewielki zwrot +/- 1 tys., ale otrzymaliśmy. Natomiast znajomym z wcześniejszych realizacji faktycznie zwracali ok. 15 tys.
 4. Wątek dotyczy porównania obu placówek, a nie sytuacji budowlanej budynku. Rozumiem twoje szczególne zainteresowanie blokiem 45, skoro tam mieszkasz. Wiele lat mieszkałam blisko placu zabaw i to takiego ogólnego (a nie wydzielonego dla małej grupy) i można się przyzwyczaić do krzyków, a mając swoje dzieci to krzyki nie robią na mnie już wrażenia Gdzieś placówki i place zabaw muszą być.
 5. w Akademii Smyka jest dokładnie taka sama sytuacja, oba place zabaw są centralnie pod oknami, więc nie rozumiem, dlaczego został wspomniany tylko plac zabaw Fair Play? Mieszkam tutaj i spacerując z dzieckiem nie zauważyłam, by spacery jakiegokolwiek żłobka/przedszkola na osiedlu były problematyczne. Dzieci bardzo ładnie chodzą lub jadą w wózkach.
 6. Dzwonią i umawiają termin na odbiór kluczy. W danym dniu pod klatką przychodzą osoby ze spółdzielni i od razu sprawdzają klucze do bramy, domofonu, garażu jak ktoś wykupił, no i mieszkanie, różne dokumenty do podpisu.
 7. Mieszkam co prawda w innej części Złocienia, ale wcześniej też mieszkałam w Hucie. I zgadzam się z przedmówcą " Złocień to nie jest Huta". I nie ma co tu porównywać pod względem komunikacji i bliskości parków, galerii itd.. bo wszędzie trzeba dojechać - najwygodniej autem. Pomimo tego mnie mieszka się dobrze, jest spokojnie i klimatycznie :). Dużym plusem było otwarcie Atuta (w tym rossman i pepco), wcześniej trzeba było robić wyprawę do Bieżanowa. Przed kupnem proponuję sprawdzenie mpk pod względem dojazdu, gdyby to miało być kwestią kluczową...
 8. o to coś się zmieniło, ja w zeszłym roku chciałam roczną córkę zapisać do klubu malucha w Akademii, ale wtedy Klub był dopiero od 2 roku życia, więc musiałam szukać innego żłobka.
 9. Otwierają chyba na wrzesień, tak przynajmniej ja zapisałam córkę. Na ten moment jest tylko szyld w środku typowy stan deweloperski (około 1,5 tyg.temu zaglądałam), ale często widać Panów robotników, więc remont trwa Moim zdaniem za wcześnie, by znać termin dnia otwartego ...
 10. ciekawi mnie czy zgłoszenie usterek pomimo odebrania kluczy skutkuje ich naprawą lub obniżeniem jakichś kosztów?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...