Skocz do zawartości

ljx

Members
  • Zawartość

    37
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Ostatnia wygrana ljx w Rankingu w dniu 28 Sierpień 2018

ljx posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

12 Good

O ljx

  • Tytuł
    Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Pierwsza rzecz jaką sprawdzałem to zawór, który był na maksa odkręcony ...także może faktycznie podpytam sąsiada.
  2. W każdym (łazienka i kuchnia), z tym, że najbardziej jest to widoczne w łazience, bo kran ma tu największą przepustowość i jest bez perlatora.
  3. ljx

    Szkoła rodzenia - położna środowiskowa

    Nie jestem Panią/mamą ale ogarniam temat Polecamy z żoną Diamed na Rżące (wydaje się solidną przychodnią), mamy stamtąd położną i bezpłatną szkołę rodzenia - 5 spotkań po 1 godz. (prywatne spotkania, a nie zajęcia grupowe).
  4. Na pierwszym, zimna ma zawsze bardzo silny strumień, a ciepła zawsze słaby.
  5. Nie sprawdzałem tego nigdy. A czy te sitka mają znaczenie jak na zimnej jest bardzo mocny strumień, a gorąca ledwo się leje? tzn. czy sitka są osobne na każdą stronę?
  6. Czy nastąpiła u Ciebie poprawa? My zgłaszaliśmy osobiście w Śnieżce, również konserwator u nas zobaczył to ciśnienie wody w kranie, ale nic się nie poprawiło...
  7. Ja nie zgłaszałem, planuje się wybrać ale ciągle mi nie po drodze w godzinach otwarcia biura Śnieżki.
  8. Pytanie do mieszkańców Agatowa 23. Czyteż macie wrażenie, że ciśnienie ciepłej wody ostatnio znacznie spadło (mimo, że odkąd mieszkam od roku i tak było trochę słabsze niż zimnej)? We wszystkich kranach w mieszkaniu ciepła woda u mnie leje się bardzo wąskim i wolnym strumieniem, natomiast zimna pełnym i sporo mocniejszym strumieniem, co zwłaszcza w łazience powoduje problem z ustawieniem odpowiedniej temperatury wody na baterii. Nie wiem czy to problem tylko u mnie na mieszkaniu czy w całym bloku...
  9. ljx

    Dobre jedzenie

    W Zazie mają genialne mule (zazwyczaj przyrządzane na 3 sposoby) i zupę cebulową, również polecam
  10. Dobre pytanie, wie ktoś? Mam nadzieję, że nie wytną pod szkołę tego małego "lasku" na agatowej między torami, a ulicą... za blokiem 25, bo to już byłaby lipa.
  11. Artykuł z dzisiaj z wyborczej: http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23976045,zlocien-miasto-kupi-dzialke-od-kosciola-by-wybudowac-szkole.html
  12. ljx

    Krąg Biblijny w naszej parafii

    Też trochę nie rozumiem admina, co złego w zaproszeniu na cokolwiek. Przecież nikt tu nie był nachalny, ani nie spamował, ani nie głosił swoich religijnych przekonań, żadnej krucjaty też nie było itp. Po prostu zaprosili na wydarzenia, które mają miejsce na naszym osiedlu, a po to chyba też służy to forum. Chyba fajnie, że mieszkańcy są informowani o różnych wydarzeniach. Nie jestem katolikiem, acz ciekawi mnie jak takie spotkania wyglądają i jakie tematy poruszają i jeśli mógłbym tam kiedyś wpaść to bardzo chętnie, jestem na to otwarty. Pozwólcie ludziom decydować co chcą robić i w czym uczestniczyć na osiedlu.
  13. Czasami mam wrażenie, że jest tu więcej internetowych Januszów czepiania się jak na tym memie ;) Ostatnio musiałem nieźle się nakombinować, żeby z powodu tego wątku na forum mimo wszystko zaparkować między wyznaczonymi liniami, gdy samochód obok zaparkował pod skosem przekraczając moją linię, gdybym zaparkował obok niego podobnie, a inni wraz z nim opuścili parking to znalazłyby się Janusze, którzy by skomentowali, że to ja źle parkuje.
  14. ljx

    Wykonam zabudowę balkonu - AGATOWA

    Jaki koszt za mb tej zabudowy? I czy woda z balkonu mimo wszystko ma szansę spłynąć (podczas sporych opadów balkon cały nam zalewa, stąd pytanie)?
×