Skocz do zawartości

Stefan

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Stefan

 • Tytuł
  Newbie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam. Którą z okolicznych szkół podstawowych sąsiedzi mogliby polecić. Jesteśmy na etapie wyboru SP dla pierwszoklasisty od września. Czy Sp 124?
 2. Stefan

  PARKOWANIE

  A co tam wrzucę jedno w lepszej jakości: Poznajmy nr rej. tej uprzywilejowanej bryki: Może ktoś zna właściciela i mógłby go poinformować, iż jest dzbanem tygodnia!
 3. Stefan

  PARKOWANIE

  Jaśnie Pan. 30 stycznia ok 21.30
 4. Ktoś ma więcej informacji? Czy ktoś widział z miejsca zdarzenia w jakim stanie były osoby z Fiata?
 5. Głupszego pomysłu naprawdę nie można było wypierdzieć. Przesunąć te betony namawiając pracowników koparek..... - AMEN
 6. I tu się mylisz. Mandaty za parkowanie na chodniku Policja nie wlepia tak przy okazji przejeżdżając przez osiedle. Mandaty za ww. wypisywane są tylko i wyłącznie na podstawie internetowego zgłoszenia przez jakiegoś donosiciela na interaktywnej mapie zagrożenia bezpieczeństwa w Krakowie. Gość siedzi w domu, dłubie w nosie..........i tak dla rozrywki klika myszką i Policja ma obowiązek zareagować na to anonimowe zgłoszenie. Wiem, bo jak przyjechała Policja wlepić mandat do ręki to na moje pytania: 1. Czy dzisiaj auta parkujące na chodniku dostaną mandat? odpowiedź brzmiała: " nie bo nie było zgłoszenia, a my nie chcemy utrudniać życia mieszkańcom". 2. Dlaczego auta z drugiej strony bloku parkujące na chodniku nie dostały mandatu: "ponieważ nie było zgłoszenia na mapie zagrożenia tego właśnie chodnika i nie mamy potrzeby reagować." Także "dziękujemy" temu Donosicielowi. W PRL ktoś chyba za podobne rzeczy brał kasę i nazywali go "Kanalią"
 7. Masz 100% racji. Na drugie imię mam Janusz.
 8. UWAŻAJCIE NA MANDATY WŚRÓD NAS MIESZKA CZŁOWIEK, KTÓREGO MOŻNA OKREŚLIĆ JEDNYM Z SYNONIMÓW „DAMY LEKKICH OBYCZAJÓW”. TAK BARDZO mu PRZESZKADZA PARKOWANIE NA KRAWĘŻNIKU (zawsze pozostaje ponad 1,5m chodnika do przejścia), ŻE SYSTEMATYCZNIE ZAZNACZA TO WIELKIE PRZESTĘPSTWO NA KRAKOWSKIEJ MAPIE ZAGROŻENIA BEZPIECZEŃSTWA. MAMY PRZEZ TO CZĘSTE „WIZYTY” POLICJI. W MOIM PRZYPADKU JEST TO JUŻ SWOISTY PROGRAM „MANDAT 500+” PEWNE JEST, ŻE NA TAKĄ OBYWATELSKĄ ODWAGĘ POKUSZA SIĘ TYLKO MIESZKANIEC MALACHITOWEJ 10 – PRZY MALACHITOWEJ 8 (od strony wjazdu do podziemia) ORAZ PRZY MALACHITOWEJ 12 (a tam aut na chodniku parkujących jest zdecydowanie więcej) NIE MA TAKICH SYTUACJI. GRATULUJĘ CI ODWAŻNIAKU DOBREJ ZABAWY!!!!JESTEŚ WSPÓŁMIESZKAŃCEM ROKU!! WIEDZ ZATEM, ŻE „NADCHODZI ZIMA”…………………………………………………….., BŁOTO, GRZANIE AUTA, WĘŻSZE CHODNIKI ITD. JA JESZCZE SPORO WYTRZYMAM. A TY??? ps. dla wszystkich prawych, możecie sobie odpuścić komentarze: "parkuj pod telefonika", "strefa zamieszkania", "nie ma przejścia chodnikiem", "nie mogę wyjechać z miejsca parkingowego bo stoi auto naprzeciw na chodniku". Mam to w du....Parkuje na chodniku tylko i wyłącznie sporadycznie, grubo po godz. 24 i wyjeżdżam przed 7 rano. Czy naprawdę to tak komuś przeszkadza.??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...