Skocz do zawartości

Etwas

Members
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Etwas

 1. Z tego co wiem nie ma +70m w tych blokach, największe są chyba 62m, jak się mylę sprostujcie.
 2. Ok, rozumie rozumiem, tylko droga jest więc poczekajmy i tyle. Z uśmiechem czekam. BTW MisiekW nie mam ochoty nikogo obrazić i denerwować . Pozdrawiam.
 3. Hej forumowicze. Ma ktoś namiary na ogrodnika , czy jak to zwał, kto zna się na zieleni? Mam parę pytań odnośnie ogrodu. Proszę o kontakt w pw.
 4. Hej, wiem że brakuje nam tej drogi ale już wałkowanie tego tematu jest nudne. Zrobili drogą, cieszmy się i poczekajmy. Czekaliśmy tyle czasu, to 2 tyg nas nie zbawią. Cieszy się z tego co mamy a nie narzekajmy że zawsze jest coś źle.
 5. Hej, orientuje się ktoś jakiemu celowi mają służyć prace przy tym jeziorku?
 6. Rafał, wszyscy czytają posty w różnych tematach, wszyscy już wiemy i zgadzamy się z Tobą, proszę nie spamuj.
 7. Wszystko fajnie tylko popatrzmy też na domy po drugiej stronie rzeki. Zwiększenie wysokości muru jest jednoznaczne z zalaniem domów po okna. Moim zdaniem (nie wiem jak) należy zmusić miłościwie panujących żeby wybudowali kolejne zbiorniki.
 8. Hej, ma ktoś informacje co to się stało dziś na osiedlu?
 9. Przepis jest przepis, każdy blok wygląda tak samo.
 10. Ja byłem na cwiekinskiej, też polecam.
 11. No jasne, dziś poszedłem odebrać list za żonę, (nie wspomnę że awizo pojawiło się w czasie kiedy byłem w domu) Pani powiedziała że dla mnie też jest list i dlaczego nie mam awizo. Widać że Panie na poczcie też wiedzą jak działają nasi listonosze....
 12. Moim zdaniem wystarczy przeczytać program wyborczy kandydatów i wybrać. Nie wiem czy jest sens jak pisałeś rozpoczynać kłótnie czy ktoś jest za PiS, PO, SLD, niezależnymi czy innymi ugrupowaniami. Myślę, że post tak samo kontrowersyjny jak o Religi.
 13. Hej, Chciałbym zadać pytanie forumowiczom odnośnie pomysłu likwidacji zmiany czasu, ujednolicenia go w całej UE. Jakie są Wasze przemyślenia w tym temacie. Za/przeciw, letni/zimowy.
 14. Mogę przesłać cennik firmy co dla Śnieżki robiła.
 15. Za duże w stosunku do zmian. Ja chciałem wprowadzić zmiany w budynku Śnieżki to przesunięcie gniazdka o metr kosztowało około 50zl. Ale u Ciebie może być inaczej. Podczas wykończenia wydaje mi się że można zrobić to taniej. Wykonawca z reguły lubi zarabiać na robotach dodatkowych.
 16. Nie mogą, to jest droga ewakiacyjna z garażu.
 17. Wszystko wszystkim, ale jest opłata za garaż doliczana a do czynszu. Dodatkowo osoby które nie mają garażu moim zdaniem też się powinny przejąć się wolną naprawą bo każdy może do bloku wejść kiedy chce...
 18. Hej, czy ktoś poza mną zgłaszał awarię bramy wjazdowej? Nie ukrywam, że dzwoniłem już 2 razy a brama już 2 tydzień jest otwarta...
 19. To samo było przy Agatowej 25. Proszę, jak zgłaszasz to zgłoś problem ogólnie.
 20. Bo pomieszczenie nie jest wydzielone pożarowo.
 21. Wiem, dlaczego nie wolno, chciałem tylko zwrócić uwagę na problem, stąd też porównałem ten przypadek do drogi pożarowej. Zgadzam się w 100%, to że znak nie ma odzwierciedlenia w prawie nie zwalnia z nie używania mózgu. Każdy kto ma nawet trochę poukładane w głowie powinien rozróżnić skutki zastawienia drogi pożarowej, wjechania auta z LPG do garażu, z grą w piłkę nożną w miejscu gdzie jest znak "zakazu" takowej gry. Zakazy mało egzekwowane a jednak skutki w razie wypadku całkowicie różne.
 22. Moim zdaniem Panowie założyli "za mały" stycznik, który się przepala bo nie jest w stanie wytrzymać prądów rozruchowych zasilaczy z oświetlenia LED. Wydaje mi się, że wystarczy kupić "większy" stycznik i będzie po sprawie, ale sądząc po ostatnich dyskusjach jakich majstry prowadzili (info od sąsiada) to nie do końca wiedzą że w tym może być przyczyna. Oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam J😎
×
×
 • Dodaj nową pozycję...