Skocz do zawartości

Etwas

Members
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O Etwas

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Etwas

  Zmiana czasu

  Hej, Chciałbym zadać pytanie forumowiczom odnośnie pomysłu likwidacji zmiany czasu, ujednolicenia go w całej UE. Jakie są Wasze przemyślenia w tym temacie. Za/przeciw, letni/zimowy.
 2. Mogę przesłać cennik firmy co dla Śnieżki robiła.
 3. Za duże w stosunku do zmian. Ja chciałem wprowadzić zmiany w budynku Śnieżki to przesunięcie gniazdka o metr kosztowało około 50zl. Ale u Ciebie może być inaczej. Podczas wykończenia wydaje mi się że można zrobić to taniej. Wykonawca z reguły lubi zarabiać na robotach dodatkowych.
 4. Etwas

  Garaż Agatowa 25

  Nie mogą, to jest droga ewakiacyjna z garażu.
 5. Etwas

  Garaż Agatowa 25

  Wszystko wszystkim, ale jest opłata za garaż doliczana a do czynszu. Dodatkowo osoby które nie mają garażu moim zdaniem też się powinny przejąć się wolną naprawą bo każdy może do bloku wejść kiedy chce...
 6. Hej, czy ktoś poza mną zgłaszał awarię bramy wjazdowej? Nie ukrywam, że dzwoniłem już 2 razy a brama już 2 tydzień jest otwarta...
 7. Jak dla mnie temat do zamknięcia.
 8. Etwas

  Zawór wody Malachitowa 11

  To samo było przy Agatowej 25. Proszę, jak zgłaszasz to zgłoś problem ogólnie.
 9. Bo pomieszczenie nie jest wydzielone pożarowo.
 10. Wiem, dlaczego nie wolno, chciałem tylko zwrócić uwagę na problem, stąd też porównałem ten przypadek do drogi pożarowej. Zgadzam się w 100%, to że znak nie ma odzwierciedlenia w prawie nie zwalnia z nie używania mózgu. Każdy kto ma nawet trochę poukładane w głowie powinien rozróżnić skutki zastawienia drogi pożarowej, wjechania auta z LPG do garażu, z grą w piłkę nożną w miejscu gdzie jest znak "zakazu" takowej gry. Zakazy mało egzekwowane a jednak skutki w razie wypadku całkowicie różne.
 11. Etwas

  Oświetlenie uliczne

  Moim zdaniem Panowie założyli "za mały" stycznik, który się przepala bo nie jest w stanie wytrzymać prądów rozruchowych zasilaczy z oświetlenia LED. Wydaje mi się, że wystarczy kupić "większy" stycznik i będzie po sprawie, ale sądząc po ostatnich dyskusjach jakich majstry prowadzili (info od sąsiada) to nie do końca wiedzą że w tym może być przyczyna. Oczywiście mogę się mylić. Pozdrawiam J😎
 12. Halo, Co jest? Ktoś się orientuje dlaczego światła na Agatowej świecą jak im pasuje?
 13. Wg polskiego prawa nie ma zakazu wjazdu pojazdów z LPG do garażu podziemnego. Jest tylko rozporządzenie ministra. Znak ten jest tak samo przestrzegany jak "droga pożarowa - nie zastawiać"
 14. Etwas

  Koszt windy Agatowa 27

  Ja mieszkam na parterze, mam miejsce postojowe w garażu i mam 50%. Mieszkamy we dwoje.
 15. Przyłącze do budynku zostało opłacone na etapie budowy przez spółdzielnie. Teraz tylko przychodzą na ustalona godzinę i montują licznik.
×