Skocz do zawartości

pbpbpb

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana pbpbpb w Rankingu w dniu 11 Czerwiec 2018

pbpbpb posiadał najczęściej polubioną zawartość!

pbpbpb's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputacja

 1. Naprawdę niektórzy z nas nie maja rozumu i nadal parkują albo na zakazie koło śmietnika pod blokiem 14 albo na środku parkingu - wyjazdu ( przyczepiając się jako 3 samochód do 2 już stojących naprzeciwko wyjazdu z garażu z bloku 16). Chyba osobiście dopilnuję następnym razem żeby taki parkujący dostał to na co zasłużył. Po prostu krew mnie zalewa jak widzę tak zaparkowane samochody. Już nawet nie wspomnę o niebezpieczeństwie i trudności manewrowania szerszym samochodem jak taki delikwent stanie na środku.
 2. Ciekawy jestem czy koryto rzeki zostało wykoszone? Jak będzie lało tak jak teraz to może być nieciekawie. A swoją drogę to dlaczego u nas jest taki wysoki poziom serafy skoro nowo powstały zbiornik retencyjny jest pusty? Czy to ten dopływ od ul. złocieniowej za torami tak daje wodę?
 3. W jaki sposób doszło do zalania? Czy to od Serafy czy w jakiś inny sposób?
 4. Uprzejmie proszę o zwracanie uwagi na pierwszeństwo przejazdu aut wyjeżdżających z parkingu przy Czeczów przy blokach 18,16,14. Mają one pierwszeństwo przed samochodami jadącymi od strony Telefoniki. Wielokrotnie już zdarzyło mi się ,że kierowcy nie ustępują pierwszeństwa i dziwnie wymachują rękami nie mając pojęcia co tak naprawdę robią. Takim proponuję zapoznanie się z podstawowymi przepisami ruchu drogowego jeszcze raz lub nie wsiadanie za kierownicę...
 5. no wiec jednak skrzyżowanie...nawet oznakowane znakiem A-7. Wiec nie stawiajmy samochodów na skrzyżowaniu.
 6. a co to jest jak nie skrzyżowanie? widocznie trzeba dzwonić na odpowiednie służby i problem się rozwiąże skoro ludzie nie potrafią myśleć i stają na skrzyżowaniu.
 7. Witam, Bardzo proszę o nie parkowanie samochodów na skrzyżowaniu oraz w takiej odległości od niego żeby była jakakolwiek widoczność przy wyjeżdżaniu z uliczki przy nowych blokach SM (od strony telefoniki). Rozumiem sytuacje że ktoś przywiezie cos ciężkiego i zatrzyma się na chwile aby było bliżej do bloku ale nie sytuacje gdzie auta stoją po parę godzin... Wczoraj to już była przesada bo ledwo co osobówka przejechała a co jeśli jechałaby karetka..?
 8. No właśnie dlaczego jakaś tam prezes podaje nieprawdziwe informacje...raczej powinna się cieszyć, że LCC buduje akurat teraz bloki przy Serafie bo pewnie i najnowsze bloki Śnieżki też by pływały
×
×
 • Dodaj nową pozycję...