Skocz do zawartości

talkuu

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O talkuu

 • Tytuł
  Newbie
 1. To jest przykre, ponieważ kolejne osoby kupują mieszkania, deweloper sprzedaje w dobrej cenie i chętnych nie brakuje, a jak nie było na osiedlu zaplecza usługowego tak nie ma. Macie jakieś pomysły jak wpłynąc na dewelopera przed zakupem? Oczywiście będziemy dopytwac o place zabaw, sklepy itd. ale samo dopytywanie pewnie na niewiele się zda. Słusznie zauważyłeś że kolejny będzie budynek B17, a potem byc moze dopiero B14/B15. Ale "to tylko plany, nic pewnego" tak rzecze deweloper... także obiecanki cacanki.
 2. Całkiem optymistyczna to wizja, skoro będzie druga droga i nie było już zalań. A mają powstać kolejne zbiorniki retencyjne?
 3. W momencie podjęcia decyzji o zakupie mieszkania w rejonie os. Złocień/Słoneczne Miasteczko i podzielania się tą wiadomością ze światem zewnętrznym dostałam cały pakiet informacji: "to kultowe zalewane osiedle", "jedna droga- jak zaleje to utkniesz na parę dni", "a na parterze to wleje Ci się oknami". Zaczęłam szukać w internecie i rzeczewiście ta powódź w 2010 roku i poważne potopienia w 2014 wyglądały groźnie. Ale jak się ma sytuacja teraz? Nie mogę w sieci znaleźć nic na temat roku 2015 czy 2016, czyli od momentu powstania zbiornika retencyjnego. Nie było już zalań i podtopień?
 4. W budynkach B14 oraz B15 na parterze będą lokale usługowe. Ale jak twierdzi p.Gawron to tylko plany, nic pewnego. Więc na planach równie dobrze może się skończyć.
 5. Cześć czy jest już ktoś kto zakupił mieszkanie w budynku B16. Na razie jest wielki rów w ziemi, ale zaczynam się zastanawiać czy już pojawiają się na forum pierwsi przyszli mieszkańcy. Plany dewelopera na zagospodarowanie terenu są ogromne jak widać na mapach inwestycji. Martwi mnie położenie bloku B16 tak blisko rzeki
 6. Hej, czy wiecie coś na temat aktualnych planów dewelopera LCC Corp jeśli chodzi o lokale usługowe? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w powstającym właśnie budynku B16. Trochę przeraża brak sklepów, apteki, przedszkola itd... Wszystko znajduje się po stronie Śnieżki... Takie rysunki wysłał mi ostatnio deweloper(załącznik).
 7. Neon, kupiłaś mieszkanie na parterze w budynku B16?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...