Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Malachit1980 w Rankingu w dniu 17 Kwiecień

Malachit1980 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

50 Excellent

O Malachit1980

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Proszę o info na priv. Możemy się spotkać i porozmawiać.
 2. Zgodnie z definicją strefy zamieszkania dzieci mają prawo poruszać się rowerami i pieszo nawet środkiem drogi osiedlowej, a więc nie można dać znaku uwaga pojazd, gdyż wykluczał by się wzajemnie ze znakiem strefa zamieszkania. To my kierowcy w tym momencie mamy zachować szczególną ostrożność.
 3. Być może moja wypowiedź była trochę niefortunna. Chciałem powiedzieć, że często tak jest, że nauczyciel może nie wiadomo co robić i przygotowywać ciekawe i atrakcyjne zajęcia, a większość uczniów i tak to ma głęboko gdzieś. Dlatego czasami celem w szkole jest żeby wogóle cokolwiek zapamiętali. Niestety takie czasy. Wiedza w Polsce nie jest w cenie. Liczy się siła mięśni.
 4. Na Malachitowej 11 pojawił się już brązowy pojemnik na BIO odpady.
 5. A co Pani rozumie pod pojęciem dobry poziom? Poziom zależy także od uczniów, a w czasach tabletów i smartfonów często poziom trzeba obniżać żeby uczeń wogóle cokolwiek zapamiętał
 6. Witam wszystkich. Potwierdzam słowa MoTel biblioteka na osiedlu jak najbardziej będzie. Termin powstania jaki mi podano podczas rozmowy telefonicznej to czwarty kwartał tego roku.
 7. Dalej wszystko działa byle jak. Ostatnio cały tydzień byłem w domu, a w skrzynce awizo mimo, że mógł listonosz podejść bo byłem w domu. Nawet nie spróbował.
 8. Oj taki szczegółów, czy ma brodę to niestety nie pamiętam. A co do samego zdarzenia, to przecież mogło się nagrać na monitoringu. Zawsze można zabezpieczyć nagranie.
 9. Na kwestie przetargowe nie mamy żadnego wpływu. Takie są przepisy: jest przetarg, ten kto przegra może się odwołać. Dlatego takie sprawy tyle trwają.
 10. Wiem o kim Pani mówi. Wielokrotnie widziałem jak ten pies swobodnie lata onok tego faceta. Natychmiast zgłaszać na straż miejską. 5000 zł, bo taki obecnie jest taryfikator, myślę, że skutecznie nauczy.
 11. Przeszkodą było to, że mieszkańcy Huty nie zgodzili się na przeniesienie.
 12. Bibliotek z Huty nie będzie przeniesiona. Co dalej z biblioteką na Złocieniu tego nie wiadomo.
 13. Wszystkie kwestie formalne dotyczące dokończenia Domagały zostały uregulowane. Zostaje kwestia wykonania tego przez robotników. Informacja od Pani radnej Grażyny Fijałkowskiej. Nie pozostaje nic innego niż uzbroić się w cierpliwość.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...