Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

O Malachit1980

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Malachit1980

  Hałaśliwi kibole - Malachitowa 5

  Państwo macie problem przy ul. Malachitowej 5, a przy Malachitowej 11 jakiś dureń całej dzień drze morde, wykrzykując przekleństwa tak, że słyszy go cały blok.
 2. Malachit1980

  grillowanie na tarasach

  Na Śnieżce jest całkowity zakaz grillowania. Dotyczy to zarówno tarasów jak i balkonów. Odsyłam do regulaminu na stronie Śnieżki.
 3. Malachit1980

  Stacja kolejowa Złocień

  Jako, że przebywam obecnie daleko poza Krakowem, chętnie bym się dowiedział jak postępy na budowie naszego przystanku kolejowego. Czy ma ktoś może jakieś aktualne fotki i mógłby tutaj trochę wrzucić?
 4. Malachit1980

  Stacja kolejowa Złocień

  Dlatego mimo równorzędnych skrzyżowań, chyba najprostszej do zrozumienia zasady jaka tam panuje, wolę czasami odpuścić swoje pierwszeństwo żeby nie mieć skasowanego samochodu.
 5. Malachit1980

  Chleb przy śmietnikach

  Może po prostu spółdzielnia wywiesiłaby stosowną informację. Wydaje mi się, że sytuacja z pieczywem przy śmietnikach jest dużo gorsza niż kilka lat wstecz. Wystosuję takie pismo do spółdzielni.
 6. Witam wszystkich. Wyrucając śmieci, można przy naszych śmietnikach zauważyć całą masę starego pieczywa, w wiacie przy Malachitowej 11 także cały karton starych ziemniaków. Wiem, że to "tradycja" ogólnopolska zostawianie starego pieczywa przy śmietnikach. Ale na litość ludzie - coś takiego może ściągnąć szczury na nasze osiedle. Czy naprawdę tego potrzebujemy?
 7. Malachit1980

  Wybór szkoły

  Córka chodzi do Zespołu Szkoło Przedszkolnego nr 11 przy ul. Aleksandry na Bieżanowie, syna też tam posłaliśmy. Polecam!!!
 8. Uważajcie, gdy kupujecie pieczywo w naszym osiedlowym lewiatanie. Mam na myśli przede wszystkim pieczywo pakowane w worki. Wczoraj zwróciłem zakupiony tam chleb. W środku był spleśniały, miał zielone wykwity.
 9. Próba uzyskania informacji to trollowanie i spamowanie? Bardzo ciekawe.
 10. Bo takiego terenu nie ma
 11. Bolzano jest obok Lewiatana
 12. Nie neguję budowy szkoły na Złocieniu. Piszę tylko, że realizacja tego pomysły to odległa perspektywa. Co do transportu dzieci na Sucharskiego, to od przyszłego roku szkolnego miasto finansuje dla nich transport busami do szkoły i ze szkoły oraz opiekuna tego transportu. Będzie on dowoził i przywoził na Złocień dzieciaki.
 13. Uważam, że komitet powinien poprzeć pomysł rozbudowy szkoły na Sucharskiego, gdyż jest to inwestycja która zaraz będzie realizowana. Budowa szkoły na Złocieniu to jak dobrze pójdzie to perspektywa ok. 10 lat. Póki co nawet nie ma działki gdzie ta szkoła mogłaby powstać.
 14. Malachit1980

  Budowa ul. Domagały

  Chyba tylko postawić patrol straży miejskiej, który sprawdzał by dowody. Kłopot w tym, że w nowych nie ma adresu zameldowania. Taki żarcik oczywiście
 15. Malachit1980

  Sklepy na osiedlu

  Może urlop właściciela
×