Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Malachit1980 w Rankingu w dniu 14 Styczeń

Malachit1980 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

84 Excellent

O Malachit1980

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Temat nie usechł. Gdyby Pan był w zeszłym roku na spotkaniu w szkole przy ul. Weigla, to by Pan wiedział, że do 2022 roku będą wybudowane kolejne dwa zbiorniki retencyjne i tak samo dowiedziałby się Pan dlaczego jeszcze ich nie ma.
 2. Gościa, którego pies biega wolno, a o którym piszecie, zacznę nagrywać i sprawę zgłaszać do odpowiednich służb. To nie jest jego pierwsza akcja tego typu. Ponadto dzieciaki boją się tego psa, a on nie ma ani smyczy ani kagańca.
 3. Macie tak gęstą zabudowę, blok na bloku, że ciężko cokolwiek tam zmieścić.
 4. Według mnie polska kuchnia. Mam powoli dość pizzerii, których w naszej okolicy nie brakuje.
 5. Zjazdu z S7 na osiedle raczej nie będzie. Po pierwsze nie pozwalają na to przepisy, po drugie większość mieszkańców tego nie chce obawiając się tranzytu przez osiedle, wzmożonego ruchu.
 6. A w dalszych planach zapisane przedłużenie do Śliwiaka.
 7. W dniu 19 grudnia zostanie dokonany odbiór ulicy Domagały, a 20 grudnia puszczony tam ruch samochodów. Autobusy pojadą tamtędy od 4 stycznia. Informacja z ZDMK.
 8. Ma tam być puszczony napewno 163. Chodzi o Domagały.
 9. Jestem w stałym kontakcie z ZDMK. Pani z ZDMK w każdej sprawie dotyczącej ulicy Domagały będzie mnie na bieżąco informować. Także w sprawie autobusów.
 10. Z informacji uzyskanych w ZDMK wynika, że droga zostanie oddana 19 grudnia.
 11. Organy te (np. Straż Pożarna) zajmują stanowisko w sprawie zgodności wykonania obiektu z projektem budowlanym w terminie 14 dni od dnia otrzymania zawiadomienia, a brak odpowiedzi traktuje się jak niezgłoszenie sprzeciwu lub uwag.
 12. Nie, nie czekamy na uroczyste otwarcie. Wystarczy otworzyć serwis internetowy gazeta prawna: Regulacją obowiązującą w tym zakresie jest przede wszystkim prawo budowlane, zgodnie z którym do użytkowania obiektu budowlanego, na którego wzniesienie jest wymagane pozwolenie na budowę, można przystąpić dopiero po zawiadomieniu właściwego organu o zakończeniu budowy, jeżeli organ ten, w terminie 21 dni od dnia doręczenia zawiadomienia, nie zgłosi sprzeciwu w drodze decyzji.
 13. Najlepiej proszę przysłać pismo w tej sprawie do rady dzielnicy i wtedy zostanie ono przekierowane do przewodniczącego odpowiedniej komisji. Może być drogą mailową lub osobiście.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...