Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Malachit1980 w Rankingu w dniu 14 Styczeń 2020

Malachit1980 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Malachit1980's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

86

Reputacja

 1. A czy ktoś z wypisujących na forum zgłosił sprawę na policję? Pisanie na forum nic nie da. Numery rejestracyjne są, więc sprawę można zgłosić. Policja ściągnie nagranie z monitoringu spółdzielni i po temacie. Jeśli dobrze wpisałem numer ze zdjęcia, to wynika, że właściciel auta nie ma wykupionej polisy OC. Jednak ma polisę, doczytałem jeszcze raz numer na fotce
 2. Ja bym od razu wezwał policję, a nie wylewał żale na forum. Szanse, że ktoś z tych gości to przeczyta są żadne, a policja od tego jest żeby interweniować w takiej sytuacji. Nie rozumiem ludzi, którzy wolą się z czymś takim męczyć, zamiast od razu dzwonić po odpowiednie służby.
 3. Kilka telefonów na policję i odechce mu się imprezowania. Też dziwię się najbliższym sąsiadom, że nie zgłaszają. Ja mieszkam w innej klatce, a słychać u mnie przez zamknięte okna.
 4. To widzę, że ktoś w czas się ocknął. Od prawie początku pandemii wszystkie knajpy pozamykane i tylko jedzenie na dowóz świadczą, a tu nagle ktoś z takim pytaniem wyskakuje. Halo tu Ziemia. Jest koronawirus.
 5. Czy naprawdę godzina 22 to najodpowiedniejsza pora na stukanie młotkiem? Rzecz się dzieje w bloku przy Malachitowej 11.
 6. Nie ma na to szans chociażby z tego powodu, że nie puszcza się telebusa tam gdzie jeżdżą regularne linie autobusowe. A tu właśnie mamy taką sytuację.
 7. Szansa, że w tym miejscu coś znajdą jest jak wygrana w totolotka. Wiem o czym piszę, bo tematem tego obozu zajmuję się od dawna.
 8. Niestety mam problem z dodaniem pliku graficznego. Generalnie mówiąc ulica będzie wyprostowana i będzie wprost wpadała w Sucharskiego
 9. Ile razy mam wszystkim tłumaczyć, że tzw. nowa Złocieniowa to zupełnie inna droga niż ta co biegnie obecnie. Nowa pójdzie na wprost, a nie przez żaden mostek koło fanaberii,
 10. Dokładnie ten mostek przy skrzyżowaniu z ulicą Nad Drwiną stanowi granicę Dzielnicy XII i XIII. Plac na Rybitwach jest w dzielnicy XIII.
 11. Z mapy dzielnicy wynika, że plac na Rybitwach nie jest w granicach Dzielnicy XII (przynajmniej częściowo). Co do mostku i skrętu nad Drwiną proszę o wystosowanie pisma do Rady Dzielnicy XII
 12. Proszę przesłać lub złożyć pismo w tej sprawie do rady dzielnicy, zajmiemy się tym wtedy na komisji infrastruktury.
 13. Temat nie usechł. Gdyby Pan był w zeszłym roku na spotkaniu w szkole przy ul. Weigla, to by Pan wiedział, że do 2022 roku będą wybudowane kolejne dwa zbiorniki retencyjne i tak samo dowiedziałby się Pan dlaczego jeszcze ich nie ma.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...