Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Malachit1980 w Rankingu w dniu 4 Marzec

Malachit1980 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

43 Excellent

O Malachit1980

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dalej wszystko działa byle jak. Ostatnio cały tydzień byłem w domu, a w skrzynce awizo mimo, że mógł listonosz podejść bo byłem w domu. Nawet nie spróbował.
 2. Oj taki szczegółów, czy ma brodę to niestety nie pamiętam. A co do samego zdarzenia, to przecież mogło się nagrać na monitoringu. Zawsze można zabezpieczyć nagranie.
 3. Na kwestie przetargowe nie mamy żadnego wpływu. Takie są przepisy: jest przetarg, ten kto przegra może się odwołać. Dlatego takie sprawy tyle trwają.
 4. Wiem o kim Pani mówi. Wielokrotnie widziałem jak ten pies swobodnie lata onok tego faceta. Natychmiast zgłaszać na straż miejską. 5000 zł, bo taki obecnie jest taryfikator, myślę, że skutecznie nauczy.
 5. Przeszkodą było to, że mieszkańcy Huty nie zgodzili się na przeniesienie.
 6. Bibliotek z Huty nie będzie przeniesiona. Co dalej z biblioteką na Złocieniu tego nie wiadomo.
 7. Wszystkie kwestie formalne dotyczące dokończenia Domagały zostały uregulowane. Zostaje kwestia wykonania tego przez robotników. Informacja od Pani radnej Grażyny Fijałkowskiej. Nie pozostaje nic innego niż uzbroić się w cierpliwość.
 8. Witam wszystkich. Poszukuję dodatkowego zatrudnienia. Mogę udzielać korepetycji z historii. Jeśli ktoś potrzebuje osoby, która poszukuje dodatkowej pracy to proszę pisać.
 9. O przepraszam nie doczytałem lokalizacji
 10. Po pierwsze na jakiej ulicy zostawiłeś? Po drugie jeśli to było pod jakimś blokiem to pewnie jest tam monitoring. Wtedy proponuję udać się do spółdzielni i zabezpieczyć nagranie. W innym przypadku ciężko będzie zidentyfikować sprawcę.
 11. Teraz mamy jeszcze wyrok sądu który to potwierdza.
 12. Można publikować numery rejestracyjne. To nie są dane osobowe. https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-numery-rejestracyjne-to-dane-osobowe-jest-kolejny-wyrok-sadu/nft72ck
 13. A może by do nas UWAGĘ TVN ściągnąć?
 14. Czyli wygląda na to, że biblioteka na Złocieniu powstaje tylko dlatego, że likwidują tę na Hucie. Wcześniejszy przekaz medialny był taki, że jest to powstanie nowej filii.
 15. Ja dziś rano wyjeżdżając z osiedla w żadne poślizgi nie wpadałem, a jechałem trochę więcej nim 5 km/h.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...