Skocz do zawartości

Malachit1980

Members
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Malachit1980 w Rankingu w dniu 14 Styczeń

Malachit1980 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

86 Excellent

O Malachit1980

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja bym od razu wezwał policję, a nie wylewał żale na forum. Szanse, że ktoś z tych gości to przeczyta są żadne, a policja od tego jest żeby interweniować w takiej sytuacji. Nie rozumiem ludzi, którzy wolą się z czymś takim męczyć, zamiast od razu dzwonić po odpowiednie służby.
 2. Kilka telefonów na policję i odechce mu się imprezowania. Też dziwię się najbliższym sąsiadom, że nie zgłaszają. Ja mieszkam w innej klatce, a słychać u mnie przez zamknięte okna.
 3. To widzę, że ktoś w czas się ocknął. Od prawie początku pandemii wszystkie knajpy pozamykane i tylko jedzenie na dowóz świadczą, a tu nagle ktoś z takim pytaniem wyskakuje. Halo tu Ziemia. Jest koronawirus.
 4. Czy naprawdę godzina 22 to najodpowiedniejsza pora na stukanie młotkiem? Rzecz się dzieje w bloku przy Malachitowej 11.
 5. Nie ma na to szans chociażby z tego powodu, że nie puszcza się telebusa tam gdzie jeżdżą regularne linie autobusowe. A tu właśnie mamy taką sytuację.
 6. Szansa, że w tym miejscu coś znajdą jest jak wygrana w totolotka. Wiem o czym piszę, bo tematem tego obozu zajmuję się od dawna.
 7. Niestety mam problem z dodaniem pliku graficznego. Generalnie mówiąc ulica będzie wyprostowana i będzie wprost wpadała w Sucharskiego
 8. Ile razy mam wszystkim tłumaczyć, że tzw. nowa Złocieniowa to zupełnie inna droga niż ta co biegnie obecnie. Nowa pójdzie na wprost, a nie przez żaden mostek koło fanaberii,
 9. Dokładnie ten mostek przy skrzyżowaniu z ulicą Nad Drwiną stanowi granicę Dzielnicy XII i XIII. Plac na Rybitwach jest w dzielnicy XIII.
 10. Z mapy dzielnicy wynika, że plac na Rybitwach nie jest w granicach Dzielnicy XII (przynajmniej częściowo). Co do mostku i skrętu nad Drwiną proszę o wystosowanie pisma do Rady Dzielnicy XII
 11. Proszę przesłać lub złożyć pismo w tej sprawie do rady dzielnicy, zajmiemy się tym wtedy na komisji infrastruktury.
 12. Temat nie usechł. Gdyby Pan był w zeszłym roku na spotkaniu w szkole przy ul. Weigla, to by Pan wiedział, że do 2022 roku będą wybudowane kolejne dwa zbiorniki retencyjne i tak samo dowiedziałby się Pan dlaczego jeszcze ich nie ma.
 13. Gościa, którego pies biega wolno, a o którym piszecie, zacznę nagrywać i sprawę zgłaszać do odpowiednich służb. To nie jest jego pierwsza akcja tego typu. Ponadto dzieciaki boją się tego psa, a on nie ma ani smyczy ani kagańca.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...