Skocz do zawartości

laska

Members
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez laska

 1. Mam do sprzedanie laptop interaktywny dla dzieci firmy Fisher Price. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/laptop-dla-dzieci-fisher-price-CID88-IDBl45e.html
 2. Nie chcę być złym prorokiem, ale takich niespodzianek możecie mieć niestety więcej. W którymś wątku była dyskusja i porównanie tempa budowy i oddawania budynków przez Murapol i innych deweloperów (Śnieżka, LCC) i niestety ... szybkie wybudowanie budynku nie może być wykonane dokładnie. Oby na tym się skończyło... Ewidentnie Murapol zawalił i do niego należy usunięcie usterek, budynek jest przecież na gwarancji.
 3. Budynki B14 i B15 mają być w miejscu obecnego placu zabaw przy rondzie. Na lokale usługowe bym nie liczył. Jak nie zobaczę, to nie uwierzę:) Plan_osiedla_SM.pdf
 4. Mam do sprzedania komplet mebelków dla dziecka stolik + krzesełko z serii Mammut dostępnej w Ikea. Szczegóły oferty: https://www.olx.pl/oferta/ikea-mammut-komplet-stolik-krzeselko-CID88-IDyN58y.html
 5. https://dziennikpolski24.pl/krakow-w-nowej-hucie-nie-chca-przenosin-biblioteki/ar/13789959
 6. Witam, mam do sprzedania podwójne łóżko wysuwane. Szczegóły pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/lozko-podwojne-wysuwane-86x190-cm-materace-poduchy-CID628-IDxIvvV.html
 7. Obstawiam, że niektórym mieszkańcom przeszkadzały przebywające czasami na tych trawnikach dzieciaki i w porozumieniu z Nawigatorem w ten sposób zostało to "rozwiązane" Między blokami 18 i 16 też pojawiły się nowe rośliny na trawnikach.
 8. Cześć! Mam do sprzedania atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105. Szczegóły pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-z-wifi-CID99-IDw1111.html
 9. Bardzo podobnego kotka widziałem w piątek w okolicach przedszkola 135 w Bieżanowie, dokładniej przy skrzyżowaniu ulic Stępnia i Potrzask. Może się tam kręci stale.
 10. Korzystałem kiedyś z usług Auto Serwis Wadowicka: przechowalnia opon, kilka prostych napraw, badania serwisowe. Nie mam zastrzeżeń.
 11. Na stronie ZIKiT'u pojawiła sie informacja o przetargu na rozbudowę ul. Domagały. http://kzdwk.home.pl/zikit/sprawy-urzedowe/przetargi/6604-przetarg-nieograniczony-9xi2016 Data zakończenia: 30-09-2018 Niestety przetarg dotyczy tylko odcinka do ul. Nad Drwiną.
 12. Jak będzie udostępniona do ruchu (o ile już nie jest, miała być otwarta przed wakacjami) nowa droga łącząca ul. Śliwiaka z Brzegami, to jadący od strony Kokotowa niekoniecznie muszą się pchać na zakorkowaną Półłanki.
 13. Elm327 na Bluetooth mam, wyjątkowo potrzebuję na USB. Dzięki za info! Pzdr.
 14. Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada może kabel Elm327, koniecznie na USB, i byłby w stanie pożyczyć na jedno popołudnie? Proszę o ewentualne informacje na PW. Pozdrawiam, RM
 15. OldPainless miał na myśli zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym pod blokiem.
 16. Prace budowlane mają się zakończyć w tym miesiącu (wg tablicy informacyjnej z budowy).
 17. Wg PRD zarówno droga asfaltowa jak i z kostki brukowej jest drogą utwardzoną, czyli omawiany przypadek to JEST skrzyżowanie. Nie liczcie na to. Nawet jeśli developer to kupi, to na 100% postawi tam nowy blok.
 18. elpegie, sam(a) sobie zaprzeczasz. Skoro wg wykazu zikit ulica Czeczów jest ulicą wewnętrzną, to jeśli: to przy bloku nr 10 mamy jak najbardziej skrzyżowanie! Ulica Czeczów zaczyna się już od pętli autobusowej. Do tego mamy też skrzyżowanie pomiędzy blokami 12 i 18, do tego jest to skrzyżowanie równorzędne! o czym zdają się nie wiedzieć lub nie pamiętać kierowcy jadący w kierunku bloków 20/22, że mają ustąpić pierwszeństwa wyjeżdżającym od bloków 14/16/18. Do pierwszej stłuczki, o którą raczej nie będzie trudno, patrząc jak parkują niektórzy kierowcy właśnie na skrzyżowaniu, ograniczając i przejazd i widoczność.
 19. W myśl zasady "koniec języka za przewodnika" Info z dnia dzisiejszego bezpośrednio od budowlańców pracujących na tejże budowie: tak, będzie tam Biedronka. Ponadto firmy wypisane na żółtej tablicy informacyjnej (inwestor MT Invest oraz projekt Semper Omni) współpracują z siecią Biedronka (informacje znalezione w internecie).
 20. Z dwóch tygodni zrobił się tydzień?? W takiej sytuacji tym bardziej jestem przeciwny otwierania Złocieniowej dla pojazdów.
 21. Osobiście nie wyobrażam sobie, jak przez ten wąski przejazd pod torami miałby wyglądać ruch aut - wahadłowo? Przecież tam ciężko będzie przejechać autem obok pieszego, a gdy remont będzie w drugiej fazie (wyjazd tylko w stronę Rybitw), to tych pieszych będzie tam duuużo w drodze do przystanku na Sucharskiego. Lepiej niech Złocieniową zostawią w spokoju.
 22. Obstawiam, że objazdy dotyczą tylko ruchu przelotowego przez Półłanki, czyli przejazd przez S7 albo Sucharskiego-Kokotowska-Brzegi-Łutnia-Rączna. W ogłoszeniu wyraźnie jest napisane, że w czasie remontu wyjazd z osiedla będzie możliwy tylko w jednym kierunku i tu nie ma mowy o objazdach. Wszyscy wiemy, że w takiej sytuacji zbawienna byłaby ulica Domagały, ale jakoś się nie możemy na nią doczekać. Swoją drogą dziwne, że nikt jej nie obiecuje, przecież zbliżają się wybory;)
 23. A to nie wiedziałeś jaka jest sytuacja z dojazdem do osiedla, jak decydowałeś się tu zamieszkać? Panikujecie, jakby mieli odciąć nam dojazd do osiedla już na zawsze, a to jest tylko 2x 2 tygodnie, jakoś się przemęczymy, a później może być tylko lepiej. Należy się cieszyć, że coś się dzieje w okół naszego osiedla, że remontują to skrzyżowanie i że może w końcu po opadach deszczu nie będzie ono zalewane i nie będzie odcinany dojazd do osiedla. Przetarg na ten remont był ogłoszony jeszcze przed wakacjami i wiadomo było, że wcześniej czy później się zaczną prace.
 24. Panie Tomaszu, proponuję zaprosić przedstawicieli z ZIKiT, UM itp. do nas na osiedle rano przed godziną 8, niech zobaczą na własne oczy jak się wjeżdża/wyjeżdża z osiedla. Współczuję, jeżeli ktoś w nagłym wypadku o tej porze będzie musiał się dostać pilnie np. do szpitala.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...