Skocz do zawartości

laska

Members
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O laska

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. https://dziennikpolski24.pl/krakow-w-nowej-hucie-nie-chca-przenosin-biblioteki/ar/13789959
 2. Witam, mam do sprzedania podwójne łóżko wysuwane. Szczegóły pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/lozko-podwojne-wysuwane-86x190-cm-materace-poduchy-CID628-IDxIvvV.html
 3. laska

  zasadzone krzaki

  Obstawiam, że niektórym mieszkańcom przeszkadzały przebywające czasami na tych trawnikach dzieciaki i w porozumieniu z Nawigatorem w ten sposób zostało to "rozwiązane" Między blokami 18 i 16 też pojawiły się nowe rośliny na trawnikach.
 4. Cześć! Mam do sprzedania atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J105. Szczegóły pod linkiem: https://www.olx.pl/oferta/urzadzenie-wielofunkcyjne-brother-dcp-j105-z-wifi-CID99-IDw1111.html
 5. laska

  Zaginęła czarna kotka

  Bardzo podobnego kotka widziałem w piątek w okolicach przedszkola 135 w Bieżanowie, dokładniej przy skrzyżowaniu ulic Stępnia i Potrzask. Może się tam kręci stale.
 6. laska

  Mechanik samochodowy

  Korzystałem kiedyś z usług Auto Serwis Wadowicka: przechowalnia opon, kilka prostych napraw, badania serwisowe. Nie mam zastrzeżeń.
 7. Na stronie ZIKiT'u pojawiła sie informacja o przetargu na rozbudowę ul. Domagały. http://kzdwk.home.pl/zikit/sprawy-urzedowe/przetargi/6604-przetarg-nieograniczony-9xi2016 Data zakończenia: 30-09-2018 Niestety przetarg dotyczy tylko odcinka do ul. Nad Drwiną.
 8. Jak będzie udostępniona do ruchu (o ile już nie jest, miała być otwarta przed wakacjami) nowa droga łącząca ul. Śliwiaka z Brzegami, to jadący od strony Kokotowa niekoniecznie muszą się pchać na zakorkowaną Półłanki.
 9. laska

  Elm 327 do samodzielnej diagnostyki auta

  Elm327 na Bluetooth mam, wyjątkowo potrzebuję na USB. Dzięki za info! Pzdr.
 10. Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada może kabel Elm327, koniecznie na USB, i byłby w stanie pożyczyć na jedno popołudnie? Proszę o ewentualne informacje na PW. Pozdrawiam, RM
 11. laska

  Nowy sasiad

  OldPainless miał na myśli zakup miejsca postojowego w garażu podziemnym pod blokiem.
 12. laska

  Zbiornik na Serafie

  Prace budowlane mają się zakończyć w tym miesiącu (wg tablicy informacyjnej z budowy).
 13. laska

  Parkowanie

  Wg PRD zarówno droga asfaltowa jak i z kostki brukowej jest drogą utwardzoną, czyli omawiany przypadek to JEST skrzyżowanie. Nie liczcie na to. Nawet jeśli developer to kupi, to na 100% postawi tam nowy blok.
 14. laska

  Parkowanie

  elpegie, sam(a) sobie zaprzeczasz. Skoro wg wykazu zikit ulica Czeczów jest ulicą wewnętrzną, to jeśli: to przy bloku nr 10 mamy jak najbardziej skrzyżowanie! Ulica Czeczów zaczyna się już od pętli autobusowej. Do tego mamy też skrzyżowanie pomiędzy blokami 12 i 18, do tego jest to skrzyżowanie równorzędne! o czym zdają się nie wiedzieć lub nie pamiętać kierowcy jadący w kierunku bloków 20/22, że mają ustąpić pierwszeństwa wyjeżdżającym od bloków 14/16/18. Do pierwszej stłuczki, o którą raczej nie będzie trudno, patrząc jak parkują niektórzy kierowcy właśnie na skrzyżowaniu, ograniczając i przejazd i widoczność.
 15. laska

  Biedronka

  W myśl zasady "koniec języka za przewodnika" Info z dnia dzisiejszego bezpośrednio od budowlańców pracujących na tejże budowie: tak, będzie tam Biedronka. Ponadto firmy wypisane na żółtej tablicy informacyjnej (inwestor MT Invest oraz projekt Semper Omni) współpracują z siecią Biedronka (informacje znalezione w internecie).
×