Skocz do zawartości

czeczen

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana czeczen w Rankingu w dniu 24 Marzec 2020

czeczen posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

czeczen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputacja

 1. Jestem zawiedziony, że "młotkiem". Chwytliwy tytuł! Liczyłem na jakiś pikantny wpis! Złapałem się na tego clickbait'a 😉
 2. Co do apteki na Złocieniu to niestety muszę sąsiadów zmartwić. Nie ma szans na otwarcie nowej, przynajmniej do czasu, aż będzie istniała obecna lub zmieni się prawo farmaceutyczne. Na chwile obecną stanowi ono, że w gminie gdzie na 1 aptekę przypada mniej niż 3000 mieszkańców. Odległość nowej apteki od już funkcjonującej nie może być mniejsza niż 1 km (w linii prostej od wejścia do wejścia). Tak więc nasza Złocieniowa apteka ma zapewniony monopol.
 3. Owszem, ale była wizja rozwoju osiedla. Tu na Czeczów osiedle się już kończy. Ogranicza nas Serafa, S7 i Telefonika. Na Złocieniu punktów handlowych nie brakuje, jest Biedronka w bezpośredniej bliskości, wkrótce otworzy się Atut. One jak najbardziej mają rację bytu. Posiadają parkingi! Tego LCC nie zagwarantuje lokalom pod blokiem. Zwróć uwagę co się dzieje pod Żabką na Agatowej. Auta stają na jezdni na awaryjnych. Sporo klientów zatrzymuje się tam po to żeby odebrać przesyłkę. Powiedzmy sobie szczerze jakie zakupy zrobisz w Żabce? Asortyment jest dość skromny. Bogaty wachlarz wyrobów tytoniowych no i spragnieni znajdą coś dla siebie, pod warunkiem że niezbyt wybredni. Z tego co się orientuję to w tamtej Żabce jest już trzeci ajent. Żaden sklepik nie utrzyma się ze sprzedaży proszku do pieczenia, mleka, cukru i czegoś tam jeszcze o czym zapomniało się kupić w Lidlu/Biedronce etc. Sądząc po problemach z parkowaniem większość mieszkańców Słonecznego posiada samochody i nie wydaje mi się żeby po otwarciu jakiegokolwiek sklepiku zmienili preferencje co do miejsc gdzie dotychczas robili "duże" zakupy. PS. Od początków osiedla funkcjonowały Lewiatan w pawilonie i AS w blaszaku. Sklepik w garażu miał kilka odsłon w ciągu kilkunastu lat, na dzień dzisiejszy nie istnieje. Sytuację znam bo na Złocieniu mieszkam od 2001 roku. Zaczynałem na Nefrytowej, obecnie Czeczów.
 4. Drodzy sąsiedzi zejdźcie na ziemię. Legendarne już lokale usługowo-handlowe, o których każdy słyszał w rozmowie z przedstawicielem LCC prawdopodobnie nigdy nie powstaną. LCC zdaje sobie sprawę, że nie znajdzie "szaleńców", którzy zechcieliby poprowadzić jakąkolwiek działalność handlową w takiej lokalizacji. Żabka, kiosk, warzywniak? Co jeszcze? Przychodnia, żłobek, poczta, piekarnia, sklep mięsny? Już widzę panią która siedzi w tym warzywniaku 10h dziennie i czeka czy przypadkiem komuś nie zabraknie marchewki lub pietruszki do rosołu. Może się mylę, może wśród mieszkańców znalazłby się jakiś filantrop chętny do dokładania do biznesu?
 5. Ten zielony proszek to żadna magia. To prawdopodobnie zwykły sorbent (pochłaniacz). Plam nie usunie, ale wchłonie świeże wycieki.
 6. Prawda Panie dlugii, ale zaczynam od swojego podwórka! To widzę na co dzień! Dalej to tylko przejazdem, więc się nie rozglądam na trawniki. Teraz gdy już wiem, że od "somsiada" można "dostać w papę" to będę przemykał obok "auto szrotu" ze spuszczoną głową i zamkniętymi oczami! 😆 Normalnie strach się bać!!!
 7. Panie "Max Fliz" niech Pan przyjmie do wiadomości, że miejsca parkingowe pod blokiem 22, 26 nie są przystosowane do parkowania autem o takich gabarytach (z wyjątkiem zatoczki przy bloku 20 gdzie parkuje Pan równolegle i miejsca przy śmietniku, które niegdyś było oznaczone tabliczką dla inwalidów). Tylnymi kołami rozjeżdża Pan trawniki i niszczy krzewy, za które płaci cała wspólnota. Pomimo takiego parkowania przód auta i tak znacząco wystaje na jezdnię, co utrudnia manewrowanie i uniemożliwia minięcie się dwóch pojazdów. Rozumiem, że każdy musi jakoś zarabiać na życie, ale "dzięki Bogu" kierowcy autobusów i ciągników siodłowych nie mieszkają na naszym osiedlu, albo mają gdzie zostawiać swoje pojazdy!!! 😉 Szanujmy się.
 8. Żona zgubiła pęk kluczy ale to już jakiś czas temu. Znak szczególny to metalowe breloczki z Londynu na łańcuszkach. Czy to może te?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...