Skocz do zawartości

luk82

Members
 • Zawartość

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana luk82 w Rankingu w dniu 28 Sierpień

luk82 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

58 Excellent

O luk82

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzięki, na FB ktoś już odpowiedział- to jest "zwężenie", które ma powstrzymać samochody ciężarowe przed "tranzytowym skrótem" przez osiedle.
 2. A do czego ten "zwężający się chodnik"- obok jezdni? Od strony osiedla ma jakieś 30cm szerokości- i lampę na środku- więc na pewno nie da się przejść/przejechać rowerem. Po drugiej stronie jest dużo szerszy...
 3. Nie nowy- to stare koncepty- z czasów konsultacji społecznych do Planu Zagospodarowania Przestrzennego (proszę zobaczyć na datę wpisów).
 4. Proszę doczytać do końca mój post--> tam gdzie mowa o dużej populacji i wyjątkach...
 5. Oczywiście mowa tutaj o ilości domowników. Więcej ludzi- więcej śmieci i więcej zużytej wody. A jeśli ktoś nie wykazuje faktycznej liczby domowników, to da się to pośrednio wyliczyć poprzez ilość zużytej wody. Oczywiście podniosą się głosy- "zużywam mało wody (nie lubię się myć), ale za to duuużo kupuję opakowanych towarów- i co?" I nic- to jest wyjątek. Dla odpowiednio dużej populacji (a taką jest osiedle), tego typu zależność jest jak najbardziej słuszna.
 6. Co? Zależność wprost proporcjonalną. Jedno rośnie- rośnie i drugie. Jedno spada- spada i drugie.
 7. Ale czy otwarcie tej placówki na Domagały 45 nie oznacza zamknięcie tej która jest w EURO?
 8. o jakim wiadukcie/drodze na Brzegi mowa? i kiedy ma być to "otwarcie" ?
 9. Czy wycinka drzew (krzewów?) na prawo od kościoła ma coś wspólnego z budową szkoły? O ile się nie mylę, gdzieś w tamtej okolicy jest działka, na której szkoła ma powstać.
 10. Z pierwszej ręki: Szanowny Panie, Z poważaniem, Anna Kwiecień Dział Udostępniania Zbiorów Biblioteki Kraków.
 11. Z moich obserwacji wynika, że sporo ludzi ma w głębokim... poważaniu segregację, a zwłaszcza zasady takie jak np. zgniatanie opakowań. Pudła (min. z TV!!!) sobie stoją we wiacie śmietnikowej. Uważam więc, że ta "impreza" jak piszesz, powinna kosztować jak najwięcej- nikt i nic nie przemówi do łbów, tylko kasa! A właściwie jej ubytek. Pomijam już takie "ekstrawagancje" jak np. zakaz wyrzucania odpadów budowlanych, lub np. styropianu do plastików. To jest level na którym niewielu dociera.
 12. dziękuję- spróbuję ją odnaleźć przez tą przychodnię.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...