Skocz do zawartości

luk82

Members
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana luk82 w Rankingu w dniu 30 Czerwiec

luk82 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

8 Neutral

O luk82

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. To w ramach remontu drogi? Czy w ramach budowy dojazdów do nowych bloków?
 2. luk82

  W ktorym rejonie zamieszkac?

  Wiele wypowiedzi nabywców ma charakter obiektywny. Padają konkretne argumenty- nie jest to więc tępe chwalenie swojego / ganienie cudzego.
 3. luk82

  Pytania swiezaka

  Jeżeli chodzi o głośność od S7- polecam się przysłuchać w sezonie (kwiecień-październik?), w weekendy, głównie niedziele... Bo w tygodniu to ci "współcześni kowboje na ryczących maszynach" grzecznie siedzą w biurach i innych swoich pracach... Sezon motocyklowy zakończył się jakieś 3 tygodnie temu- więc też ich już ciężko spotkać.
 4. luk82

  Pytania swiezaka

  "teren rekreacyjny" przy ekranie drogi ekspresowej północ-południe kraju? chm... to może i ścianka wspinaczkowa na ekranie będzie...
 5. luk82

  Pytania swiezaka

  Natomiast po 3 telefonach do 3 różnych developerów (a może 4-rech już?), łatwo policzysz gdzie taniej wyjdzie. Pytaj o ten sam metraż, i jaki jest standard wykończenia... Ja tak zrobiłem- i wyszło mi czarno na białym.
 6. luk82

  Pytania swiezaka

  Sprawdź też co powstanie i gdzie w perspektywie 2-3 lat. Bo to że obecnie jest kicha z tym czy z tamtym- to nie znaczy, że się nie poprawi (lub nie pogorszy)
 7. luk82

  Pytania swiezaka

  B18? Myślę, że dalsze komentarze są zbędne. Nie ma nic wolnego w inwestycjach w innej części osiedla?
 8. luk82

  Pytania swiezaka

  Aha- jeśli mogę doradzić: odradzam blisko S7- bo słychać auta i te nieszczęsne "przecinaki"... A jak już otworzą całą S7 (za parę ładnych lat)- to cały tranzyt północ-południe kraju będzie ci jechał koło bloku... Zresztą blisko S7 to buduje inny developer- a o nim doczytasz już sobie na tym forum...
 9. luk82

  Pytania swiezaka

  Ad. 1: jak zawieje. I zależy gdzie- Złocień jest duży. W okolicy Agatowej- od września śmierdziało wieczorem (tak, że faktycznie czuć było na balkonie)- tylko raz. W ciągu dnia nie wiem- jestem w pracy. Ad. 2: jest źle- ale będzie lepiej (powstanie przystanek PKP, dokończą wreszcie Domagały), będzie przejazd pod torami na Sucharskiego); Tramwaj to może za 10 lat będzie; Ad. 3: Kupiłbym raz jeszcze dlatego bo --> patrz pkt. 2. Uważam, że generalnie w całym Krakowie (i okolicach) jest źle jeśli chodzi o transport, korki i smog. Ale są miejsca (np. Złocień), gdzie jest duża szansa że będzie lepiej w perspektywie 2-3 lat. Są miejsca gdzie takiej szansy nie ma, albo takie- gdzie szansa jest za 10 lat;
 10. luk82

  parking podziemny a LPG

  Wiedzy nie posiadam- mam przypuszczenia. Ale najłatwiej się do Śnieżki udać- i zapytać u źródła...
 11. luk82

  SMOG na Złocieniu

  Ja także...
 12. luk82

  Parking przy TF

  Nikt się nie gotuje- to tylko prośba aby się nie przyzwyczajać do tego pustego parkingu... bo niedługo oddania kolejnych mieszkań na osiedlu + parę nowych sklepów- więc się zagęści, i nie będzie taki pusty. Dobrze się Pani wydaje- nie jest to zbrodnia, lecz chamstwo (a to nie jest karalne- tylko naganne). Podobnie jak chamstwem jest zająć np. dwa miejsca siedzące w autobusie, wrzucić śmieci do rowu lub lasu, lub np. wyprowadzić psa z grodzonego osiedla na publiczny trawnik- aby się tam załatwił. To wszystko jest tylko zwykłym chamstwem- ale jest tego tak dużo- że trzeba reagować. Podobnie jest z polityką Pani developera- działa zgodnie z prawem. I jak się można domyślać- doskonale rozumie działania "obronne" sąsiedniej Śnieżki.
 13. luk82

  Parking przy TF

  A na zamkniętym forum można podpowiadać jak wykorzystać sąsiada? Każdy kto kupował mieszkanie nie-w- Śnieżce widział jak się ma podejście developera do przestrzeni tzw. wspólnej...
 14. O ile wiem, nie będzie to stacja- tylko przystanek kolejowy. Tak dla ścisłości...
 15. Ja chętnie, ale mieszkam spory kawałek od Czeczów- więc mija się z celem. Bliżej już masz do parkingu przy Telefonice.
×