Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  39

Zawartość dodana przez maxkad

 1. na stronie https://portalpasazera.pl/ można było już 2 tygodnie temu przeglądać
 2. jest tylko jeden problem - co zrobić jak ktoś jest izolowany z powodu kwarantanny. a lista takich mieszkań na Złocieniu jest baaaaaaaaaaaaardzo długa.
 3. maxkad

  Brudna woda

  Tak się dzieje jak czyszczą wymienniki ciepła
 4. nie wiem jaka jest obecna technologia ale w moim mieszkaniu pod wylewką układali jeszcze styropian ok 5-7 cm może nawet 10 cm a rury były pomiędzy nim i dopiero na to wylewka gr min 5 - 7 cm.
 5. Jest rozbieżność pomiędzy wizualizacją a planem zagospodarowania. Zgodnie z planem zagospodarowania na piętrze ma być boisko do koszykówki
 6. Weszli do klatki z nr mieszkań od 45 do 5-ileś😉
 7. Nie ma szans aby dotarło do kogokolwiek bez zdrowego rozsądku. Rodzina w zamkniętym gronie i bezpiecznej odległości nie stanowi zagrożenie dopóki rodzice ogarniają swoje pociechy. Niestety rodzice nie ogarniają młodzieży, która organizuje sobie wieczorne spotkania przy torach kolejowych od strony osiedla -ślepa droga gruntowa wzdłuż torów. No i "toważystwa" na końcu starego nasypu (przyczółek przy linii 91) ostatnio uciekali przed SOK-istami 10 osób -nie złapali nikogo ale jedna laska uciekając krzyczała że musi wrócić bo zgubiła telefon - no i SOK- kiści poszli tym tropem, telefon znaleźli małolata (bo nie wyglądała jakby była na swoim utrzymaniu) będzie miała prze.... i nie będzie tłumaczenia że ktoś tel zakosił bo ciołki prawie wbiegły na kamery z podczerwienią które zamontował tam Wykonawca robót.
 8. Uwaga dla wszystkich spacerowiczów tamtej okolicy. Małolaty urządzają sobie tam strzelanie z broni (prawdopodobnie pneumatycznej) i do tego jeszcze paradując z bronią na Ul. Jasieńskiego i po osiedlu - chłopcy byli tak pewni siebie że nie zauważyli że zostali odprowadzeni do domu Topazowa 5 V klatka mieszkania nie ujawniam.
 9. Imprezowy weekend na malachitowej 8 - mała siłownia - widać sobie upatrzyli miejscówkę mieszkańcy starej części osiedla Złocień.
 10. Źle mnie Pan zrozumiał - ja nie dzielę nikogo na takie kategorie, staram się traktować wszystkich równo i nie chcę aby zarzucono mi iż tak nie jest. Usunąłem wpisy MałyMiś w Pańskim temacie, które uznałem że odbiegają od tematu ale w zamian założyłem odrębny. w Pierwszym poście uściślę czego konkretnie dotyczy obecny temat.
 11. Przykro mi Paweł za usunięcie Twojego wpisu ale temat dotyczy budowy budynku a nie budowy wspólnoty duchowej. Nie ma lepszych i lepsiejszych - wszyscy taktowani są na równi
 12. Zapraszam do dyskusji - zainspirował MałyMiś. Wydaje mi się iż temat ciekawy i warty przedyskutowania. Edit. TEMAT DOTYCZY BUDOWY KAPLICY, W KTÓREJ BĘDZIE MÓGŁ SIĘ POMODLIĆ KAŻDY NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA. Coś na wzór kaplicy na Stadionie Narodowym.
 13. Całkowicie - właśnie rozmawiałem z Dyrektorem projektu ale wiem że gmina coś miała jeszcze robić w sąsiedztwie ale nie mam wiedzy czy robili równocześnie z PKP PLK czy nie.
 14. Niestety - przejazd pod torami na Złocieniowej został zrealizowany w zamian za zlikwidowany przejazd na Jasieńskiego bo takie rozwiązanie wymusza ustawa. Wprowadzenie takiego rozwiązania jaki zaproponowałeś dodatkowo utrudniłoby funkcjonowanie mieszkańców z domków za Serafą. Tranzytu przez osiedle raczej bym się nie obawiał po zakończeniu całej inwestycji. Na chwile obecną jest utrudniony albo całkowicie zamknięty przejazd pod wiaduktem (droga na Brzegi) stą wzmożony ruch w naszej okolicy. Z chwilą otwarcia drogi na Brzegi nikomu nie będzie się kalkulowało jechać w naszym kierunku żeby dostać się w okolice Rybitw
 15. Ponieważ zarządca drogi jest nierozgarnięty.
 16. Będą ale nie te przyspieszone - chyba że przewoźnicy zmienią swoją politykę i w rejonie aglomeracji Krakowskiej wprowadzą zatrzymywanie się pociągów (tych przyspieszonych, które zatrzymują się wyłącznie na stacjach z pominięciem przystanków) na wszystkich stacjach i przystankach.
 17. Coś mistrzu pomyliłeś - przystanek Grzegórzki budowany jest koło Hali Targowej obok lodowiska a wpisałeś go w miejsce budowanego przystanku Bronowice
 18. Najpierw PLK musi oddać taki przystanek do użytku - później przewoźnik musi chcieć się na przystanku zatrzymywać.
 19. niestety takich brudasów na osiedlu jest cała masa. Jeden taki irokez mieszka na Złocieniowej 34A
 20. My usuwalismy ścianę między pokojem a kuchnia i zleciliśmy kilka zmian w łazience. Generalnie zero problemu i kosztów. Byle tylko odpowiednio wcześnie zgłosić temat. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Usunięcie ściany to nie to samo co postawienie jej w innym niż zaprojektowane miejsce.
 21. Ta zasada powinna obowiązywać wszystkich bez wyjątku a nie tylko tych którzy chcą mieć odrobinę spokoju.
 22. Pitt to co napisze nie jest złośliwością w Twoim kierunku. Ja sobie zorganizowałem idealny patent na takich delikwentów( w tym przypadku nie sąsiadów bo tych mam super ale osiedlowe piwne krążowniki i dość ruchliwe skrzyżowanie pod oknami). Na początku zakupiłem zatyczki do uszu ale te się nie sprawdziły. jednak idealnym wyciszeniem okazały się nie działające już słuchawki douszne z nakładką silikonową (trzeba tylko pamiętać aby kabel był od strony karku żeby się nie przydusić) . "Somsiadów" nie zresocjalizujesz a im bardziej będziesz chciał tym bardziej będą reagowali jak anka. Takie słuchawki widziałem w pepko za ok 10 - wydatek niewielki a efekt (przynajmniej w moim przypadku niewyobrażalnie bezcenny)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...