Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  273
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez maxkad

 1. Chciałbym uczulić rodziców pewnych nastolatków. A mianowicie od soboty dzwonią do nas dzieciaki z nr tel. 602-....-003 oraz 881-.....450.składając zamówienie na usługę.
 2. Projekt SKA Złocień nie przewiduje lokali usługowych
 3. 4 tory będą pomiędzy Krakowem Gł a Płaszowem w tym 2 SKA i 2 dalekobieżne +przetokowe (podstawianie składów z Płaszowa) i bo tam już jest ciasno z pociągami. Do Bieżanowa 3 tory. Jedyne co się może u nas zmienić to częstotliwość SKA1 ( Wieliczka - Lotnisko) do 20 min
 4. Na Półłanki może jedynie walić z oczyszczalni ścieków bo zazwyczaj od zachodu wieje wiatr.
 5. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  http://campusmisericordiae.pl/ takie miejsce już istnieje.
 6. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  Obawiam się, że wskazana lokalizacja nie znajdzie entuzjastów nawet wśród mieszkańców wschodniej części osiedla ze względu na obecną dostępność tego miejsca. Mogę się mylić ale wydaje mi się, że najbliższą dostępną drogą do tej lokalizacji jest bramka przy Serafie dojście do nowego mostu drogowego i dalej ul. Jasieńskiego a później do mostku nad Serafą co daje km 1,42 km mierząc od pierwszego ronda (trasa piesza). Odległość do istniejącej Kaplicy jest ok 300 m krótsza. Co innego jeżeli z osiedla prowadziła by jakaś droga pod S7 wzdłuż Serafy - wówczas odległość wynosiłaby nie całe 600 m.
 7. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  Temat pozostaje posty nie na temat znikają.
 8. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  o nic nikogo nie oskarżam. Wyraziłem swoje wątpliwości. Wyjaśniłem nawet skąd moje wątpliwości.
 9. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  Naprawdę nie wiem co myśleć o tym TEMACIE. Wygląda słabo ponieważ założyciel Tematu zarejestrował się 17 h temu i dodatkowo przedstawił gotowe rozwiązania co rodzi pewne wątpliwości co do intencji jego założenia. Bardzo bym prosił forumowiczów zainteresowanych tematem o wyrażenie swego zdania.
 10. tak było do ŚDM. Droga została zrobiona na potrzeby ŚDM a później oznakowana zakazami i tabliczkami teren prywatny. Możliwe że wykonawca robót dogadał się z właścicielem finansowo.
 11. będzie wiadomo przy następnych wyborach😄
 12. Moim skromnym zdaniem we wpisie brakuje dość istotnej informacji a mianowicie o jakiej szkole mowa😊 gdyż powyżej wymieniono ich kilka.
 13. obawiam się że część tej drogi jest terenem prywatnym. kiedyś były tam tabliczki informujące o tym.
 14. Nie do końca jestem pewien ale może w OBI docinają na wymiar. Jeżeli Obi nie wypali to ewentualnie mam na stanie maszynkę do cięcia płytek elektryczną (wodną - nie pyli)
 15. maxkad

  Tenis

  mieszkańcy Słoneczne Miasteczko NIE mogą wykupić wejściówki/karnetu na kort tenisowy na Śnieżce. taki karnet mogą wykupić wyłącznie członkowie spółdzielni niestety. Nie do końca rozumiem taką politykę (jestem ze Śnieżki) gdyż koszt wykupu rocznego abonamentu ponoć przeznaczany jest na utrzymanie kortu.
 16. Wydaje mi się, że MisiekW pytał o nawierzchnię przejazdu ale mogę się mylić. mimo wszystko zamieszczam opis Km 8,939(Półłanki) linii kolejowej nr 91 (kilometracja wg stanu projektowanego). Ze względu na przebudowę układu torowego i stan istniejący przejazdu konieczna jest jego przebudowa. Projektuje się frezowanie nawierzchni jezdni na grubość 3 cm i ułożenie warstwy ścieralnej o grubości min. 3 cm dowiązującą do istniejącej nawierzchni jezdni i zabudowy przejazdu. Projektuje się wymianę zabudowy przejazdy z płyt wielko gabarytowych typu CBP na małogabarytowe typu MU. Ze względu na rozbiórkę starego przejazdu oraz torów projektuje się na międzytorzu odtworzenie całej konstrukcji nawierzchni jezdni. Projektuje się również przedłużenie chodnika po stronie północnej linii kolejowej.
 17. Z tego co widzę ogrodzona działka nie jest wymieniona. Wszystkie działki z uchwały to ul. Agatowa i przylegające do Agatowej działki.
 18. maxkad

  PARKOWANIE

  ciekaw jestem czy to ten sam "kierowyca" . ponad metr na jezdni - za tyłkiem można dwa skutery postawić i jeszcze na części przeznaczonej dla pieszych
 19. Infrastruktura pasażerska (perony) - zero.
 20. Wiem że dział ma tytuł Osiedle Słoneczne Miasteczko i używany jest tutaj skrót myślowy "Słoneczne" jednak chciałbym zwrócić uwagę że osiedle Słoneczne ze złocieniem nie ma i nie będzie raczej miało nic wspólnego gdyż to nie ta dzielnica - to nawet nie ta strona Wisły.
 21. Tylko że całe mnóstwo samochodów jadących od przejazdów skręca właśnie w Agatową a w takiej sytuacji obecnie nie da się wyjechać bo łajzy skręcające w lewo z Półłanki w Agatową stają zastawiając lewy wyjazd z Agatowej zamiast zostawić go przejezdnym i umożliwić opuszczenie Agatowej tym skręcającym w lewo. Rezultat jest taki że stoi "Łajza" i cała Agatowa. Będziemy też stać jak Półłanki będzie PUSTA. Dodatkowo sygnalizacja sprawi zakorkowanie Półłanki jadąc od strony Bieżanowa w kierunku Agatowej
 22. W Niedzielę traktorek z solą popylał jak jeszcze spaliście. Niestety wyrwał mnie kilka razy ze słodkich snów.
 23. Kolejna osoba wylewająca swoją frustrację polityczną. Ale jak to tak urzędnicy bali się, że jak PIS do władzy w Krakowie dojdzie to wszystkich wymienią. A tu taka niespodzianka wygrał kandydat nie PiS-u wszyscy dalej siedzą na swoich stołkach a jak to napisał Loco "TVPis Kraków" głaska po główkach swoich przeciwników i zamiast zrobić dziennikarskie śledztwo wskazujące winnych tej sytuacji, przedstawili jedynie materiał informacyjny.
 24. Nie do końca się zgodzę z tym stwierdzeniem. Korki na wyjeździe z Agatowej tworzą się głównie przez lewoskręt wystarczy ok 6 aut do lewoskrętu i stoją absolutnie wszyscy (oprócz tych którzy do skrętu w prawo odważą się jechać pod prąd). W momencie gdy przejazdy są zamknięte prawo skręt na skrzyżowaniu Półłanki i Nad Drwiną jest luźny a nie sądzę żeby ludzie jadący w kierunku Bieżanowa pchali się na około.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...