Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  229
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Ostatnia wygrana maxkad w Rankingu w dniu 28 Wrzesień

maxkad posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

50 Excellent

O maxkad

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. i niestety nie znajdziesz- próżny Twój trud
 2. maxkad

  Ekrany wzdłuż torów

  To prawda. Prawdą jest też, ze nie ma szans na ekrany wcześniej niż po zakończeniu inwestycji. W petycji brakuje jednego ale dość konkretnego argumentu. Otóż badania wykonywane są na podstawie konkretnej ustawy o ochronie środowiska ale ma ona pewną wadę - drzewa i krzewy nie są w niej wskazane jako bariera dźwiękochłonna tym samym wykonane pomiary były (według nas) zafałszowane a według ustawy poprawne.
 3. Chodzi Ci o projekt czy wizualizację?
 4. maxkad

  Ekrany wzdłuż torów

  Z przykrością stwierdzam iż MisiekW ma rację jeżeli chodzi o ekrany. Co do wątku o stacji to jednak wydaje mi się że sledzik przywrócił temat
 5. maxkad

  Kupie mieszkanie w tej okolicy :)

  Podpytaj w spółdzielni czy przypadkiem nie ma jakiegoś mieszkania ewentualnie szukaj na licytacji komorniczej bo ponoć jedno mieszkanie na Malachitowej 7 zostało przez niego zajęte.
 6. Dodatkowy argument na + dla szkoły na Złocieniu.
 7. maxkad

  Kler

  Nie do końca jestem przekonany czy temat filmu trafił do właściwego działu. Bardziej pasuje mi do Sport, kultura i hobby i prawdopodobnie tam trafi.
 8. maxkad

  Parkingi pod blokiem

  raczej tak ale niech Nyxon rozwieje wątpliwości.
 9. Jak tylko PLK dostanie zgodę na eksploatację drogi do Jasieńskiego z automatu zamyka przejazd i biorą się za dobudowę nasypu pod tory linii towarowej. To że obecnie dojazd ten jest udostępniony to można by napisać jest " Życzliwość" ze strony... bo tak naprawdę droga do czasu w/w zgody powinna być zamknięta dla ruchu na odcinku od wiaduktu (Złocieniowa) do ul. Jasieńskiego. Nie uważał tylko uważa i jak najbardziej słusznie - on to forum utrzymuje porządkowo, ale przede wszystkim finansowo i sprzętowo i jako król w każdej chwili może wcisnąć czerwony guzik DELETE. i budząc się pewnego ranka już nie będzie "TELERANKA"
 10. maxkad

  Sacrum i profanum

  Z bardzo prostej przyczyny - Osiedle Złocień ( choć płotem podzielona) to w pewnym sensie wspólnota. Na innych forach tematycznych nie umówisz się z sąsiadem na wycieczkę rowerową nie umówisz się na tenisa. Może trochę na wyrost😉 ale idąc tym tokiem rozumowania można by zamknąć lub zlikwidować temat Klimatyzacja - też są fora na ten temat więc poco zaśmiecać nasze. Forum gromadzi różnych ludzi, którzy chcą porozmawiać na różne tematy. sledzik 1984 miał urwanie kapelusza z tym tematem (między innymi przeze mnie) dlatego poprosił o pomoc. Zgłosiłem się i zostałem zaakceptowany. Od jutra jestem "opiekunem" tematu Religia. Jeżeli kogoś ten temat nie interesuje proszę nie wchodzić ale też proszę uszanować innych, których tu chcą zaglądać i dyskutować. Osobiście jestem neutralny wobec jakiejkolwiek religii ( może dlatego dostałem moda). Postaram się przypilnować aby nikt nikogo nie obrażał. Pozdrawiam serdecznie.
 11. maxkad

  I Komunia święta

  No widzę, że się rozkręcasz (szacun za samokrytykę). Wytykanie komuś wad nie sprawi iż nikt nie będzie ich widział u Ciebie.
 12. maxkad

  Sacrum i profanum

  W pewnym sensie odpowiedź znajdziesz tu
 13. maxkad

  Krąg Biblijny w naszej parafii

  YYYYYYYY tego to już komentował nie będę. nie chodzę do kościoła i daleko mi do tego ale właśnie obraziłeś pewną grupę ludzi do której nie należę. Ciekaw jestem reakcji ADMINA. Tyle mają wspólnego ze skoro są tacy co za bzdury uważają czytanie pisma świętego w kościele to równie dobrze Kościół może za bzdurę uznać czyjś wymysł z kościelnym terenem pod szkołę.
×