Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  38

Ostatnia wygrana maxkad w Rankingu w dniu 9 Kwiecień

maxkad posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

123 Excellent

O maxkad

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nie ma szans aby dotarło do kogokolwiek bez zdrowego rozsądku. Rodzina w zamkniętym gronie i bezpiecznej odległości nie stanowi zagrożenie dopóki rodzice ogarniają swoje pociechy. Niestety rodzice nie ogarniają młodzieży, która organizuje sobie wieczorne spotkania przy torach kolejowych od strony osiedla -ślepa droga gruntowa wzdłuż torów. No i "toważystwa" na końcu starego nasypu (przyczółek przy linii 91) ostatnio uciekali przed SOK-istami 10 osób -nie złapali nikogo ale jedna laska uciekając krzyczała że musi wrócić bo zgubiła telefon - no i SOK- kiści poszli tym tropem, telefon znaleźli małolata (bo nie wyglądała jakby była na swoim utrzymaniu) będzie miała prze.... i nie będzie tłumaczenia że ktoś tel zakosił bo ciołki prawie wbiegły na kamery z podczerwienią które zamontował tam Wykonawca robót.
 2. Uwaga dla wszystkich spacerowiczów tamtej okolicy. Małolaty urządzają sobie tam strzelanie z broni (prawdopodobnie pneumatycznej) i do tego jeszcze paradując z bronią na Ul. Jasieńskiego i po osiedlu - chłopcy byli tak pewni siebie że nie zauważyli że zostali odprowadzeni do domu Topazowa 5 V klatka mieszkania nie ujawniam.
 3. Imprezowy weekend na malachitowej 8 - mała siłownia - widać sobie upatrzyli miejscówkę mieszkańcy starej części osiedla Złocień.
 4. Źle mnie Pan zrozumiał - ja nie dzielę nikogo na takie kategorie, staram się traktować wszystkich równo i nie chcę aby zarzucono mi iż tak nie jest. Usunąłem wpisy MałyMiś w Pańskim temacie, które uznałem że odbiegają od tematu ale w zamian założyłem odrębny. w Pierwszym poście uściślę czego konkretnie dotyczy obecny temat.
 5. Przykro mi Paweł za usunięcie Twojego wpisu ale temat dotyczy budowy budynku a nie budowy wspólnoty duchowej. Nie ma lepszych i lepsiejszych - wszyscy taktowani są na równi
 6. Zapraszam do dyskusji - zainspirował MałyMiś. Wydaje mi się iż temat ciekawy i warty przedyskutowania. Edit. TEMAT DOTYCZY BUDOWY KAPLICY, W KTÓREJ BĘDZIE MÓGŁ SIĘ POMODLIĆ KAŻDY NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA. Coś na wzór kaplicy na Stadionie Narodowym.
 7. Całkowicie - właśnie rozmawiałem z Dyrektorem projektu ale wiem że gmina coś miała jeszcze robić w sąsiedztwie ale nie mam wiedzy czy robili równocześnie z PKP PLK czy nie.
 8. Niestety - przejazd pod torami na Złocieniowej został zrealizowany w zamian za zlikwidowany przejazd na Jasieńskiego bo takie rozwiązanie wymusza ustawa. Wprowadzenie takiego rozwiązania jaki zaproponowałeś dodatkowo utrudniłoby funkcjonowanie mieszkańców z domków za Serafą. Tranzytu przez osiedle raczej bym się nie obawiał po zakończeniu całej inwestycji. Na chwile obecną jest utrudniony albo całkowicie zamknięty przejazd pod wiaduktem (droga na Brzegi) stą wzmożony ruch w naszej okolicy. Z chwilą otwarcia drogi na Brzegi nikomu nie będzie się kalkulowało jechać w naszym kierunku żeby dostać się w okolice Rybitw
 9. Ponieważ zarządca drogi jest nierozgarnięty.
 10. Będą ale nie te przyspieszone - chyba że przewoźnicy zmienią swoją politykę i w rejonie aglomeracji Krakowskiej wprowadzą zatrzymywanie się pociągów (tych przyspieszonych, które zatrzymują się wyłącznie na stacjach z pominięciem przystanków) na wszystkich stacjach i przystankach.
 11. Coś mistrzu pomyliłeś - przystanek Grzegórzki budowany jest koło Hali Targowej obok lodowiska a wpisałeś go w miejsce budowanego przystanku Bronowice
 12. Najpierw PLK musi oddać taki przystanek do użytku - później przewoźnik musi chcieć się na przystanku zatrzymywać.
 13. niestety takich brudasów na osiedlu jest cała masa. Jeden taki irokez mieszka na Złocieniowej 34A
×
×
 • Dodaj nową pozycję...