Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  39

Ostatnia wygrana maxkad w Rankingu w dniu 18 Listopad 2020

maxkad posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

maxkad's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Reacting Well Rare
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

124

Reputacja

 1. na stronie https://portalpasazera.pl/ można było już 2 tygodnie temu przeglądać
 2. jest tylko jeden problem - co zrobić jak ktoś jest izolowany z powodu kwarantanny. a lista takich mieszkań na Złocieniu jest baaaaaaaaaaaaardzo długa.
 3. maxkad

  Brudna woda

  Tak się dzieje jak czyszczą wymienniki ciepła
 4. nie wiem jaka jest obecna technologia ale w moim mieszkaniu pod wylewką układali jeszcze styropian ok 5-7 cm może nawet 10 cm a rury były pomiędzy nim i dopiero na to wylewka gr min 5 - 7 cm.
 5. Jest rozbieżność pomiędzy wizualizacją a planem zagospodarowania. Zgodnie z planem zagospodarowania na piętrze ma być boisko do koszykówki
 6. Weszli do klatki z nr mieszkań od 45 do 5-ileś😉
 7. Nie ma szans aby dotarło do kogokolwiek bez zdrowego rozsądku. Rodzina w zamkniętym gronie i bezpiecznej odległości nie stanowi zagrożenie dopóki rodzice ogarniają swoje pociechy. Niestety rodzice nie ogarniają młodzieży, która organizuje sobie wieczorne spotkania przy torach kolejowych od strony osiedla -ślepa droga gruntowa wzdłuż torów. No i "toważystwa" na końcu starego nasypu (przyczółek przy linii 91) ostatnio uciekali przed SOK-istami 10 osób -nie złapali nikogo ale jedna laska uciekając krzyczała że musi wrócić bo zgubiła telefon - no i SOK- kiści poszli tym tropem, telefon znaleźli małolata (bo nie wyglądała jakby była na swoim utrzymaniu) będzie miała prze.... i nie będzie tłumaczenia że ktoś tel zakosił bo ciołki prawie wbiegły na kamery z podczerwienią które zamontował tam Wykonawca robót.
 8. Uwaga dla wszystkich spacerowiczów tamtej okolicy. Małolaty urządzają sobie tam strzelanie z broni (prawdopodobnie pneumatycznej) i do tego jeszcze paradując z bronią na Ul. Jasieńskiego i po osiedlu - chłopcy byli tak pewni siebie że nie zauważyli że zostali odprowadzeni do domu Topazowa 5 V klatka mieszkania nie ujawniam.
 9. Imprezowy weekend na malachitowej 8 - mała siłownia - widać sobie upatrzyli miejscówkę mieszkańcy starej części osiedla Złocień.
 10. Źle mnie Pan zrozumiał - ja nie dzielę nikogo na takie kategorie, staram się traktować wszystkich równo i nie chcę aby zarzucono mi iż tak nie jest. Usunąłem wpisy MałyMiś w Pańskim temacie, które uznałem że odbiegają od tematu ale w zamian założyłem odrębny. w Pierwszym poście uściślę czego konkretnie dotyczy obecny temat.
 11. Przykro mi Paweł za usunięcie Twojego wpisu ale temat dotyczy budowy budynku a nie budowy wspólnoty duchowej. Nie ma lepszych i lepsiejszych - wszyscy taktowani są na równi
 12. Zapraszam do dyskusji - zainspirował MałyMiś. Wydaje mi się iż temat ciekawy i warty przedyskutowania. Edit. TEMAT DOTYCZY BUDOWY KAPLICY, W KTÓREJ BĘDZIE MÓGŁ SIĘ POMODLIĆ KAŻDY NIEZALEŻNIE OD WYZNANIA. Coś na wzór kaplicy na Stadionie Narodowym.
 13. Całkowicie - właśnie rozmawiałem z Dyrektorem projektu ale wiem że gmina coś miała jeszcze robić w sąsiedztwie ale nie mam wiedzy czy robili równocześnie z PKP PLK czy nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...