Skocz do zawartości

maxkad

Members
 • Zawartość

  283
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Ostatnia wygrana maxkad w Rankingu w dniu 20 Marzec

maxkad posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

82 Excellent

O maxkad

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Miejmy nadzieję że te dwie inwestycje jednak nie zgrają się w czasie bo mało kto z osiedla chciałby mieć utrudniony wyjazd w obu kierunkach. Na chwilę obecną najwcześniej pod koniec tego roku.
 2. No niestety w strefie zamieszkania te znaki być muszą.
 3. maxkad

  Wspólne palenie książek

  przepraszam za tak długi czas mej reakcji. obiecuję poprawę😏. Pan pnq gdzie się nie odezwie to wyraźnie daje znać iż ma alergie na kościół katolicki - jego prawo. Ale na takie teksty w tym miejscu tu nie pozwolę dlatego jest ostrzeżenie. Mam tylko nadzieję ze "Kościół" nie ma identycznego toku myślenia jak Pan pnq (wybryk jednego księdza- przypisany Kościołowi - skrytykowany przez wszystkich nawet sam Kościół ) gdyż to co pisze mogłoby być uznane przez Kościół za opinię całego osiedla Złocień i uznać iż nie warto sprzedawać terenu pod szkołę a przeznaczyć pod ewentualną rozbudowę kaplicy. I tu zacytuję usunięty wpis pnq w temacie Nowa kaplica "najpierw szkoła - potem herezje." TEMAT ZAMYKAM
 4. Czekam na info od kierownika tego odcinka
 5. a czemu śnieżki skoro temat jest w osiedle Słoneczne Miasteczko. Oczywiście chodzi mi o kino plenerowe na terenie parkingu przy telefonice. cała reszta jest do zrealizowania na SM.
 6. pomysł i dobry ale lokalizacja go dyskwalifikuje gdyż parking jak wiemy jest niedostępny.
 7. Zdjęcia zamieszczone przez STA to przedłużenie torów linii towarowej - tory dla pociągów osobowych a tym samym sam przystanek jeszcze nie są ruszone.
 8. Jak już napisałem wcześniej słoneczna zaprosiła na drogę krzyżową - pytania na temat tego co o tym ktoś sądzi nie było. zbędne posty kasuję a teksty o CENZORZE nie robią na mnie żadnego wrażenia.
 9. Temat Religia nie jest miejscem do wylewania swoich frustracji i niechęci do jakiejkolwiek wiary. słoneczna w swoim poście podała informację i nigdzie nie doczytałem się pytania co o tym sądzicie? USUWAM posty nie na temat. Franzz trafiłeś w punkt. Temat Droga krzyżowa zostanie usunięty po niedzieli.
 10. Chciałbym uczulić rodziców pewnych nastolatków. A mianowicie od soboty dzwonią do nas dzieciaki z nr tel. 602-....-003 oraz 881-.....450.składając zamówienie na usługę.
 11. Projekt SKA Złocień nie przewiduje lokali usługowych
 12. 4 tory będą pomiędzy Krakowem Gł a Płaszowem w tym 2 SKA i 2 dalekobieżne +przetokowe (podstawianie składów z Płaszowa) i bo tam już jest ciasno z pociągami. Do Bieżanowa 3 tory. Jedyne co się może u nas zmienić to częstotliwość SKA1 ( Wieliczka - Lotnisko) do 20 min
 13. Na Półłanki może jedynie walić z oczyszczalni ścieków bo zazwyczaj od zachodu wieje wiatr.
 14. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  http://campusmisericordiae.pl/ takie miejsce już istnieje.
 15. maxkad

  Nowa kaplica/kościół

  Obawiam się, że wskazana lokalizacja nie znajdzie entuzjastów nawet wśród mieszkańców wschodniej części osiedla ze względu na obecną dostępność tego miejsca. Mogę się mylić ale wydaje mi się, że najbliższą dostępną drogą do tej lokalizacji jest bramka przy Serafie dojście do nowego mostu drogowego i dalej ul. Jasieńskiego a później do mostku nad Serafą co daje km 1,42 km mierząc od pierwszego ronda (trasa piesza). Odległość do istniejącej Kaplicy jest ok 300 m krótsza. Co innego jeżeli z osiedla prowadziła by jakaś droga pod S7 wzdłuż Serafy - wówczas odległość wynosiłaby nie całe 600 m.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...