Skocz do zawartości

Nyxon

Members
 • Zawartość

  162
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

O Nyxon

 • Tytuł
  Advanced Member
 1. Dźwięki i szmery po godzinach nocnych.

  A ja mam nieco odmienne zdanie. Sąsiadów słyszę dopiero jak wyjdą na taras/balkon albo jak imprezują przy otwartych oknach.
 2. Pierwszeństwo przejadu

  Bo: A czy to działa? Odpowiem: NIE Ten kto ma jechać wolno bo jest rozważny i wie, że porusza się po osiedlu, gdzie zdarza się, że na ulicę wchodzą dzieci, psy itd. jedzie wolno. Ten kto ma jechać szybko nie zwalnia nawet przed problematycznym przejściem dla pieszych, więc jakiś tam wyjazd spod bloku to dla niego również pikuś. A konkretnie dlatego, że skos pod jakim dalej jest prowadzona droga zmusza osoby wyjeżdżające spod tychże bloków do zatrzymania się i upewnienia powolnym wyjazdem czy nikt spod ronda nie zmierza w ich kierunku (a o zgrozo tutaj spowolnienie ruchu na nich nie działa, bo mają pierwszeństwo to raz, a dwa tak jak pisałem wyżej ci co nie mają mózgu i tak będą zapierd....ać). Wobec czego skoro i tak muszą się zatrzymać to powinni mieć znak "ustąp pierwszeństwa" lub nawet "stop". To jest moja OPINIA.
 3. Pierwszeństwo przejadu

  Ale naprawdę lepiej puścić tam pierwszeństwo dla osób jadących w stronę ronda
 4. Parkingi pod blokiem

  Marne szanse, że znajdę tutaj autora epitetów, które zastałem za szybą samochodu, ale gdyby jednak tu Pan/Pani był/była to: Pragnę poinformować, że to jak są zaparkowane auta o 15:00 niekoniecznie przedstawia to jak stały o 22:00 poprzedniego dnia Zaparkowałem samochodem w zatoczce wyznaczonej dla 3 samochodów jako "4" gdyż na moje małe auto starczyło miejsca. Parkowałem o 21:30 wczoraj, do pracy nie jeżdżę samochodem, po pracy przeparkowałem samochód, tak żeby nikomu już nie przeszkadzało, że stoi na liniach Proszę się podpisać następnym razem, to wytłumaczę jak zaparkować równolegle, tak aby zmieścić się nawet kiedy nie ma zapasu 2 metrów, myślałem, że dostając uprawnienia do prowadzenia auta uczą takich rzeczy.
 5. Pierwszeństwo przejadu

  To nieprawda. 80% mieszkańców nie stosuje się do przepisów i jedzie bez zwalniania. Nic nie zmieni mentalności ludzi.
 6. Parkingi pod blokiem

  Wczoraj pod blokiem 28 również zaczęli spisywać samochody stojące na zakręcie. Zatoczka póki co źle oznakowana.
 7. Pierwszeństwo przejadu

  Obecnie stosuję się do równorzędności skrzyżowań, aczkolwiek moim skromnym zdaniem powinien być ustawiony znak pierwszeństwa przejazdu dla samochodów jadących w stronę ronda. Auta wyjeżdżające spod bloków i tak nawet jak mają pierwszeństwo to muszą się zatrzymać, gdyż dalej ulica prowadzona jest pod lekkim skosem i bez delikatnego wolnego wychylenia się nie widać czy samochód jedzie.
 8. Poszukuję świadków

  CD Biedronki w Modlniczce musi posiadań numery samochodu, który robił dostawę w tym dniu
 9. Z tego co ja rozumiem to póki co akcja mająca na celu zaznaczyć jakiś problem. Jego realizacja może być baaaardzo trudna, ale przy dużym nakładzie sił może wymusić jakiekolwiek działania na rzecz zmian na Złocieniu.
 10. Potrzebny bus do przeprowadzki

  Wszystko fajnie, ale to dla osoby pożyczającej Tobie taki samochód mocno ryzykowne Po to właśnie istnieją firmy, który wypożyczają takie pojazdy. Jeżeli nie masz dobrego znajomego, który Ci pożyczy to obca osoba sporo ryzykuje.
 11. Hej, jak w temacie. Jest w stanie ktoś pokrótce streścić co było omawiane ze spraw bieżących na spotkaniach wspólnot? Nie byłem w stanie uczestniczyć. Jakie były opinie mieszkańców o planowanym chodniku pozwalającym dojść do furtki itd.?
 12. Priorytety oś. Złocień

  Ciężko powiedzieć, jak się poczyta historie o ajentach żabki...
 13. Priorytety oś. Złocień

  Hmmm... ciekaw jestem jaka będzie sytuacja Euro i Żabki w momencie jak stanie już ATUT, a w nim Stokrotka.
 14. Stan Serafy

  Spokojnie, wieje wiatr. Opady deszczu są znikome i przede wszystkim nieciągłe, więc nie ma nawet opcji żeby rzeka nabrała więcej wody.
×