Skocz do zawartości

Nyxon

Members
 • Zawartość

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana Nyxon w Rankingu w dniu 24 Kwiecień 2019

Nyxon posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

35 Excellent

O Nyxon

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hmmm, ale myślisz, że coś to da? W jaki sposób ma to powstrzymać osobę, która roznosi ulotki W jaki sposób to w ogóle egzekwować.
 2. Budynek zostanie oddany do użytkowania w kwietniu 2020. Szczegóły pewnie zostaną dopięte po otwarciu.
 3. W temacie siłowni od przyszłego roku startuje siłownia w nowym budynku Bieżanowianki przy ul. Lipowskiego 5. Na nogach ze Złocienia ok. 20 minut, samochodem 5-10 w zależności od przejazdów.
 4. Efekt desperacji? Miejsca nie ma i tyle za coś takiego powinien być karny ku*** na całą szybę.
 5. Może nie na samym osiedlu, ale bliżej niż Platinium na Aleksandry. W styczniu ma zostać oddany do użytku nowy budynek Bieżanowianki przy ul. Lipowskiego 5. W środku znajdzie się siłownia o powierzchni 300 m2, czynna prawdopodobnie od 6:00 do 24:00.
 6. Z prostego powodu, mają one parkingi i kierowcy nie są narażeni na mandaty, a uzupełnienie paczkomatu chwilę im zajmuje.
 7. Jak w temacie, gdyby ktoś był zainteresowany to program imprezy można znaleźć tutaj: http://www.biezanowianka.pl/xvi-dni-biezanowa/ https://www.facebook.com/DniBiezanowa/
 8. Hej, ze zgłoszeniem do B-klasy to możecie (możesz) mieć duży problem to są spore nakłady finansowe, które ciężko pokrywa się z własnej kieszeni. Ponadto wiem, że Bieżanowianka nie zgodziłaby się na wynajem boiska naturalnego na mecze. W grę wchodziłoby jedynie boisko sztuczne, które nie spełnia wymagań licencyjnych (jest za małe, mogą grać na nich tylko grupy młodzieżowe mecze ligowe). Na Bieżanowiance koszt wynajęcia połowy (czyli wymiary orlika) boiska sztucznego to 150 zł za 1,5 godziny. Numer do Pana Jerzego, który zajmuje się rezerwacjami: 505 098 362.
 9. Jeżeli będzie padać całą noc z obecną intensywnością to rano nie ma co nawet próbować jechać do pracy.
 10. Niech pierwszy rzuci kamień ten, który za dziecka nie szukał sobie równego kawałka drogi, żeby pojeździć przyjemnie na rolkach, hulajnodze. Kiedyś tego miejsca było więcej, teraz żyjemy w takiej zabudowie i gęstości stawiania bloków, że dzieci muszą sobie radzić w ten sposób. Ja osobiście jak widzę jadące tym kawałkiem dzieciaki na rolkach to zwalniam i powolutku omijam szerokim łukiem. Pozwólmy dzieciom być dziećmi, a to nas od nich różni, że mamy większą świadomość zagrożeń wobec czego możemy je bronić przed nimi P.S. Nie mam dzieci, ale pamiętam swoje dzieciństwo.
 11. Ja niestety nie wierzę w takie cuda (na tym osiedlu), LC Corp zapełnił już wszystkie wolne działki planowanymi blokami.
 12. Prowadzisz sklep, masz miejsce na półce. Możesz tam dać towar, który sprzedasz w nie wiesz jakim czasie z marżą 5 zł, lub towar, który sprzedasz bardzo szybko z marżą 15 zł. Co robisz?
 13. Nie chodzi o to. Myślę, że osoby wierzące myślące racjonalnie również potępiają takie zachowanie, a temat jest czysto prowokacyjny.
 14. Marna i niepotrzebna prowokacja.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...