Skocz do zawartości

Nyxon

Members
 • Zawartość

  183
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutral

1 obserwujący

O Nyxon

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nyxon

  Parkingi pod blokiem

  W tym traficar. Dzownić, dzownić, dzwonić
 2. Nyxon

  Janusze odpadów

  Chyba poniosło, jakim cudem zarządca miałby przyjąć deklarację ilość mieszkańców = 0? Przecież to głupota.
 3. Próg przy pętli był tymczasowy pod rurę, która z tego co widziałem chyba odprowadzała wodę z piwnicy.
 4. To słowa klucz Twojej wypowiedzi.
 5. Nyxon

  Dobre jedzenie

  - Kawałek dalej, ale nadal blisko rewelacyjna restauracja "Pół na Pół" na ul. Kosocickiej, ale polecam rezerwować stoliki bo oblegana. - Magillo - bardzo dobra pizza, obiadów nie próbowałem
 6. Znowu myślenie "Przecież to się nie zdarza!". Tak samo było z parkowaniem na każdym wolnym centymetrze bo przecież straż pożarna tu nigdy nie będzie musiała dojechać. Niektórzy widzę nadal w sposobem myślenia w latach zeszłego wieku. Pobudka
 7. Nyxon

  Nowy Paczkomat Inpost

  Atut może być bardzo dobrym pretekstem do postawienia paczkomatu, a Wavelo w sumie nie wiem jak to wygląda ze stawianiem miejsc pod nie na terenie prywatnym. Byłoby super gdyby się pojawiło.
 8. Nyxon

  Budżet Obywatelski 2018

  Na zielono zaznaczone projekty do realizacji.
 9. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Chodziło o odniesienie się do tradycji. Nie ma znaczenia czy jest w worku czy na śmietniku pozostawiony = wyrzucony, to chyba dość oczywiste. Myślałem, że nie trzeba tłumaczyć.
 10. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Wszystko fajnie, ale oprócz odniesień do tradycji nie odpowiedziałeś na pytanie co ma na celu pozostawienie chleba przy śmietniku. Bo dla mnie to to samo co wrzucenie go do worka na śmieci co czynię, kiedy nie nadaje się on do spożycia. Jest to taki sam produkt jak inne produkty, które pewnie wyrzucasz do kosza, no ale o śmietanie czy mleku Norwid już nie pisał. Dostosujmy może nasze warunki życia do XXI wieku.
 11. Nyxon

  Parkingi pod blokiem

  http://tablica-rejestracyjna.pl/K7HOL Widzę, że już jakiś "Zbyszek" z osiedla uderzył nawet na tablica-rejestracyjna.pl 🤣
 12. Nyxon

  Budynek B17

  Mieszkania na parterze są na 1-metrowym albo ciut większym nawet wzniesieniu. Nawet przy wylaniu istnieją nikłe szanse, że woda trafi pod okna.
 13. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Nigdy tego nie zrozumiem. Komu i czemu ma służyć ten chleb?
 14. Nyxon

  UWAGA NA PSY

  Z tego co wiem to kiedyś faktycznie tak było w pierwszych blokach, na których montowano monitoring, ale później to zmieniono i kolejne wspólnoty miały montowany onitoring już na nowych zasadach.
×