Skocz do zawartości

Nyxon

Members
 • Zawartość

  175
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

1 obserwujący

O Nyxon

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nyxon

  Budżet Obywatelski 2018

  Na zielono zaznaczone projekty do realizacji.
 2. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Chodziło o odniesienie się do tradycji. Nie ma znaczenia czy jest w worku czy na śmietniku pozostawiony = wyrzucony, to chyba dość oczywiste. Myślałem, że nie trzeba tłumaczyć.
 3. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Wszystko fajnie, ale oprócz odniesień do tradycji nie odpowiedziałeś na pytanie co ma na celu pozostawienie chleba przy śmietniku. Bo dla mnie to to samo co wrzucenie go do worka na śmieci co czynię, kiedy nie nadaje się on do spożycia. Jest to taki sam produkt jak inne produkty, które pewnie wyrzucasz do kosza, no ale o śmietanie czy mleku Norwid już nie pisał. Dostosujmy może nasze warunki życia do XXI wieku.
 4. Nyxon

  Parkingi pod blokiem

  http://tablica-rejestracyjna.pl/K7HOL Widzę, że już jakiś "Zbyszek" z osiedla uderzył nawet na tablica-rejestracyjna.pl 🤣
 5. Nyxon

  Budynek B17

  Mieszkania na parterze są na 1-metrowym albo ciut większym nawet wzniesieniu. Nawet przy wylaniu istnieją nikłe szanse, że woda trafi pod okna.
 6. Nyxon

  Chleb przy śmietnikach

  Nigdy tego nie zrozumiem. Komu i czemu ma służyć ten chleb?
 7. Nyxon

  UWAGA NA PSY

  Z tego co wiem to kiedyś faktycznie tak było w pierwszych blokach, na których montowano monitoring, ale później to zmieniono i kolejne wspólnoty miały montowany onitoring już na nowych zasadach.
 8. Nyxon

  UWAGA NA PSY

  To nie jest prawda. Posiada administrator, który po zgłoszeniu weryfikuje zgłoszenie.
 9. Nyxon

  Bezpieczeństwo na osiedlu

  Podejrzewam, że to Ci sami co nie dokończyli swoich wypocin na betonowych płytach przy nowej drodze przy rzece.
 10. Nyxon

  Parkingi pod blokiem

  Postulant bez sensu, Straż Miejska i Policja przyjeżdża tylko wieczorami bo niejednokrotnie się z nimi mijam o późnych godzinach na placu. Nie ma szans, żeby byli aż takimi służbistami bo ich działania w trakcie pracy polegają na takim użeraniu się z ludźmi, że uwierz mi nie będą na siłę szukać zaczepki.
 11. Nyxon

  Budowa ul. Domagały

  Ja strzelam, że jedyne rozwiązanie to znak, ale kogo by to interesowało, jak dla mnie niewykonalne.
 12. Nyxon

  Budowa ul. Domagały

  Tylko w jaki sposób chcesz to uregulować?
 13. Nyxon

  Koszt windy Agatowa 27

  Pomijam już fakt, że winda, która jedzie na 1. piętro niewiele mniej jest eksploatowana niż przy jazdę na 3. piętro. Co to w ogóle za dziwne pomysły 😂
 14. Nyxon

  Dźwięki i szmery po godzinach nocnych.

  A ja mam nieco odmienne zdanie. Sąsiadów słyszę dopiero jak wyjdą na taras/balkon albo jak imprezują przy otwartych oknach.
 15. Nyxon

  Pierwszeństwo przejadu

  Bo: A czy to działa? Odpowiem: NIE Ten kto ma jechać wolno bo jest rozważny i wie, że porusza się po osiedlu, gdzie zdarza się, że na ulicę wchodzą dzieci, psy itd. jedzie wolno. Ten kto ma jechać szybko nie zwalnia nawet przed problematycznym przejściem dla pieszych, więc jakiś tam wyjazd spod bloku to dla niego również pikuś. A konkretnie dlatego, że skos pod jakim dalej jest prowadzona droga zmusza osoby wyjeżdżające spod tychże bloków do zatrzymania się i upewnienia powolnym wyjazdem czy nikt spod ronda nie zmierza w ich kierunku (a o zgrozo tutaj spowolnienie ruchu na nich nie działa, bo mają pierwszeństwo to raz, a dwa tak jak pisałem wyżej ci co nie mają mózgu i tak będą zapierd....ać). Wobec czego skoro i tak muszą się zatrzymać to powinni mieć znak "ustąp pierwszeństwa" lub nawet "stop". To jest moja OPINIA.
×