Skocz do zawartości

MisiekW

Members
 • Zawartość

  400
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  14

Ostatnia wygrana MisiekW w Rankingu w dniu 20 Maj

MisiekW posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

103 Excellent

O MisiekW

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Chyba od 9:00, kto się załapał na chwilę sławy ze swoją furą w porannym korku?
 2. Moim zdaniem średnio, bo na takiej zasadzie każdy by w każdym piśmie ładował takie stwierdzenie, w ogóle ja podeślę sąsiadowi zaraz wezwanie do zapłaty i że jak się nie odezwie w 3 dni to uznaje roszczenie. Prawnikiem jednak nie jestem więc konsultacja niezbędna. Jak najbardziej popieram walkę i też bym nie odpuszczał.
 3. Czy pisanie do kogoś że jak nie odpisze w ciągu X dni to przyznaje mi rację ma jakąś faktyczną moc prawną?
 4. Tzn. na co zacierasz ręce? Na szarpanie się z dużą firmą w sądzie, gdzie takie rzeczy trwają latami? Stąd ta radość? Jeśli to jest ich wina (z tego co piszecie tak jest) to moim zdaniem najlepiej byłoby właśnie jakoś zbiorowo ich pozwać, poprosić zarządcę o pomoc prawną itp. Z takimi molochami walka o cokolwiek przyjemna nigdy nie jest...
 5. Uważam że Nawigator powinien dać wytyczne gdzie to dać itp. Chodzi mi o wyznaczenie miejsca, dostarczenie jakiejś grubej folii do przykrycia itp. Ustalmy jakiś dzień w godz. wieczornych zobaczymy ile osób przyjdzie.
 6. Otóż to. Z całym szacunkiem do osób które tam pracują, ale poziom usług w tej firmie to dno i metr mułu. Z ciekawszych przypadków, ostatnio zamawiałem coś do Żabki na Agatowej. Paczka była ponoć za duża więc odstawiono ją do odbioru w UP... na Myśliwskiej. Niby nie bardzo daleko ale to nic że rzut kamieniem od Żabki jest nasza AP a nawet jeśli nie, to najbliższy urząd jest obok pomnika. Ale nie... Powiedziałem - nigdy więcej, choćbym miał dopłacić.
 7. Już w innych wątkach padało że murek to nie taki dobry pomysł (zgadzam się z tym) z przeróżnych powodów. Jeśli ktoś ma ochotę walczyć, to niech walczy z miastem o dokończenie zbiorników, a nie z sąsiadami z naprzeciwka stawiając wyższy mur. Takie jest moje zdanie.
 8. Ludzie zabierzcie samochody z trawników, stan wyjątkowy mamy póki co za sobą.
 9. Kto mieszkał wie, że 2014 miał zupełnie inny charakter - przerwany wał na wys. obecnych bloków 30/32 oraz niesprawna przepompownia. Natomiast teraz to była rzeczywiście powtórka z 2010, dla mnie swego rodzaju wyznacznikiem jest Wisła bo obrazuje makro skalę problemu, a nie mikro.
 10. Przecież fala na Wiśle już przeszła wczoraj, na dodatek była niższa od przewidywanej.
 11. Macieju jeśli nie pojmujesz że osoba ładująca kilkudziesięcio kg worki z piaskiem ma pretensje do osoby, która bądź co bądź będąc w takiej samej sytuacji za słuszne uznała stać, gapić się jak dureń i czekać aż ktoś inny za niego zrobi coś w temacie, to nie wiem czy jest sens próbować tłumaczyć gdzie tu jest problem. Luki podziwiam chęci.
 12. https://www.osiedlezlocien.pl/forum/15-osiedle-murapol-nowy-złocień/ Tam pytaj
×
×
 • Dodaj nową pozycję...