Skocz do zawartości

MisiekW

Members
 • Zawartość

  330
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Ostatnia wygrana MisiekW w Rankingu w dniu 20 Październik

MisiekW posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

73 Excellent

O MisiekW

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. MisiekW

  Parkingi pod blokiem

  Odgrodzili trochę bloku 30 (ten nowy przy rzece za Rondem), prądu nie ma, woda nie podłączona chyba, ludzie nie mieszkają - ale jakieś samochody już stoją.
 2. MisiekW

  Inwestycja Agatowa II

  No trzeba przyznać że obecna sytuacja na rynku mieszkaniowym (czy może raczej - kredytowym?) do normalnych raczej nie należy.
 3. MisiekW

  Biedronka

  Ja właśnie miałem tak kilka razy w naszej maxkad i razu, ale ja się z Wami generalnie zgadzam. Również uważam że generalny burdel wynika z przeciążenia / za małej ilości pracowników, którzy mają za zadania siedzieć na kasie, wykładać towar i sprzątać jednocześnie. I to słynne "można otworzyć jeszcze jedną kasęęęęęę????" Co do promocji. Nie mówię o jakimś sprzęcie czy czymś, ale denerwujące są sytuacje typu że jadę np. po mleko dla dziecka i go nie mogę kupić bo jest przecenione o całe 10 groszy na butelce i ludzie się rzucili jak szczerbaty na suchary. I owszem zazwyczaj chcę zapytać o towar ale najczęściej nie ma kogo. Wracamy do punktu poprzedniego. Zmierzam do tego że promocje sprowadzają się do tego, że danego towaru nie można kupić, co w przypadku rzeczy pospolitych jest wkurzające. Jeśli chodzi o sprzątanie to się zgadzam i nie mam nic do dodania. Tak właśnie robię. Zdarza mi się czasami tam zajechać ale nigdy na zaplanowane, większe zakupy. Głosowanie portfelem to jedyne co można zrobić.
 4. MisiekW

  Parking przy TF

  Chyba trochę za dużo powiedziane jak na te całe 12 postów. abcd zdołał w ciągu jakichś 24h od rejestracji zmusić admina do solidnego okrojenia jednego z postów (aby jego czytanie nie przypominało brnięcia przez kupą łajna), całkowitego usunięcia innego posta (j.w.) oraz niemalże bana na forum. Trzeba mówić coś więcej? To nie jest prewencyjna cenzura. To jest zapobieganie robienia tutaj chlewu. Sledzik zachował się tak jak powinien się zachować każdy porządny administrator normalnego forum, a jakieś głupoty odnośnie cenzury może mu zarzucać tylko ten co nie widział tych pomyj które użytkownik abcd tu zamieścił jako swoje "wpisy".
 5. MisiekW

  Parking przy TF

  Było: ... i masz chyba bardzo smutne życie, skoro uważasz że wszyscy zawsze i wszędzie tacy są. To dobrze bo sądząc z klimatu Twoich wypowiedzi postawiłbyś tam zasieki, nie daj jeszcze by ktoś stopę postawił. Nikt tego nie robi.
 6. MisiekW

  Biedronka

  Ciekawe czy wie, w którym konkretnie miejscu Pytanie już retoryczne, bo może usiąść do kompa z jakimś uczniem, dowie się i będzie błyskać wiedzą.
 7. MisiekW

  Parking przy TF

  W sumie racja. W każdej społeczności znajdą się tacy jak Ty, którzy będąc dumnymi właścicielami kawałka trawy nie zgodzą się na chodnik, bo - jak sam powiedziałeś - mają prawo. Cytat z "Nie ma mocnych" widać w pełni trafiony, zwłaszcza biorąc pod uwagę że podsumowałeś wszystkich wiedząc w pełni co by zrobiło kilka setek osób. No omnibus się nam trafił. Kolejny (i nie pierwszy) który uważa że Spółdzielnia to teren mlekiem i miodem płynący, natomiast fakt że ludzie świadomie kupują mieszkania gdzieś indziej niż w Spółdzielni do świadomości przebić się nie jest w stanie - bywa i tak. Tacy jak Ty powinni w końcu wykonać tytaniczną robotę i wbić sobie do kapusty, że dokładnie tak każdy wiedział co kupuje i nie bój żaby, większość tych osób jest w pełni zadowolonych z wykonanego wyboru. Jeśli idąc do pętli można byłoby darować sobie przechodzenie przez jezdnię to byłoby spoko, skoro jednak podobni Tobie mają sobie poprawić dzień w taki właśnie sposób - proszę, na zdrowie. Chyba wezmę parasol przez kolejną g...burzą.
 8. MisiekW

  Parking przy TF

  Jak się ma jedno dziecko w wózku a drugie za rękę (to drugie nie zawsze chce słuchać) to każde przejście przez ulicę mniej jest na wagę złota. A takich osób na całym osiedlu nie brakuje.
 9. MisiekW

  Parking przy TF

  Tak dokładnie to miałem na myśli, rzeczywiście trochę bełkotliwie napisałem. Chodziło mi o to żeby chodnik który idzie wzdłuż płotu TF pociągnąć aż do pętli. Miejsce jest.
 10. MisiekW

  Budynek B17

  To się nie pytaj jakie ktoś miał usterki tylko weź kogoś kto się zna.
 11. MisiekW

  Parkingi pod blokiem

  Jest to nieprawda bo miejsca są wystarczającego długie tyle że podczas parkowania należy użyć mózgu. Nawet to zresztą zaznaczyłem w poście ze zdjęciem:
 12. MisiekW

  Parking przy TF

  W sumie to z punktu widzenia osób idących od Czeczów najlepszym rozwiązaniem byłby po prostu chodnik po drugiej stronie drogi. Temat wymaga pieniędzy i porozumienia ze Śnieżką bo chyba cały ten teren należy do niej? Jest na to cień szansy? Jest tu ktoś z komitetu?
 13. Niedaleko jest szpital na Prokocimiu gdzie za chwilę będzie 90% szpitala uniwersyteckiego a wraz z nim przyjadą studenci medycyny. SKA również może zmienić ten temat, bo wsiadasz w pociąg i w 20 min. jest w centrum i nie martwisz się korkami. Na jakim obszarze obowiązuje ten plan? LCC ma podobny współczynnik, ciekawe jak instal. 0.8 to mało. Na LCC jest podobnie i widać co się dzieje. Wiadomo że nie każdy kupuje garaż i się kumuluje. Rowery i wózki ludzie trzymają na klatkach oczywiście w granicach rozsądku. Generalnie nie jest to zgodne z przepisami p-poż.
 14. MisiekW

  Parkingi pod blokiem

  Nie, to nie tak. www mieszka na jedynym właściwym osiedlu Krakowa. Jedynym słusznym kryterium którym powinien się każdy kierować to odległość jego bloku od bloku sąsiedniego ew. szerokość przejść. Wszystko inne jest nieważne. Jako że wie najlepiej, wchodzi (w dobrej wierze oczywiście) na odpowiednie podfora i uświadamia jak może. www ma zawsze rację.
 15. MisiekW

  Parkingi pod blokiem

  Gość stanął sobie na miejscu parkingowym i nieuważnie zajął samochodem chodnik co generalnie nie ma nic wspólnego z otoczeniem w jakim się to stało, ale jako miły gość rozdajesz na lewo i prawo mądrości życiowe więc mówisz ludziom że mieszkają w "obozie". Rzeczywiście żelazna logika. Zapewne po wejściu do kogoś do domu "uświadamiasz" gospodarzy ile błędów popełnili w wystroju, przygotowaniu potraw itp. Spoko.
×