Skocz do zawartości

Modrzew

Members
 • Zawartość

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Modrzew's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Ja też chętnie pokopię. Bieżanowiankę można wynająć na któryś wieczór na przykład. Najbliżej i chyba najwygodniej dla wszystkich. Kiedyś już była inicjatywa, żeby wspólnie pograć, ale temat upadł bo choć na początku wielu było chętnych, to jak przyszło co do czego większość się wykruszyła. Temu dzień nie pasował, temu godzina grania, ten ma małe dzieci (jak się deklarował też miał ) itd. Teraz pewnie będzie podobnie. Grunt, żeby był trzon ekipy - jakieś 10 osób, które zawsze będą grać, to w razie czego można na szerokość bramki ustawić i zagrać po 5.
 2. Coś więcej na ten temat można gdzieś znaleźć?
 3. A jak wygląda sprawa z przeciekającymi dachami? Widziałem, że ten wątek już się pojawił. Czy jest to częsty problem, czy słyszeliście, żeby sąsiedzi na taki problem narzekali? Jeżeli takie sytuacje się zdarzały, czy zostało to naprawione?
 4. No, ale jak już mają rozbudowywać Półłanki, to fajnie by było gdyby ścieżka tam tez powstała, niezależnie od Domagały. Ścieżek rowerowych w naszej okolicy nigdy za wiele.
 5. A jakie masz plany i pomysły??? zapewne chodzi o budżet obywatelski
 6. Kupię komórkę lokatorską w blokach Malachitowa 8, 10 lub 12 Kontakt 663 689 653
 7. No właśnie, "nie widziałeś zdarzenia", nie wiesz, ale wskazujesz na forum konkretnego człowieka i jeszcze nazywasz go "egzemplarz". Trochę szacunku do ludzi...
 8. Gratulacje i dzięki za inicjatywę! Więcej takich akcji w przyszłości
 9. michas85, to ty tą policję wzywasz?
 10. Brawo, świetny pomysł Teraz trzeba to mocno zareklamować na Złocieniu. Czy Śnieżka wywiesiła na klatkach informacje o tym projekcie? Warto żeby to zrobili.
 11. Opinie rodziców są różne, ja też dostrzegam plusy i minusy, ale generalnie to dobre przedszkole, domowe warunki, angielski na dobrym poziomie, ciekawe zajęcia dodatkowe, które bardzo rozwijają dzieci - tylko, że trzeba za nie dodatkowo zapłacić.
 12. Myślę, że mogę polecić ci SP nr 111 na Bieżanowskiej. We wrześniu posyłamy tam nasze dziecko. Słyszałem o szkole dobre opinie, byłem na dniach otwartych. Może szkoła z zewnątrz nie wygląda najlepiej, ale nauczyciele wydają się być sensowni. Zresztą w rankingach szkoła stoi nieźle. Na dzieci spoza rejonu są otwarci i są szanse na ich przyjęcie.
 13. Przedszkole na Złocieniu jest generalnie ok, choć jest bardzo drogie (więcej informacji o przedszkolu mogę Ci przekazać na PW). Polecam przedszkole publiczne przy ul. Duża Góra. Nie jest daleko, a większość rodziców, która prowadzi tam swoje dzieci jest zadowolona.
 14. A może to dobrze, w tym sensie, że dla nas jest to argument, że lokują się tu nowe firmy, budują się biurowce, to miasto musi zmodernizować tutaj infrastrukturę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...