Skocz do zawartości

8i5h0p

Members
 • Zawartość

  67
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana 8i5h0p w Rankingu w dniu 9 Maj 2019

8i5h0p posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

8i5h0p's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputacja

 1. Witam, ma ktoś drukarke 3D? Potrzebuje wykonać element ,z tworzywa, którego nie mają w serwisie.
 2. AZ nieruchomości, NCC, Nawigator. Wykonuję dla nich serwisy i wg mnie najbardziej kompetętni. Robią wszystko co w ich mocy aby utrzymać budynek sprawny. Niestety za jakością idzie cena.
 3. Wszystko zależy od wiatru. Od dwóch dni jest północny. Dlatego "pachnie"
 4. 200 metrów w lini prostej od sortowni Remondisa musi mieć wpływ na atmosferę. Smierdzi, smierdzialo i bedzie smierdziec.
 5. Zazwyczaj uregulowanie rzeki zmniejsza szansę na wylanie. Oczywiście nie tylko w okolicy naszego osiedla ale na całej długości. Dodatkowo szybciej muszą być wybudowane pozostałe zbiorniki retencyjne. Niestety wszystko leży w rękach miasta.(a może państwa bo nie wiem kto takie inwestycje finansuje) Generalnie lepiej jest przeciwdziałać niż przygotowywać się na skutki zaniedbań. Natomiast patrząc tylko na bezpieczeństwo naszego osiedla to można podnieść mur u nas i sfinansować taki sam po drugiej stronie.
 6. Najgorzej że u styku sniezki i slonecznego mur oporowy sie konczy. Więc pierwszym miejscem przelewu bedzie zatoczka z koszem i oczywiscie śnieżka.
 7. Nie wylała i nie opada, zaczęło padac mocniej.
 8. Problem w tym że jedynym odwodnieniem tam są rowy. Nie ma kanalizacji deszczowej. Niestety rowy sa niedrozne i woda stoi. Radny twierdzi, że koszt budowy chodnika wzdłuż agatowej wraz z kanalizacją to 3 miliony złotych. Ze względu że złocień protestował przeciwko spalarni miasto nie da takich pieniędzy.
 9. Dzisiaj zbiornik świeci pustkami. Serafa płynie przez niego swoim korytem.
 10. Sądząc po zapachu to naprawa posadzki. Dokładniej to pęknięć.
 11. Jestem czestym bywalcem na sortowni śmieci na Krzemienieckiej(barycz). I pracownicy wprost mówią, że nie mają możliwości technicznej odbierania śmieci segregowanych. Wszystko laduje na tzw strefie buforowej(wielka kupa żółtych i niebieskich worków). Jedyne co jest oddzielane to elektrośmieci. Reszta jest sortowana od zera. Maszyna rozrywa worki i idzie do sortowania. Ręcznego i automatyvcznego. Nawet jesli przyjedzie auto z papierem np z drukarni leci na kupę i jest sortowane. MPO na naszych śmieciach zarabia. Szkło, plastik, papier, metal jest sprzedawane do przerobienia. Ba, nawet na meble maja sposób. Mielą je i sprzedaja jako paliwo do cementowni. Jak napisał kolega chodzi o wyciągnięcie pieniedzy z naszych portfeli. Bo Ja nie widzę możliwości ustawienia w domu 5 kubłów - chyba ze odbior smieci bedzie darmowy.
 12. Nie ma podstawy prawnej. Jeżeli właściciel garażu zdecyduje że nie życzy sobie aut z LPG to jego prawo. Pytanie do prawnika jakiegoś czy można zmienić zapis w akcie notarialnym ma ten temat bo teraz my jesteśmy większością jako Wspólnota, a nie deweloper.
 13. No własnie nie. Tu chodzi o garaze gdzie dopuszcza się parkowanie(w pewnych garażach można a w innych nie) ... Zle interpretujesz. Gdyby pisało że jeżeli jest system detekcji LPG to dopuszczone jest parkowanie to co innego.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...