Skocz do zawartości

mieszkaniec8

Members
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez mieszkaniec8

 1. Z metrażem i wodą -- zgoda, bez sensu. Choć uważam, że tak, jak było tzn. od liczby osób było OK. Tu od razu pytanie (może wiesz): to są propozycje za segregowane śmieci?
 2. @Franzz o jakiej marcowej sesji piszesz? Albo inaczej: możliwe są dalsze propozycje podwyżek?! Piszę dalsze, bo akurat dla mnie to, co było w dostarczone przez Śnieżkę (ok. 49zł/mieszkanie itd) to są podwyżki...
 3. Sam mam nienormowany (w dużej mierze) czas pracy i w pełni rozumiem Pitta. Choć sam nie mam takich problemów, to w pełni się solidaryzuje 🙂 " bo ban Pitt chce sie wyspać do 10.00? " dołączam się do greg45 -- po co ta złośliwość?!
 4. Chyba nie... Na stronie http://rozklady.mpk.krakow.pl/?lang=PL&rozklad=20191227&linia=125 masz, że 125 jedzie tak: Złocień (Pętla) -> Agatowa (to jest "stary" przystanek +/- koło Biedronki). Podobnie 183
 5. Dzięki za info! Te pizzerie znam, ale czas oczekiwania na dostawę u nich jest baardzo długi. To jeden powód, dla którego uważam, że dobra pizzeria powinna być u nas. Druga sprawa to oczywiście fakt, że gdyby taki lokal był na osiedlu to można by wyjść i spotkać się ze znajomymi a przy okazji coś dobrego zjeść.
 6. Pisząc to nie miałem na myśli konkretnej kuchni. Osobiście mi najbardziej brakuje dobrych fast-foodów + dobra pizza.
 7. w takim razie i ja dorzucę swoje trzy grosze: w pierwszej kolejności brakuje porządnej restauracji. Niestety, "Biesiadowo" nie daje (mocno) rady... Następnie dobry pub.
 8. Niestety nie są. A ogólnie uważam pomysł z segregacją za całkiem OK....
 9. Postanowiłem tutaj napisać, bo może ktoś wie. Chodzi o śmietnik pomiędzy malachitową 8 i 10 (od strony siłowni) -- jest maj, a tam nadal nie ma żadnego podziału kubłów . Tzn. nadal są stare: niebieskie i żółte.
 10. Dorzucę, bo ostatnio byliśmy z żoną: Wieliczka (np. przez Potrzask, albo Kokotów). Nie zauważyłem, że wieliczka już była. Ale warto
 11. Ja sam nie palę, ale uważam całą tę sprawę za wyjątkowe czepialstwo. Czy chodzi o ciągłe palenie? Czy też o jeden góra kilka papierosów? Przecież tak mała dawka jest o niebo mniej szkodliwa niż np. jazda rowerem po ulicach, stanie w korku czy np. oddychanie smogiem w Krakowie. Dajcie żyć!
 12. Również uważam, że pomysł z kolejnymi słupkami jest pomysłem fatalnym!
 13. czy ktoś wie co buduje się obok siłowni? Kolejna siłownia? Z góry dzięki za info!
 14. dzień dobry, czy ktoś z Państwa wie, co buduje się na działce przy kościele? Czy jest to może druga strona rozpoczętej budowli na Półanki?
 15. Wiecie może kiedy będą załatwiać reklamacje? To znaczy kied deweloper/spoldzielnia będzie sie w tej sprawie znami kontaktować?
 16. @Krecik. Nie wiem, ale co do śladów na ścianach, to u mnie raz już była ekipa. Coś "poczarowali" chwilę było ok, ale po kilku miesiącach ślady kabli znów się pojawiły(w mniejszym co prawda zakresie)....Poprawili przy okazji pęknięcia w mieszkaniu oraz sufity (tu bez zastrzeżeń). Od chwili złożenia pisma do pojawienia się fachowców minęł ok. miesiąc. Wydaje mi się, że wypłacanie kasy byłoby trochę dziwne. To tak jakbym oddawał telewizor do reklamacji, a pan w sklepie mówił "eee mi to się nie chce masz stówę i idź se napraw". Oni powinni zapewnić fachowców.
 17. @wojciecho. Na pierwszy rzut oka powyższy post wydaje się ironiczny, jeśli nie jest, przepraszam. Natomiast w pierwszym przypadku: rozumiem, że w piwnicach jest ciemno/zimno i nieprzyjemnie. A czasem nawet wilgotno. Ale wydaje mi się przesadą to, że w lecie woda stoi na podłodze, skrapla się na ścianach a zawartość piwnicy gnije. Ze wszystkich moich znajomych w innych blokach takich sytuacji "wilgotnościowych" jak u mnie nikt nie miał.
 18. Tak, dwa główne: smugi na ścianach w miejscach w których biegną kable i wilgoć w piwnicy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...