Skocz do zawartości

ciekawski

Members
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana ciekawski w Rankingu w dniu 17 Kwiecień 2020

ciekawski posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

ciekawski's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputacja

 1. Wiem wiem... za ciemny na to jestem. Cóż poradzić. Płaskoziemców też nie ogarniam.
 2. A Pan expert wszystkie te wiadomości zaczerpnął właśnie z ogólnodostepnych ściekowych portali/TV Pomijając kwestie spiskowe, to dokonana analiza o tym, że co 7-8 lat pojawia się kryzys z którego wychodzi się do 12 lat świadczy, że już dawno powinniśmy się zwinąć i w zasadzie to nie rozwijamy się od 100 lat.
 3. O tym, że to taka w sumie grypa trąbili we Włoszech, Hiszpani, UK, USA.... Że to w sumie nic takiego, że grypa, że przejdzie itp. Teraz tam ciała wywożą ciężarówkami-chłodniami a zgony liczone są w dziesiątkach tysiecy. O koronawirusie wiemy na razie tyle, że umiera 3 % zarażonych w Polsce a w skali swiata 6%. jakies na to pomysły? odpuszczamy ograniczenia i dopuszczamy do zarażenia np. połowy populacji i opcją, że w krótkim czasie umrze od 3 do 6 % zarażonych ? Da to jakieś 600.000-1.000.000 zgonów. I to tylko w Polsce. No chyba, że o to chodzi. Odciążyć system emerytalny i za pomocą wirusa dokonać eksterminacji ludzi starszych.
 4. a dokładniej 0,00015 % (w Polsce)
 5. aaa coś napisałem, edytowałem, zacytowałem sam siebie 🥴
 6. mam jednak wątpliwości. jeśli poniższe dane są prawdziwe https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828 to śmiertelność na grypę od początku sezonu grypowego wychodzi ok. 0,00015 % (56 zgonów na 3.636.950 zarażeń) . Koronawirus w Polsce daje śmiertelność na poziomie 3,039 % (181 zgonów na 5955 zarażeń - stan na dziś). średnio na świecie umiera 6% zarażonych Koronawirus jest zatem w Polsce 20000 razy bardziej zjadliwy niż sezonowa grypa. Jakby na koronawirusa zachorowało tyle osób co na grypę (z danych powyżej), w krótkim czasie TYLKO w Polsce umrze nieco ponad 109000 ludzi. możliwość złapania grypy też chyba jest mniejsza niż koronawirusa. I na grypę jakieś tam szczepionki są. Zresztą to nie jest też tak, że tylko u nas są ograniczenia. Cały świat stoi.
 7. Statystycznie wychodzi, że na osiedlu powinno być ok. 30 osób w kwarantannie domowej. Sądząc po okołopołudniowych wizytach patroli Policji na osiedlu jest to jak najbardziej możliwe. Zatem stosujmy się do zaleceń i oby to się szybko skończyło.
 8. Ktoś sie orientuje z czego to wynika, że w osiedlowym Rossmanie nie ma mydła i papieru toaletowego, w Buczku nie ma chleba a w Blaszaku praktycznie nie ma żadnych oznak paniki? Chleba pod dostatkiem, papier jest, mydło jest.... Czyżby mieszkańcy Złocienia zachowywali się w miarę rozsądnie a przyjezdni wykupywali wszystko ??? Otwieram dyskusję
 9. od rozpisania przetargu mineło 63 miesiące. + - miesiąc to daje mniej więcej 1,5 % czasu realizacji inwestycji Wiec na taką stratę można sobie pozwolić.... coś mniej więcej tak: o otwarcie powinno wyglądac tak: drzewka już mamy.... potrzebny Cieć.
 10. http://zikit.krakow.pl/196031,artykul,wykaz_drog_publicznych.html
 11. nie wspomnę o UFO, meteorytach i gangu agreswynych krasnali.... taki somsiad to skarb:) Do pozwu zbiorowego potrzeba takich 10....
 12. Przejazd do osiedla ULICĄ DOMAGAŁY. Po chodniku. Półłanki stoi.
 13. Ciekawy ten nagły remont. Nakładka planowana była w lipcu, po dokończeniu budowy brakującego odcinka ul. Domagały. Skoro juz remontują Półłanki, to oddanie Domagały do użytku z końcem czerwca wydaje się nie być aktualne. Stawiam, że oddanie Damagały do użytku nastąpi nie wcześniej niż w ostatnim kwartale 2019 r.
 14. Im mniej znaków, tym lepiej. Jak dla mnie, jak najwięcej skrzyżowań równorzędnych, zwłaszcza na takich osiedlach jak nasze.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...