Skocz do zawartości

anka

Members
 • Zawartość

  70
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana anka w Rankingu w dniu 5 Styczeń 2018

anka posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

10 Good

O anka

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. jest plac targowy w Nowym Prokocimiu przy ul. Jerzmanowskiego
 2. a czy właścicielem tego pieska jest taki "sypmatyczny" pan z brodą?
 3. Jakim znowu "zajączkiem"? Co to za jakiś pogański zwyczaj?
 4. anka

  PARKOWANIE

  Jak to nie wiadomo? Chodzi o Słoneczne Miasteczko. I myśle, ze także o nowe, powstające inwestycje. Parking przy TF jest własnością konkretnych ludzi a nie wszystkich bloków dookoła.
 5. Zgodnie z Art. 60. ust. 2. pkt 2) zabrania się używania pojazdu w sposób powodujący uciążliwości związane z nadmierną emisją spalin do środowiska lub nadmiernym hałasem. Z kolei zgodnie z Art. 60. ust. 2. pkt 3) zabrania się pozostawiania pracującego silnika podczas postoju na obszarze zabudowanym. W świetle definicji zawartej w art. 2 pkt 30 ustawy pod pojęciem postoju należy rozumieć „unieruchomienie pojazdu niewynikające z warunków lub przepisów ruchu drogowego, trwające dłużej niż 1 minutę”. Czyli poniżej minuty można Rozumiem, że najbardziej "burzą się" osoby nie jeżdżące autem. Nie wystarczy odśnieżyć i wyskrobać szyb, Czasem trzeba poczekać, aż od środka się szyba nagrzeje i odparuje. Jednak widoczność i bezpieczeństwo są ważne. Ale jak widac znajdą się tacy, którym zawsze coś przeszkadza.
 6. a czy zmywarki również Państwo naprawiacie?
 7. do mnie notorycznie, na Malachitową 7 dochodzą listy, awiza itp z Malachitowej 9 (ten sam nr mieszkania). Wrzucam je do własciwej skrzynki (bo mam na uwadze, że może być to coś ważnego), ale przepraszam - mnie za to nie płacą i jest to ogólnie wkurzające.
 8. anka

  Dobre jedzenie

  A ja polecam jadłodajnię na ul. Pólanki - nie pamiętam nazwy, ale to jest ta bliżej jadąc o d nas, taka z niebieskim dachem. Mają pyszne domowe obiady
 9. anka

  Zmiana czasu

  Dziś w telewizji mówili, ze w maecu 2019r bedziemy zmieniać czas po raz ostatni. Oby to byla prawda
 10. anka

  opłaty

  piwnicę mam bezpłatną, nie mam garażu
 11. anka

  opłaty

  zaliczka- koszty nieruchomości: 2,40 zł / m2 fundusz remontowy: 0,30 zł / m2 CO: 1,85 zł / m2 C.W oplata stala: 0,20 zł / m2 wywóz nieczystości: 11,60 zł / os woda i kanalizacja: 10,15 zł / m3 woda do podgrzana: 10,15 zł / m3 podgrzanie wody: 10,41 zł / m3 podatek od nier. mienia Sp-ni: 0,03 zł / m2 wieczyste użytkowane mienia Sp - ni: 0,04 zł / m2 monitoring: 4,00 zł co mnie łącznie przy 74 m2 i 4 osobach daje jakieś 550 zł
 12. Myślę, że Franzz'owi chodzilo o to, co niestety jest tu częste, że jak ktoś ma problem i chce coś zglosić na policję, to powinien dzwonić na policję a nie pisać o tym na forum.
 13. Mnie też, przyznam, ten temat denerwuje.. Bardzo częśto śmieci leżą rzucone pod wiatą, bo jakiś bidulek nie ma siły otworzyć drzwi. A jeśli już otworzy i wejdzie do środka, to wrzuca śmieci byle gdzie. Myślałam, ze o tym sortowaniu trąbi się na prawde już wszędzie ale jak widać niketórzy są odporni. Szkoda.
 14. Taaak, To ja też mam apel: oprócz posprzątania po sobie fajerwerków, niech empatyczni właściciele czworonogów sprzątają po swoich pupilach. Między blokami Malachitowa 7 i 9 leży pięknie rozsarowane g***wno. Aż wspólczuję osobie która w to wdepnęła. I niestety nie jest to odosobniony przypadek ! Fajerwerki strzelają kilka dni w roku a psy brudzą niestety cały rok.
 15. witam, Proszę o informację, czy ogloszenie jest nadal aktualne. Mam nieduży dywan do wyprania na Złocieniu pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...