Skocz do zawartości

emen

Members
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

emen's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Dzień Dobry, potrzebuję kontaktu do sprawdzonego hydraulika. Do wykonania jest: - przeniesienie odpływu i rur pod zlewozmywak w kuchni - likwidacja/zaślepienie kaloryfera - dołożenie kaloryfera Jeśli ktoś dysponuje kontaktem do solidnego i sprawdzonego hydraulika to proszę o namiary. Dziękuje.
 2. Są też aplikacje myTaxi, iTaxi. Jest polecany wcześniej przeze mnie Traficar. Są Ubery. Rowery miejskie. MPK. No i zwykłe taxi w wydaniu korporacji i wydaniu wolnych strzelców. Wybór mamy zacny. Każdy wybiera co mu pasuje. I tak powinno być. Obawiam się jednak lobby taksówkarskiego, które nam zdelegalizuje Uber'a. Owo lobby jest na tyle niemądre że nie dostrzega zagrożenia dla siebie w postaci Traficar'a czy nadchodzących aut autonomicznych. I nie może się pogodzić z końcem rynku tradycyjnych taksówek. No cóż, kiedyś dorożkarze i właściciele koni protestowali przeciwko budowie linii kolejowych. aha a mnie kiedyś Traficar chciał przyciąć na podwójnej stawce. Zdublowali mi liczbę przejechanych kilometrów. Reklamacja e-mailem i w 2h oddali pieniądze. Zawsze trzeba kontrolować wydawane pieniądze
 3. Poszukuje garażu do wynajęcia, na osiedlu Złocień. Nie jestem zainteresowany miejscem postojowym w garażach podziemnych.
 4. Może zamiast hydraulika wystarczy to: spirala W marketach budowlanych w cenie od 15zł.
 5. Muszę zabrać głoś w obronie Pana, który na naszym osiedlu zbiera złom i inne rzeczy ze śmietników. Nigdy nie widziałem go pod wpływem, jest kulturalny i uprzejmy. Niejednokrotnie widziałem jak sprząta wiaty śmietnikowe, w których mieszkańcy osiedla narobili syfu. A co do samochodu to ONI życzę szybkiego odnalezienia sprawcy.
 6. Jeżdżę tamtędy rowerem co najmniej kilka razy w tygodniu, w obie strony. Często też tam biegam. Od 10 lat. Nigdy nikt się mnie nie czepiał, ani policjanci, którzy tam często mają przerwę, ani SOK'iści, ani ochrona kolejowa. Część ochrony już kojarzę z twarzy i mijając pozdrawiamy się wzajemnie poprzez "dzień dobry". Przez 10 lat widziałem za to jak policja wraz z SOK wystawiała mandaty kierowcom samochodów. W weekendy porusza się tam sporo rodzin, dzieci. Na rolkach, na rowerach, pieszo, często rodzice z wózkami. Zatem znak jest ale życie życiem i jest przyzwolenie na poruszanie się tamtędy osobom niezmotoryzowanym. Frustracje anty-rowerowe możesz realizować gdzie indziej.
 7. Wg rejestru decyzji administracyjnych, w okolicy póki co będzie: - 2 bloki obok kościoła, - CH Atut na rogu Agatowa/Domagały - za Biedronką mają być magazyny a przy samych gokartach, magazynach i sortowni śmieci (na północnym skraju łąk) ma być: Pozwolenia budowlane 2017r: UL. DOMAGAŁY,DZ.NR 40/6, 40/3, 44, 224/1, 219/3, 219/4, 220, 224/2 .. OBR.104; DZ.NR 461 OBR.105 POGÓRZE WNIOSEK O P/B BUDOWA ZESPOŁU BUD.MIESZIKLANYCH WIELORODZIN. Z LOKALAMI USŁUGOWYMI , GARAŻAMI I Z MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Sygnatura sprawy AU-01-2.6740.1.2053.2016 Kategoria sprawy Pozwolenia na budowę Data wydania decyzji stycznia 19, 2017 Rodzaj inwestycji mieszkaniówka zabudowa mieszkalna wielorodzinna ID 168 061,00
 8. Tu macie strukturę właśności działek krakowskich: msiip
 9. Tu masz strukturę właśności działek krakowskich: msiip
 10. Ja też polecam traficar. Na osiedlu widać coraz więcej autek. Dzisiaj rano były 4 po stronie Śnieżki i jedno po stronie LCC. Korzystałem kilka razy do tej pory i zawsze wynosiło mnie mniej więcej 1/2 - 1/3 ceny taksówki. Autka czyste, sprawne i nie trzeba słuchać narzekania taksówkarza.
 11. Odpowiedź ZIKiT. Istotne fragmenty podkreśliłem na czerwono.
 12. Zapytałem ZIKiT epuapem co z tym skrzyżowaniem. Jak odpowiedzą to przekaże info. Zachęcam innych również do wysyłania wniosków w tej sprawie.
 13. Zadzwoń do Straży Miejskiej i imiennie zgłoś sprawę. Powiedz koniecznie, że samochody "zagrażają bezpieczeństwu ruchu aut i pieszych". Np. że auto jest na luzie i może wyjechać na ulice, że wyciekają z niego płyny w tym być może paliwo, że auto gnije i śmierdzi itd. Kilka lat temu w taki sposób "ewakuowałem" nieczynnego fiata 125p.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...