Skocz do zawartości

tomaszz

Members
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana tomaszz w Rankingu w dniu 5 Sierpień 2021

tomaszz posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

tomaszz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputacja

 1. Dwa zarządy - pkp i miasto, nie mogą się dogadać, zrobić plan, jedni drogę drudzy stację. Oczywiście pieniądze wydane, premie poszły, a my za to zapłaciliśmy i oczywiście nic z tego nie mamy. Jak ja bym tak pracował to dawno wyleciałbym na zbity pysk. Noga-d.pa-brama, do widzenia. Ale urzędy to ciepła posadka i ciepła herbatka przede wszystkim. Zero wizji, przedsiębiorczości, odpowiedzialności. Chyba tylko w polskiej piłce jest gorzej. Sory, nie jestem pesymistą, tylko mówię jak jest.
 2. Temat chyba jest wyczerpany. Właściciele terenu (Śnieżka + mieszkańcy wymienianych tu dwóch bloków) mają prawo robić na swoim terenie co im się podoba. Choć niesmak pozostaje, z uwagi na wyróżnienie owych mieszkańców - właścicieli terenu (poza tym przypadkiem nie ma grodzonych parkingów na terenie osiedla, choć są na tych samych zasadach współwłasności: Śnieżki i mieszkańców). Nie wiadomo jedynie czy mieszkańcy tych dwóch bloków partycypowali w finansowaniu ogrodzenia, czy całość zapłaciła Śnieżka, sięgając tym samym do kieszeni pozostałych mieszkańców. W tym drugim przypadku "niesmak" jest zbyt delikatnym określeniem.
 3. Hmm. Każdy mieszkaniec jak mniemam, ma udział w działce, na której stoi blok, w którym ma włanse mieszkanie, i na której są zrobione miejsca parkingowe wokół bloku, ale nie każdy ogradza swój teren.
 4. Się nie denerwuję. Luz. Jeśli to ich żeczywiście to ok.👍 Ciekawi mnie jak jest zdefiniowany właściciel tego placu. Mieszkańcy owych budynków muszą mieć jakąś formę podmiotu prawnego...
 5. Na jakiej zasadzie uważasz ten teren za ich własność? Mają akt własności? Teren zapewne należy do spółdzielni, a więc wszyscy mieszkańcy powinni mieć jednakowe do niego prawa. Nie rozumiem czemu mieszkańcy dwóch budynków zasponsorowali budowę parkingu ne tym terenie. Powinni byli wymagać od spółdzielni miejsc parkingowych. Właścicielem obiektów na danym terenie jest właściciel terenu. Kropka. Tak stanowi prawo, które nie przewiduje żadnych "ale".
 6. Taką informację uzyskałem w administracji Śnieżki. Dla mnie też to jest słabe.
 7. Parking jest przeznaczony dla mieszkańców dwóch budynków, na Złocieniowej i chyba Opalowej (oni sponsorowali jego budowę). Dla pozostałych osób na razie nie będzie dostępny. Być może w przyszłości będzie, za opłatą. Nie ma informacji od kiedy brama będzie zamykana.
 8. Witam Posiada ktoś już informację, od kiedy brama ma być zamykana i czy jest już dostępna apka do otwierania bramy? Zostawiam tam czasem auto i nie chciałbym rano zastać zamkniętej bramy.
 9. Witam, Dowiedziałem się, że Śnieżka ma podpisaną umowę z UPC na dostarczanie telewizji do mieszkańców Złocienia. Jest grupa odbiorców którzy zgłosili chęć odbioru telewizji (jest to tylko kilka podstawowych kanałów za symboliczna kwotę), zostali oni dopisani do listy wszystkich chętnych, a opłatę (podobno coś ok. 10pln) mają doliczoną do czynszu. Czy ktoś wie jak można się dopisać do tej listy? W Śnieżce powiedzieli mi że mam się zgłosić do UPC, a w UPC, że do Śnieżki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...