Skocz do zawartości

Hulk

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Hulk

 1. A ja z góry przepraszam, że zadam pytanie w nieco innej sprawie ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy temat. Otóż z tego co patrzyłem na plany zagospodarowania i rozmawiałem z mieszkańcami to od lat planowana jest budowa kościoła, właśnie między "powstającą" szkołą podstawową a ostatnim z planowanych bloków Murapolu. Czy wiadomo coś w tej sprawie, czy w ogóle planowana jest tam ta inwestycja?
 2. Nie wiem nic na ten temat na pewno, niemniej jednak nie trudno się domyślić co tam będzie, a mianowicie ulica między osiedlem a Zodiakiem. Wnioskuje to na podstawie faktu, ze aktualnie zostawiony jest tam zjazd z Domagały, który jest przygotowany właśnie z tamta stronę. Kiedyś gdzieś patrzyłem na plany i chyba właśnie tam miała iść droga która będzie biegła przez całe osiedle i łączyła drugą stronę czy coś takiego.
 3. Z tego co mi wiadomo, planowane jest na działce między Murapolem a Orionem stworzenie parku kieszonkowego. Jeśli zaś chodzi o samego dewelopera to ja również początkowo miałem ten projekt na oku ale mój kolega kupował mieszkanie na osiedlu "krakowskie przedmieście" i to co oni tam odwalali podczas odbiorów to mnie skutecznie zniechęciło
 4. Witam, proszę o informację czy wiadomo co będzie budowane za aktualnym kościołem, między przyszłą szkołą podstawową a ostatnim budynkiem Murapolu? Rozmawiałem z kilkoma osobami które tam mieszkają i dostałem informację, że w planach jest budowa nowego kościoła, z kolei dzisiaj miałem rozmowę z deweloperem oraz oglądaliśmy plany zagospodarowania i jest wyraźnie narysowane, że zgodnie z zagospodarowaniem jest to obszar pod zabudowę wielorodzinną bądź usługową i zostało mi powiedziane, że raczej kościoła tam nie będzie.
 5. Pytałem grupy ok.35 lat / 45 / 60 lat. Niezadowolona była osoba najstarsza, która przyznała się, że mieszka obok Atutu od 2 lat i żałuje tego wyboru. Okolice Śnieżki(tutaj raczej ok)/Atutu/Nowy Złocień. Żałują bo śmierdzi.
 6. Witam, ja również zastanawiam się nad zakupem nieruchomości w Murapolu na Złocieniu. Chodziłem i pytałem sie ludzie odnośnie poziomu życia oraz ewentualnych problemów i 30% osób żałuje, że tutaj się przeprowadziło. Nie miałem okazji wyczuć jeszcze niczego ale tez nie powiem żeby był na to skupiony a pogoda też raczej nie jest odpowiedniego do tego typu wrażeń. Bardzo proszę o informację drodzy mieszkańcy oraz Panie Mateuszu, jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy? Czy sprawa idzie ku lepszemu, czy raczej są to płonne nadzieje, że temat niewłaściwego zapachu zniknie z tej okolicy? Celuję w inwestycję zlokalizowaną między kościołem a budowanym osiedlem Zodiak, więc jesli ktoś posiada informację jak tam wygląda sprawa "zapachów" również byłbym bardzo wdzięczny za informacje :) Pozdrawiam
×
×
 • Dodaj nową pozycję...