Skocz do zawartości

OlafzKrakowa

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana OlafzKrakowa w Rankingu w dniu 8 Październik

OlafzKrakowa posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1 Neutral

O OlafzKrakowa

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cóż za komentarz...co etat u zarządcy się układa? Stwierdzam fakty. Nic więcej. Nie podoba się, nie pisz komentarza. Wiem co Pani z develi mówiła, a co jest stanem faktycznym. Telefonicznie nic nie załatwiłem, email też wysłałem. Zero reakcji. Więc zostaw swoje 3 grosze dla siebie.
 2. Dlaczego tak piszesz? Nie musisz się znać na tym. To zarządca jest odpowiedzialny, a Tobie ma być ciepło. Bierze za to pieniądze, nie robi tego za darmo. Płacimy dużo za taką jakość usług. Tyle w temacie. U mnie np. nie grzeje...a mam hydraulika dziś...więc zobaczymy.
 3. Tak. Żadnej informacji zwrotnej nie otrzymaliśmy od firmy zarządzającej. Miano oddzwonić z informacją i cisza. Ocene pozostawiam czytającym.
 4. Znajomi mieszkają na osiedlu i widzą co się dzieje...nie trzeba się pytać...Zarządca bierze pieniądze i nie robi nic... Temat nowej firmy zarządzającej na osiedlu to jest dobry pomysł...uzdrowi sytuację i stworzy warunki do zdrowej konkurencji i jakości usług.
 5. Skąd masz taką informację? Nie ma jeszcze pozałatwianych sprawa z przekształceniem, a więc o wspólnocie nie może być mowy... Navigator zostawił sobie furtkę czasową... Do końca roku jak uda się develi załatwić przekształcenie, potem przeniesienie własności, to może II połowa przyszłego roku... Tak czy inaczej, mając na uwadze to co się dzieje do przemyślenia szukanie innego zarządcy.
 6. Myślę, że nawigator traktuje mieszkańców niepoważnie. W pierwszej kolejności jesteśmy na nich zdani przez 12 miesięcy od przejęcia mieszkań - jakiś układ... W drugiej kolejności płacimy astronomiczne pieniądze za nic. Brak sprzątań, bałagan, obietnice rozmijające się z prawdą...tutaj przykładów każdy ma swoje. Może czas pomyśleć i znaleźć alternatywną firmę, aby mieć w zanadrzu... Stawki mamy jak w spółdzielni mieszkaniowej na nie we wspólnocie...a zarządca na nowym budynku i tak nic nie robi...nawet klatek nie sprząta i czeka, aż ludzie zaczną psioczyć. To nie jedyna
 7. Myślę, że należy poruszyć kwestię czynszów... Otóż, znów przy rozmowe z ludźmi z osiedla, wychodzi na to, że płacimy tyle co w spółdzielni mieszkaniowej. A przecież to są nowe budynki... Kosztów żadnych dla zarządcy, nikt nie sprząta, nikt o nic nie dba...skąd zatem takie absurdalne kwoty? A może ktoś chce przyzwyczaić nowych mieszkańców do wysokich stawek, tak aby po zawiązaniu wspólnoty wyciągnąć jak najwięcej z nowych lokatorów? Pytań wiele...odpowiedzi bardzo mało. Co myślicie?
 8. A my mieliśmy uwagi na "przed obiorach" i prawie nic nie zrobili. Mydlili oczy. Obecnie po 2 razy chodzą poprawiać...
 9. I tutaj mamy przykład rzetelności firmy Develia. Wszystko po najmniejszej linii oporu... Nie podpisywałbym niczego doputy nie będzie wykonane z poprawnie, a kompromisy z tym deweloperem źle się kończą dla mieszkańca...z doświadczenia sąsiada z bloku 30 (z Jego opowieści).
 10. Pytanie retoryczne wydawać by się mogło...ale nie dla developera i firmy "zarządzającej"... Absurdalnie wysoki czynsz rzecz można z powagą całej sytuacji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...