Skocz do zawartości

kat_mg

Members
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O kat_mg

 • Tytuł
  Newbie
 1. Na pewno to nie było uszkodzenie instalacji z naszej strony. Pierwszą rzeczą robioną w mieszkaniu był odpływ. Były wykonane próby szczelności i nic nie wykazały. Dostaliśmy osuszacz na tydzień, a później został zabrany. Profilaktyczne kucie w innym miejscu też wykazało wilgoć. Zastanawiamy się, czy nie był dany wilgotny/mokry styropian, położona folia i zrobiona wylewka, a teraz się to wszytko kisi. Deweloper mówi, że wszystko jest super, reklamacje uznają za bezzasadne. Zastanawiamy się czy nie wyjdzie grzyb i czy wykonawca udzieli nam gwarancji na podłogi.
 2. Piętro 3. Zorientowaliśmy się przy kuciu wylewki pod odpływ prysznica w łazience. Zrobiliśmy otwór w przedpokoju, żeby sprawdzić inne miejsce - to samo: wilgoć pod folią. Deweloper 2 x odrzucił reklamację jako bezzasadną. Za 2 razem napisali, że wykonali pomiary wilgotności i wszystko jest ok. Tylko w ogóle się na niego nie umawiali z nami, po prostu ktoś przyszedł jednego dnia, wszedł sobie do mieszkania (!), zastał naszego wykonawcę, któremu kazał się nie wtrącać i coś sobie mierzył. Czym mierzył to niewiadomo, żadnego potwierdzenia, dokumentacji, nic. Cyrk 🙃. Ps. "Sprawdzałaś" nie
 3. Sąsiedzi, czy ktoś z Was miał problem z wilgocią pod wylewką (pod folią)? Nie są to duże ilości, ale praktycznie w całym mieszkaniu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...