Skocz do zawartości

Tusio1911

Members
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Tusio1911

 1. Jak płaciliście podatek od nieruchomości skoro Urząd jest ciągle zamknięty?
 2. Najbardziej jestem ciekaw jak wyjdzie rozliczenie w czerwcu
 3. Problem z odśnieżaniem jest duży, gdyż w ostatnich blokach nawet w południe nie było jak normalnie dostać się do drugiego ronda. Pismo na meila nic nie daje bo nawet nikt nie potrafi odpowiedzieć dlaczego tak się dzieje. Ja rozumiem, że zima jak co roku zaskakuje wszystkich i sytuacja, że śnieg pada w lutym to coś niewiarygodnego, ale za usługi każdy płaci, a ogarnięte mają nieliczni. Póki co tylko sprzątanie w blokach jest ok. Fakt teraz cały czas jest brudno, ale nikt nie jest w stanie cały czas stać na mopie w sytuacji, w której ciągle nosi się błoto po klatkach. Moim zdaniem usługa odśnież
 4. Mnie zdziwiło ostatnio, że za czynsz zapłaciłem o 3 zł mniej mimo obniżenia kosztów za wywóz odpadów o jakieś 50 zł. Okazało się, że reszta zaliczek została podniesiona o kilka zł. Dla mnie to trochę dziwne.
 5. Mam pytanie odnoście opłat. Wie ktoś może jakie są stawki za wodę zimną i za podgrzanie wody?
 6. Myślę, że lepiej napisać na fb na forum, bo tu dużo mniej osób zagląda
 7. U Nas przez ściany oprócz prac budowlanych póki co nie słuchać, gorzej jest z wentylacją, przez którą słychać i to bardzo. Ogólnie z wentylacją mamy taki problem, że ona zamiast wciągać to wpycha powietrze na mieszkanie.
 8. Siema Działa komuś telewizja naziemna?
 9. Dostajesz tylko fakturę za prąd, a reszta w zaliczkach jest w tym z czynszem
 10. Siema. Pisałem do nawigatora o dostałem taką wiadomość Dzień dobry Nie dostał Pan, ponieważ jeszcze nic nie wysyłaliśmy. Dane do logowania otrzymają Państwo po powstaniu Wspólnoty Mieszkaniowej. Na ten moment obowiązuje okres deweloperski. Wspólnota powstaje po podpisaniu 1-go Aktu Notarialnego i nadaniu nr NIP oraz Regon. Będą Państwo informowani.
 11. To była osobna wiadomość na meila czy jak, bo nic nie dostałem na temat e-katroteki.
 12. Skąd wziąć login i hasło do tej e-katroteki?
 13. Ogrzewanie działa, po prostu zapomnieli sobie włączyć całego pionu. Jeden telefon i wszystko załatwione
 14. Jest wszystko tak jak pisaliście w skrzynce na klatce
 15. No właśnie wszystko jest tak jak powinno przy kaloryferach. Może jest za małe ciśnienie u nich i nie dociera na 3 piętro. Zobaczę wieczorem czy coś się ruszy czy nie
 16. Na jaki numer dzwonicie do nawigatora w sprawie grzejników, bo akurat u mnie ciągle są zimne mimo, że kaloryfery są odpowietrzone. Nie wiem czy to kwestia 3, ale mimo wszystko powinny być przynajmniej letnie
 17. Nie podpisałem nic i rzekomo stwierdzili, że ktoś przyjdzie. Wcześniej też tak mówili. Najlepsze jest to, że wysyłając meila z dokumentacją zdjęciową nic nie raczą odpisać. Jedynie co potrafią napisać to to że, wszystko jest poprawione pomijając dosłownie wszystko. A poprawki wyglądają na zasadzie-ktoś przyjdzie, zobaczy, po dotyka, coś powie i pójdzie.
 18. Siema Dostałem dzisiaj telefon od gościa od poprawek i stwierdził aby się spotkać na podpisanie protokołu i oddanie kluczy bo stwierdził, że wszystko już poprawili, a jak się okazało nie zrobili parapetów (ubytki) Na antresoli parapet doszedł po odbiorze, bo po przeglądzie lokatorskim nawet nic nie ruszyli(chyba im się nie chciało iść po drabinę), a przez telefon wmawiali mi, że antresolą była poprawiana i dolny, który był zgłaszany na przeglądzie lokatorskim czyli ponad 3 miesiące temu. Co mam zrobić w tej sytuacji oprócz tego, żeby nie podpisywać protokołu zdawczego?
 19. Gdzie dostaliście fv za czynsz? Bo ja jeszcze nic nie mam
 20. Siemka, dostaliśmy od dewelopera karty rabatowe i od PANEL-POL jest rabat na 10%, a na BEL-POL nie ma informacji. Wiecie może jak działa ta karta z BEL-POL?
 21. Ogarnę temat trochę inaczej i będzie spoko. Dzięki za info
 22. Będę celował między rurami od wody, a kanalizacją, może się uda
 23. Witam Jak poradziliście Sobie z montażem stelażu Wc, skoro rury odpływowe są dane praktycznie pod miejscem odpowiedniego montażu i czy wiecie jak głęboko pod posadzką one są?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...