Skocz do zawartości

Tusio1911

Members
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Tusio1911

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mnie zdziwiło ostatnio, że za czynsz zapłaciłem o 3 zł mniej mimo obniżenia kosztów za wywóz odpadów o jakieś 50 zł. Okazało się, że reszta zaliczek została podniesiona o kilka zł. Dla mnie to trochę dziwne.
 2. Mam pytanie odnoście opłat. Wie ktoś może jakie są stawki za wodę zimną i za podgrzanie wody?
 3. Myślę, że lepiej napisać na fb na forum, bo tu dużo mniej osób zagląda
 4. U Nas przez ściany oprócz prac budowlanych póki co nie słuchać, gorzej jest z wentylacją, przez którą słychać i to bardzo. Ogólnie z wentylacją mamy taki problem, że ona zamiast wciągać to wpycha powietrze na mieszkanie.
 5. Siema Działa komuś telewizja naziemna?
 6. Dostajesz tylko fakturę za prąd, a reszta w zaliczkach jest w tym z czynszem
 7. Siema. Pisałem do nawigatora o dostałem taką wiadomość Dzień dobry Nie dostał Pan, ponieważ jeszcze nic nie wysyłaliśmy. Dane do logowania otrzymają Państwo po powstaniu Wspólnoty Mieszkaniowej. Na ten moment obowiązuje okres deweloperski. Wspólnota powstaje po podpisaniu 1-go Aktu Notarialnego i nadaniu nr NIP oraz Regon. Będą Państwo informowani.
 8. To była osobna wiadomość na meila czy jak, bo nic nie dostałem na temat e-katroteki.
 9. Skąd wziąć login i hasło do tej e-katroteki?
 10. Ogrzewanie działa, po prostu zapomnieli sobie włączyć całego pionu. Jeden telefon i wszystko załatwione
 11. Jest wszystko tak jak pisaliście w skrzynce na klatce
 12. No właśnie wszystko jest tak jak powinno przy kaloryferach. Może jest za małe ciśnienie u nich i nie dociera na 3 piętro. Zobaczę wieczorem czy coś się ruszy czy nie
 13. Na jaki numer dzwonicie do nawigatora w sprawie grzejników, bo akurat u mnie ciągle są zimne mimo, że kaloryfery są odpowietrzone. Nie wiem czy to kwestia 3, ale mimo wszystko powinny być przynajmniej letnie
 14. Nie podpisałem nic i rzekomo stwierdzili, że ktoś przyjdzie. Wcześniej też tak mówili. Najlepsze jest to, że wysyłając meila z dokumentacją zdjęciową nic nie raczą odpisać. Jedynie co potrafią napisać to to że, wszystko jest poprawione pomijając dosłownie wszystko. A poprawki wyglądają na zasadzie-ktoś przyjdzie, zobaczy, po dotyka, coś powie i pójdzie.
 15. Siema Dostałem dzisiaj telefon od gościa od poprawek i stwierdził aby się spotkać na podpisanie protokołu i oddanie kluczy bo stwierdził, że wszystko już poprawili, a jak się okazało nie zrobili parapetów (ubytki) Na antresoli parapet doszedł po odbiorze, bo po przeglądzie lokatorskim nawet nic nie ruszyli(chyba im się nie chciało iść po drabinę), a przez telefon wmawiali mi, że antresolą była poprawiana i dolny, który był zgłaszany na przeglądzie lokatorskim czyli ponad 3 miesiące temu. Co mam zrobić w tej sytuacji oprócz tego, żeby nie podpisywać protokołu zdawczego?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...