Skocz do zawartości

frusciante

Members
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana frusciante w Rankingu w dniu 13 Grudzień 2018

frusciante posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

14 Good

O frusciante

 • Tytuł
  Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. frusciante

  Internet na Złocieniu

  Ja już ponad 3 lata korzystam z internetu z PRNET, nie miałem przez ten czas żadnych problemów. Właściciel szybko odpowiada zarówno na maile jak i telefony.
 2. frusciante

  Odśnieżanie dróg i chodników

  ależ jesteś twardziel. Daj znać czy skontaktowałeś się w tej sprawie ze spółdzielnią, czy tylko słychać Cię na forum.
 3. frusciante

  Sygnalizacja świetlna Agatowa Półłanki

  Sygnalizacja to najgorszy pomysł. Tylko rondo pozwoli upłynnić ruch.
 4. frusciante

  wybór na radnego 2018.02 GRUDZIEŃ

  Panie Zbigniewie, Założył Pan konto godzine przed dodaniem tego wpisu. Może warto było dołączyć do nas wcześniej i podyskutować o sprawach osiedla a nie szukać darmowych głosów? Żaden z kandydatów nie próbuje nas do siebie przekonać, mają wyborców w dupie. Najłatwiej porozklejać plakaty, zaśmiecić wszystko ulotkami, a gdy trzeba podyskutować to usta milczą. Taka to polityka, ważne że kasa się zgadza.
 5. frusciante

  Budowa ul. Domagały

  Wytłumacz mi z kim chcesz się spotkać w środku tygodnia o godzinie 8 rano? Przecież większość osiedla wtedy jest w pracy. Idiotyczny pomysł.
 6. frusciante

  Pytania swiezaka

  Co do hałasów to najlepiej inwestycje Śnieżki lub Murapolu, najdalej położone od S7. Jeżeli chodzi o uciążliwe zapachy to LCC, komunikacja miejska to Murapol bądź Śnieżka mają najbliżej do pętli/przystanków. Nie ma złotego środka, wybierając którąkolwiek z inwestycji zawsze będzie coś nie "tak".
 7. frusciante

  Parking przy TF

  Co ma śnieżka do dzieci ze słonecznego? Rozumiem, że jak będziesz miał kiedyś swój prywatny skrawek działki to go nie ogrodzisz i będziesz pozwalał wszystkim zostawiać samochody i jeździć na rolkach?
 8. frusciante

  Parking przy TF

  To tak samo gdybyś zostawiła samochód na podwórku sąsiada, przecież ma dużo miejsca i moje 2 samochody nie będę nikomu przeszkadzać. Teren parkingu przy TF należy do Śnieżki, chcą mogą ogrodzić, będą chcieli pobierać opłatę za parkowanie to nic nikomu do tego. Gospodarują swoją własnością.
 9. frusciante

  Hałaśliwi kibole - Malachitowa 5

  Zostało to zgłoszone na policje?
 10. W artykule wszystko się zgadza, jakoś 2 tygodnie temu "łatali" dziury na wysokości Bangladeszu, a to raczej takie remonty mają na myśli.
 11. Około 6:40 widziano małego kotka, miał białe futerko z rudawymi plamkami. Niestety, przy próbie wołania uciekł. Błąkał się w okolicach Malachitowej 12, pobiegł w strone bloku 10. Może komuś się zgubił? Nie miał obroży, wyglądał na dość wystraszonego. Wyglądał bardzo podobnie do tego:
 12. Mydlenie oczu... chodzi o przedłużenie obecnej linii tramwajowej do końca ulicy Christo Botewa gdzie powstaję węzeł "Rybitwy", a co za tym idzie trasę od węzła aż do osiedla trzeba pokonać i tak autobusem.
 13. Wydaje mi się, że znaki strefy zamieszkania na Bieżanowskiej są związane z ŚDM i planowanym ruchem pieszych, który będzie miał miejsce jutro. Bieżanowska/ Sucharskiego będą jedną z dróg, którymi pielgrzymi będą dostawać się na Brzegi.
 14. frusciante

  Kupię tanio żylandory

  Śledzikowi chodzi o to, że w języku polskim mamy słowo żyrandol pochodzące z j. francuskiego, a nie żylandor... ps. łatwiej będzie używać określenia lampa wisząca (:
 15. frusciante

  SDM - ruch samochodów

  Dorzucam link do ciekawych informacji na temat ruchu pojazdów podczas ŚDM. http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/sd ... id,tm.html
×