Skocz do zawartości

Mat218

Members
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Mat218

 1. Obecnie wg mnie zakup mieszkania bez miejsca parkingowego to porażka. Miejsca już brakło, nie potrzeba kolejnego bloku. Po godzinie max 20 samochody stoją na zakazach a dwa bloki dopiero co oddane i jeszcze nie są w 100% zamieszkałe.
 2. A po za wizjami, są jakieś w ogóle realne szanse na oddanie tego przejazdu? Z tego co wiem miał być do końca roku gotowy, jeszcze dwa bloki oddadzą do użytku to na osiedlu będzie jeden wielki korek. Nie mówiąc już o stacji, jaki teraz jest termin oddania inwestycji, może mi ktoś powiedzieć?
 3. Przyszły rok dość szerokie pojecie. Ciekawe czy to będzie pierwszy kwartał czy przed końcem roku.. poślizg coraz większy
 4. Pozwolenie na budowę to z tego co wiem jest na całe osiedle z 2008 roku, od tego czasu inwestycja cały czas trwa.. To też dlatego też jest np. Tak mało miejsc parkingowych.
 5. Witam Cena jest zależna od rynku. Myślę że to za świeża sprawa, aczkolwiek w innym wątku ktoś oferuje już wynajęcie miejsca w B18, pisać pytać. W bloku 32 też się znajdzie miejsce do wynajęcia , jak coś polecam się.
 6. Wcześniej też nie było schodów budowlanych. Na obior trzeba się wyposażyć w dobra drabine
 7. A od kiedy Polenergia jest właścicielem sieci elektrycznej na tym.obszarze? Poprzednie bloki nie miały liczników , wybierali się dowolnego dostawcę i jest jedna FV.
 8. Witam Odświerzam temat, ponieważ temat wraca i to wydaje się że zdwojoną siła. Codziennie to samo, ryk , pisk, mam okna na stronę wschodnią i wydawało by mi się że jest to na drodze technicznej za S7. Czy ktoś potrafi namierzyć tych pseudo rajdowców? W sensie zlokalizować gdzie urządzają sobie zabawy.
 9. Czynsz jest liczony od dnia odbioru z tym że przyjdzie pewnie płatność dopiero za dwa miesiące jak już wszyscy odbiorą klucze i ogarną temat. Nie ma umowy na co cwu, to jest zagwarantowane przez dewelopera i w momencie odbioru mamy już to. Meldunek nie wiem, ale dopóki mieszkanie nie skończone to chyba nie ma się co meldować i później na spokojnie to zrobić.
 10. Odbieracie klucze, załatwiacie sobie umowę na prąd i działacie. Reszta papierkologii dużo później. Jak powstaną księgi wieczyste to dopiero notariusz, w KRK utworzenie ksiąg to jakieś pół roku temu. A grunt to raczej daleka droga. Tak to bywało dotychczas.
 11. Na podstawie danych które Ci ktoś poda nie polecalbym zamawiać drzwi. Lepiej samemu zmierzyć podczas odbioru i podać. Wymiary te różnią się nieraz , nie znacznie ale wysokość u mnie była różna +/-3 cm .
 12. Witam Niech dzisiaj ktoś sprawdzi sytuację. Rano jak wyjeżdżałem stała koparka koło naszej wielkiej dziury i przyjechał na lawecie spychacz, to może to pozdrawiam
 13. Witam Wynajmę miejsce postojowe w bloku nr 32. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...