Skocz do zawartości

Carolina

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

Zawartość dodana przez Carolina

 1. Cześć, i czy wie ktoś może jaki to będzie numer? To ulica Czeczów, tak? W Krk jestem gościem, mieszkam 400 km od budowy dlatego wszelkie sprawdzone info oraz fotki mile widziane😁 Pozdrawiam
 2. Stan do tej transzy to nawet miał być surowy OTWARTY (przynajmniej w mojej umowie) wraz z dachem, a wykonali więcej niż trzeba. Okna były już przecież w 99% budynku i pozostałe tematy tj napisał wyżej Abermon. Gównoburza zrobiona niepotrzebnie, zastanówmy się czy koniecznie chcemy zaprosić tam nadzór budowlany bo to faktycznie może opóźnić inwestycję poprzez wstrzymanie prac z dowolnego "urzędniczego" powodu..
 3. KAMAL dzięki za zdjęcia, to przynajmniej coś konkretnego.
 4. Hej Fajny sąsiad! no nie obrażaj się FOTKI i SPRAWDZONE INFO zawsze mile widziane (ale nie pisz tylko rzeczy typu: widziałem budowę ale nie wiem czy zrobili dach..haha ) Nie będziemy się tu rozliczać i ekscytować na forum jak coś to pisz do mnie na priv:) Pozdrawiam:)
 5. OMG a to mi się sąsiad trafił Hmm no może paniki to jakoś specjalnie nie odczułam xd, ale lubię mieć sprawdzone informacje, chyba jak każdy. Twoje stwierdzenie: "to tylko budowa i nic w tym wielkiego ani znaczącego" z uwagi na to forum jest trochę nie na miejscu.
 6. To weź wdech i kliknij w link: https://www.osiedlezlocien.pl/topic/1570-budynek-b24/ może tam poczujesz się spełniony zamieszczając swoje fake newsy:)
 7. W połowie listopada mają informować, więc póki co, to nie ma po co siać paniki bo z budową chyba wszystko ok. Gdyby ktoś zrobił fotki to byłoby super🙂
 8. To chyba się kontaktujesz z jakąś inną Develią niż ja xd
 9. mocnyszwed nie siej fermentu, ważne są tylko sprawdzone informacje😉
 10. Ładne zdjęcia, dziękuję😊
×
×
 • Dodaj nową pozycję...