Skocz do zawartości

ktokolwiek

Members
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ktokolwiek

 1. Mieszkam na Czeczów juz 5 lat i tu jak zwykle bezzapachowo Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 2. Czy zbiornik retencyjny na serafie działa ? Bo wygląda to słabo... Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 3. Witam, Oferuje do wynajęcia podwojne miejsce postojowe pod blokiem przy ul. H.K Czeczów 22. Zainteresowanych proszę o kontakt: 660063083 Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 4. Witam, Oferuje do wynajęcia podwójne miejsce postojowe pod blokiem 22 na ul. Czeczów. Zainteresowanych proszę o kontakt 660633083
 5. W mojej opinii warto by zastanowić się nad zmianą nazwy ulicy na "Czeczów" - obecna przy całym szacunku dla dokonań Henryka i Karola zupełnie nie praktyczna.
 6. Nie wiem jak wy ale ja jestem za http://www.strefabiznesu.gazetakrakowsk ... -obwodnicy
 7. Jeśli kupujesz w nowej części to zwróć uwagę na bliskość pociągów. - przy nadgorliwym maszyniscie może być głośnawo
 8. Czy ktoś wie jakie są perspektywy czasowe powstania przystanku zlocien szybkiej kolei aglomeracyjnej? Kiedyś czytałem że 2016. Przy okazji wiadomo gdzie dokładnie taka stacja miła by się znajdować.
 9. A może wreszcie zdecydujemy się na ochronę i kamery? Moim zdaniem to jedyne skuteczne rozwiązanie!
 10. Bloki o których piszesz faktycznie są wyjątkowo blisko torów. Ja mieszkam dalej jakies 500m a mimo to słychać jazde i dosc glosno trabienie przed szlabanem. W takiej odległości faktycznie można się przyzwyczaić - jak to wygląda bliżej ciężko ocenić. Zdecydowanie zachęcam żeby spędzić trochę czasu w okolicy przed zakupem. Samo osiedle jak najbardziej ok.
 11. Może zbyt odważne, może propozycja tylko na czas wyborów, nie wiem... Nie mniej jest kandydat który w ogóle pamięta o naszej części miasta - patrząc na dotychczasowe rządy to chyba dużo?
 12. Jest to pierwsza z planowanych inwestycji przeciwpowodziowych. Kolejne będą również dotyczyć tej części miasta czy to będzie ostateczne rozwiązanie naszych problemów? Na ile ta inwestycja zabezpieczy konkretnie osiedle złocień?
 13. Witam, Moje pytanie jest związane z planem budowy ul.Domagały. Jaka jest szansa że droga ta poprowadzi docelowo aż do ul. Śliwaka? Taka inwestycja zasadniczo ułatwiła by komunikacje na naszym osiedlu.
 14. Witam, widziałem kota 10 min temu na drodze między osiedlem a kościołem. Próbowałem go dla państwa złapać niestety nieskutecznie. Ukrywa się na łące.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...