Skocz do zawartości

doms

Members
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

doms's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. 45A, okna są ok, i jeden z balkonów tak samo, niestety jedne drzwi coś odmówiły posłuszeństwa..
 2. Podobny cały Złocień ma problem..
 3. Witam, Czy macie również problem z drzwiami balkonowymi? U nas generalnie jedno skrzydło nie chce się otwierać/zamykać. Zgłoszone, ale wiadomo już drugi tydzień czekam na odpowiedź..
 4. Dzwoniłem do Murapolu, generalnie nie wiedzą nic. „Może w tym tygodniu”. Dostałem numer do sekretariatu, tam też nic. Jedyne co to by pisać do nich maila na sekretariat@murapol.pl, więc proponuję by wszyscy napisali by ich zasypać, chyba nic więcej nie zdziałamy..
 5. Czy jesteśmy w stanie cokolwiek zrobić skoro oficjalnie nie mamy żadnej wspólnoty ?
 6. Znalazłem tylko ich stronę na FB - https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Blinds---Curtains-Store/Rolety-HappyRol-310504013088943/ W tym tygodniu zobaczymy jak to wyjdzie
 7. Jakieś wieści? Dzisiaj będę dzwonił to dam znać czy coś się udalo dowiedzieć. Ale może faktycznie przydałoby się podejść większym gronem..
 8. Dzwoniłem do murapolu w czwartek, dostałem informację że wszystko już na finalnej drodze i w następnym tygodniu (czyli w tym) najprędzej w piątek...Niby mają dzwonić. Problemem jest pierwszy akt, na który ktoś z nas musi poświęcić cały dzień, następne niby tylko godzina..
 9. Czy ktoś ma jakieś wieści? Postaram się jutro przedzwonić do Murapolu, aczkolwiek wiadomo jak to z nimi jest. Trochę to blokuje wszystko, przez brak wspólnoty mamy raczej ograniczone pole manewru jeżeli chodzi o jakąkolwiek decyzjność.
 10. Witam, Z tego co widziałem większość z Was jest niezadowolona z naszego zarządcy. Może zgłośmy się tutaj i zaplanujmy jakby to zorganizować. Ktoś ma jakieś propozycję?
 11. Podpinam się. Niby rozmawiałem z "zarządcą", ale jedyne co usłyszałem to że oficjalnie nie może wyrazić zgody - brak wspólnoty..
×
×
 • Dodaj nową pozycję...