Skocz do zawartości

TOYA

Members
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

TOYA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Ze swojej strony pragniemy dodać, że w budynkach na ulicach Agatowej i Domagały również świadczymy usługi światłowodowego dostępu do Telewizji, Internetu i Telefonii, opcjonalnie istnieje również możliwość skorzystania z łącza symetrycznego. Więcej na temat zakresu naszych usług na www.toya.net.pl, w sprawie ofert promocyjnych zachęcamy do kontaktu z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 2. Miło nam poinformować, że na terenie osiedli mieszkaniowych na terenie Złocienia świadczymy dostęp do telekomunikacyjnych usług TOYA: Telewizji Internetu i Telefonii. Mieszkańcom Złocienia oferujemy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 187 kanałów, w tym 119 w jakości HD oraz dwa kanały w jakości 4K (NOWOŚĆ!). Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: pakiety do 1 Gb/s; w przypadku budynków posiadających przyłącze światłowodowe doprowadzone do mieszkań, możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego, - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu, - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci, Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki. Dla usług Telewizji i Internetu oferujemy niższy abonament przez pierwsze kilka miesięcy trwania umowy, który dla wybranych usług obniżamy nawet do 1 zł miesięcznie! Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do kontaktu z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta przy (ul. Kapelanka 13a lub ul. Marii Dąbrowskiej 17G) lub bezpośredni kontakt z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 3. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z oferty TOYA .Od niedawna na terenie osiedla Złocień (ulice Agatowa, Czeczów i Domagały) w pełni światłowodowo świadczymy dostęp do usług Telewizji, Internetu i Telefonii. W każdym budynku udostępniamy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 1 Gb/s; dla wybranych prędkości możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci. Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki, zaś nowi Abonenci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe. Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do odwiedzenia strony TOYA, bądź osobisty kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta (ul. Kapelanka 13a lub ul. Marii Dąbrowskiej 17G) lub z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 4. Wszystkim szukającym solidnego operatora usług telekomunikacyjnych polecamy usługi TOYA - od niedawna w budynkach przy ulicy Czeczów świadczymy światłowodowo dostęp do usług Telewizji, Internetu i Telefonii. W każdym budynku udostępniamy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 1 Gb/s; dla wybranych prędkości możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci. Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki, zaś nowi Abonenci mogą liczyć na dodatkowe upusty cenowe. Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do odwiedzenia strony TOYA, bądź osobisty kontakt z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta (ul. Kapelanka 13a lub ul. Marii Dąbrowskiej 17G) lub z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 5. Posiadamy bogatą ofertę, zarówno pakietów pojedynczych, jak i pakietów łączonych, dla mniej i bardziej wymagających. Aby sprawdzić, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Państwa budynków, zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Abonenta lub opiekunem budynku.
 6. Miło nam poinformować, że w budynkach przy ul. Agatowej 23, 25 i 27 rozpoczęliśmy świadczenie światłowodowego dostępu do usług TOYA: Telewizji Internetu i Telefonii. Mieszkańcom nowego Osiedla oferujemy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 600 Mb/s; możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci. Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki. Dla usług Telewizji i Internetu oferujemy niższy abonament przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy, który dla wybranych usług obniżamy do 1 zł miesięcznie! Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do kontaktu z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta przy ul. Na Kozłówce 10 lub bezpośredni kontakt z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 7. Miło nam poinformować, że na terenie Osiedla Podgaje rozpoczęliśmy świadczenie światłowodowego dostępu do usług TOYA: Telewizji Internetu i Telefonii. Mieszkańcom nowego Osiedla oferujemy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 600 Mb/s; możliwe jest również zamówienie opcji łącza symetrycznego - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci. Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki. Dla usług Telewizji i Internetu oferujemy niższy abonament przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy, który dla wybranych usług obniżamy do 1 zł miesięcznie! Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do kontaktu z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta przy ul. Na Kozłówce 10 lub bezpośredni kontakt z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
 8. Na terenie Osiedla "Murapol Nowy Złocień" usługi telekomunikacyjne świadczy również firma TOYA. Nowym mieszkańcom nowego Osiedla oferujemy następujące usługi: - Telewizja: bogata oferta programów telewizyjnych; w samych pakietach podstawowych do 186 kanałów, w tym 118 w jakości HD. Uzupełnieniem usługi telewizji stacjonarnej jest platforma TOYA GO, dzięki której możliwy jest dostęp do kanałów telewizyjnych, radiowych oraz naszej bazy VOD na komputerach i urządzeniach mobilnych na terenie całej Unii Europejskiej! - Internet: we wszystkich budynkach na terenie osiedla dostarczamy Internet światłowodowy, w pakietach do 600 Mb/s; możliwe jest również dokupienie opcji łącza symetrycznego - Telefonia: mieszkańcom zainteresowanym telefonią stacjonarną oferujemy atrakcyjne cenowo pakiety wraz z możliwością zachowania aktualnie posiadanego numeru telefonu - Mobilna: dopełnieniem naszej kompleksowej oferty są usługi telefonii mobilnej wraz z pakietami Internetu mobilnego. Naturalnie istnieje możliwość przeniesienia numeru do naszej sieci. Pakiety naszych usług można łączyć w atrakcyjne cenowo Dwupaki i Trójpaki. Dla usług Telewizji i Internetu oferujemy niższy abonament przez pierwsze 6 miesięcy trwania umowy, który dla wybranych usług obniżamy do 1 zł miesięcznie! Mieszańców zainteresowanych dedykowaną ofertą TOYA dla swojego domu zapraszamy do kontaktu z najbliższym Biurem Obsługi Abonenta przy ul. Na Kozłówce 10 lub bezpośredni kontakt z naszym opiekunem budynku pod numerem 506 845 821.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...