Skocz do zawartości

Winsky

Members
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Winsky w Rankingu w dniu 26 Marzec 2020

Winsky posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Winsky's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputacja

 1. Ja tam się cieszę, jest opcja alternatywy dla upadłego Bolzano.
 2. Właśnie problemem są tacy ludzie jak Ty, a nie ich podopieczni. Zaglądnie komuś w okno i puszczanie pieska bezpośrednio pod nie świadczy jedynie o Tobie i jest wyrazem zwykłego chamstwa. Miałem różne psy, ale je wyprowadzając nigdy nie wpadłem na pomysł, żeby komuś je puszczać pod okno.
 3. Problem z pizzerią na Złocieniu polega na tym, że Bolzano całkowicie straciło najpierw na obsłudze klienta, a później na jakości pizzy, a Biesiadowo to raczej fast food niż jakakolwiek pizzeria z prawdziwego zdarzenia. Kilka lat temu Bolzano było naprawdę dobrą pizzerią, z niezłymi cenami i dobrym ciastem. Obsługa była też w porządku. Obecnie już lepiej zamówić np. w El Toro, dowożą też na osiedle. Co do burgerów to polecam Fanaberię na Złocieniowej.
 4. Chłopie daj sobie spokój. Na tym osiedlu nie ma żadnego hałasu, nic nie śmierdzi, autobusy jeżdżą aż nadto (przecież kupując tu mieszkanie powinieneś mieć samochód albo dwa - minimum), ośrodek zdrowia działa aż za dobrze (w końcu są prywatne gabinety), miejsc parkingowych jest mnóstwo (do tego stopnia, że spółdzielnia buduje parking po byku i go ogradza, ale tylko dla wybranych, tak, że stoi niemal pusty). Więc nie marudź, przecież wiesz co kupujesz. Nie ma co zmieniać, jest super
 5. Co do pani Józefy Gurgul, to dla informacji nie przyjeżdża już na Złocień, więc żeby była jasność na ten moment nie mamy żadnej "przydzielonej" położnej. A na zajęcia przez siebie prowadzone nie ma już miejsc....
 6. Dokładnie, ta przychodnia to tragikomedia. Nie wynika to tylko z ilości etatów/godzin przyjęć. Pielęgniarka nie jest w stanie udzielić prostej informacji odnośnie sposobu znalezienia położnej kobiecie w ciąży, poza tym, że jej nie ma. Więc informacja dla wszystkich małżeństw planujących zakup mieszkania na tym osiedlu, tutejsza przychodnia nie ma położnej, i ma w głębokim poważaniu wasze problemy z tym związane. Na Popiełuszki, Teligii, Heleny są położne, a nasza przychodnia mimo rozrostu osiedla, nie jest w stanie tego zapewnić.
 7. Jak dla mnie to z domku zaraz po lewej jak wyjeżdża się w kierunku Bieżanowa. Niedawno była tam straż pożarna i dogaszała jakieś palone plastiki. Widać nie poskutkowało, bo jak kilka dni temu jechałem tamtędy to widziałem kolejne radosne ognisko i smród był niezły.
 8. Uważajcie na kasztany z tej biedronki, to co się działo po ich zjedzeniu lepiej nie opisywać!
 9. Dzisiaj spojrzałem na rozkład jazdy autobusów nocnych i zauważyłem, że nie mamy już nocnego 643. Czy komuś wiadomo coś na ten temat?
 10. Nawet na drogach lokalnych nie ma takiej ilości progów jak na Bieżanowskiej. Czy na Barbary, Heleny, Agatowej ma miejsce coś podobnego? Sprawa jak widać jest chyba stracona. Jak dla mnie bez wpływowych radnych zainteresowanych podobnymi rozwiązaniami nie byłaby taka fanaberia możliwa. Ktoś kiedyś pisał na forum i dawał linka do wypowiedzi z Zikitu, że usuną słupki i zmniejszą ilość progów po protestach. Ta gazetka wskazuje, że nici z tego.
 11. Chciałbym pogratulować władzom naszej spółdzielni pomysłowości i sposobu w jaki przeprowadzana jest instalacja ciepłomierzy, tak by nie trzeba było instalować co roku pomierników na każdym grzejniku w danym mieszkaniu. Sama idea jak najbardziej godna pochwały. Gorzej z jej realizacją. Wyznaczono tydzień czasu na realizację zamierzenia, miało wszystko być domknięte do końca września w ciągu tygodnia... Przy takiej ilości mieszkań i fakcie, że jednak większość mieszkańców osiedla pracuje, jest oczywistą oczywistością, że to za krótki termin. Mamy 2 października, a z tego co wiem terminy wymiany w wielu mieszkaniach sięgają przyszłego tygodnia. Dzisiaj rano było 5 stopni i nocą jest naprawdę zimno. Mimo, że mam już wymieniony ciepłomierz, nie mogę włączyć ogrzewania, bo jak się dowiedziałem, dopóki nie zostaną wszystkie wymienione, nie ma na to szans. Zasadniczo zgoda, tylko czy nie można było pójść po rozum do głowy i wyznaczyć dłuższy i nieco wcześniej się zaczynający przed okresem grzewczym, powiedzmy od połowy września termin na realizację tego zamierzenia?
 12. Progów jest 11, policzyłem. Jest to delikatnie mówiąc przesada i nic podobnego nie widziałem nigdzie w Krakowie na podobnej drodze, a w tej ilości tym bardziej. Powinny pozostać tylko przy szkole powiedzmy po 2 z jednej i drugiej strony. Ograniczenie do 30 w takim miejscu też jest wyjątkowe na tak długim odcinku, 40 i kilka progów przy szkole byłoby optymalnym rozwiązaniem. Wygląda na to, że tamtejsi mieszkańcy muszą mieć wpływowych radnych. Poza tym, jeśli już idą tą drogą, powinni mieć podporządkowanie, a nie pierwszeństwo w stosunku do samochodów jadących z Małej Góry.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...