Skocz do zawartości

Andrzejek

Members
 • Zawartość

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Andrzejek

 1. Ok czyli temat nie usechł, w zeszłym roku to mnie nie było na zlocieniu, tzn byłem zajęty remontem i to pod koniec czerwca. W maju było bardzo mokro..., tu bym naciskał bo byle deszcz i syreny wyją na alarm. dzięki za info i słowo pouczenia.
 2. Na waszym miejscu zajął bym się zapotrzebowaniem na infrastrukturę która uchroni osiedle przed powodzią. Dawno już temat usechł.
 3. Będą jakieś naciski/lobby w celu przyspieszenia prac nad planami? Odblokowanie Domagały to raczej symboliczny postęp, za chwilę pojawia się kolejne bloki problem komunikacji się powiększy.
 4. Nie wiem czy dobra, mam nadzieję że tak. Jest trzech gości, elektryk, pomocnik i gość od układania płytek. Szybko im idzie, gniazdka hydraulikę przenoszą. Wydać że się znają. Sufit będzie gladziowany, w łazience gk. Wywalałem też garderobę i przedstawiłem ściany.plytki na 45st., ogólnie nie mają problemów. Wydaje się że dosyć kumaci.
 5. Oczywiście że przecieka, jak mocniej pada to w trzech miejscach to widać. Moim zdaniem dach jest do poprawy lub wymiany.
 6. No tak, dach z gontów bitumicznych murapolu, tak jak dal mnie to gonty bitumiczne są dobre dla lekkich konstrukcji typu szopa, wiata garażowa czy buda dla psa, aktualnie nie widziałem aby którykolwiek deweloper w Krakowie stosował takie cudo. Sprawę zgłosiłem do reklamacji, póki co nie wiem jakie są z tego wnioski, był ktoś od murapolu oglądać. Może się nie znam ale czuję że na wiosnę będzie remont z powodu zalania kto wie może wcześniej.
 7. Jak to możliwe przecież jest susza, w nocy padał deszcz? Jaka jest skala problemu?
 8. Już taki pomysł przedstawiłem "inżynierom budowy" z pierwszego kontenera od strony atuta, tyle że miny mieli jakby zobaczyli dzika na rowerze swoją drogą taki prosty dach do wykonania i tak zje....ać ?! Najpierw mówiłem żeby wysuszyli ścianę tam gdzie zacieki później test wody Tak aby było widać czy cieknie- też miny mieli jakby zobaczyli dwa rowery na dziku! Polecam nie kupować u murapolu. Wszystkim polecam.
 9. to nie przejdzie, mogło by to utrudnić by ewentualną drogę ucieczki w przypadku np pożaru. >>BHP. Garaż to nie plac zabaw niech starzy nauczą własne dzieci. Swoją drogą nie widziałem takich patologi w żadnym garażu w centrum miasta, ciekawe dlaczego?
 10. Otworzyli ulicę Domagały ??? przecież to tam karmi komary gimbaza, co oni robią w garażu??. Widzicie jakieś dziwne sytuacje polecam od razu dzwonić, może się młodzież nauczy manier, skro w domu nie nauczyli.
 11. Jeśli zgłaszaliście reklamacje po odbiorze mieszkań/garaży/komórek - proszę i informację na PW jak są czy zostały te wnioski potraktowane?. Mam odbiór mieszkania, oczywiście z cieknącym dachem ( jest dach to ma cieknąć) który niby załatali i jest cacy ( bo nie pada deszcz) i tu jest problem bo nie ma jak sprawdzić naprawy bo chyba testu szczelności dachu "nie da się zrobić"? akurat na złość nie pada deszcz!
 12. rozumiem że temat wysechł wraz ze zmianą pogody? na zachętę słynna ulica Domagały.
 13. Czyli murapol nic nie zrobił w związku z powodzią? "taki mamy klimat" ? ja też mam do odbioru i mieszkanie i garaż z boksem. Ciekawe... do następnego deszczu ?
 14. Nie ma się co łudzić, po zdjęciach widać że nie jest wesoło. Wilgoć, woda wlewajaca się wszelkimi szczelinami, ściany kipią wodą. Niby garaże ocalały bo można powiedzieć że wody nie było a obawiałem się wody po kolana, pytanie ile podtopien uszczelnienie wytrzyma? Na około budynków widać było strumienie wody. Czy deweloper będzie osuszal garaże?
 15. Wie ktoś jak wygląda sytuacja z wodą w garażu? Mile widziane zdjęcia.
 16. Garaże murapolu sprawdzi ktoś poziom wody? Z góry dzięki
 17. Więc jest tak że ja tego mieszkania nie odebrałem jeszcze to raz, a dwa to Murapol twierdzi że nie robili w garderobach oświetlenia stąd moje pytanie jak jest u innych. Jeśli można proszę o odpowiedź osoby u których jest garderoba czy mieli instalacje?
 18. chodzi o oświetlenie, gniazdek nie ma na schemacie,
 19. macie gniazdka w garderobach robione przez dewelopera ?
 20. Czy w garderobach deweloper wykonał instalację oświetleniową? U mnie instalacji nie ma, pomimo faktu że na schemacie który otrzymałem od Murapolu niby ma być.
 21. Jak widać na załączonych obrazkach ma tu być stacja paliw oraz drogi lokalne co kolwiek to znaczy
×
×
 • Dodaj nową pozycję...