Skocz do zawartości

ONI

Members
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

ONI's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. Witam, czy ktoś z mieszkańców naszego osiedla widział wczoraj pomiędzy godziną 16:00 a późnym wieczorem przy ul. Malachitowej 11 jak inny "uprzejmy" mieszkaniec przerysował mój samochód (opel czarny) zaparkowany pomiędzy klatką V a IV.Jeżeli sam się nikt nie zgłosi po obejrzeniu monitoringu sprawę zgłaszam na policję.
 2. To nie złość spowodowana pracą przychodni a własne doświadczenia. Takie zdanie ma wiele innych osób w tym znajomych więc coś jest na rzeczy.
 3. To nie mieszkańcy robią problem zabierając swoje dzieci do innego pediatry a sami lekarze. Wszystko w tej przychodni jest robione z łaską. Pani pediatra nie ma pojęcia o leczeniu dzieci. Przyjmuje jak się jej podoba chore ze zdrowymi!!! Jak już napisano powyżej to jakaś paranoja stać w kolejce z noworodkiem 1,5 h gdy jest rejestracja na konkretną godzinę. Nie mam problemu żeby zabrać dziecko dalej do lekarza a przynajmniej mam pewność, że jest leczone w bezpiecznych warunkach i przez profesjonalistę.
 4. Szukam garażu do wynajęcia całego lub miejsce na motor prosze o kontakt
 5. Poszukuje do wynajęcia garaż na osiedlu złocień
 6. Każdy narzekający na swoich sąsiadów najpierw niech spojrzy na siebie i zastanowi się czy nie uprzykrza swoim zachowaniem życia innym. Klatka schodowa służy do przemieszczania się a nie do hałasowania, wydzierania się przez dzieci i DOROSŁYCH a także jeżdżenia na rolkach. To nie poczekalnia na rodziców, którzy zostawią swe dzieci koło wózkowni. Głośne dyskusje proszę prowadzić na swoich piętrach i pod swoimi drzwiami.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...