Skocz do zawartości

danogiela

Members
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

danogiela's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputacja

 1. Czeczów 32, jest juz ciepła woda
 2. Całe osiedle Złocień ma chyba problem z tą wodą... Nowy Złocień pisze że zimna „ciepła” woda... u nas na Słonecznym to samo
 3. Śnieżka i Słoneczne Miasteczko też z zimną „ciepłą” wodą
 4. w garażu zaczęły się tworzyć kałuże
 5. Lepiej mieć ten akt na mieszkanie i np. je ubezpieczyć oraz zameldować się. Poza tym przy ewentualnej odsprzedaży mamy dwa akty i mieszkanie możesz sprzedać osobie 1, a schowek z miejscem osobie 2.
 6. Ja raz dzwoniłem do administracji... kontakt bezproblemowy, załatwili sprawę. Prócz tego nie mam żadnych innych doświadczeń czy informacji o firmie.
 7. Pisałem mail do LC Corp i dostałem taką odpowiedź: „jeszcze nie jesteśmy w stanie określić terminu rozpoczęcia podpisywania umów przenoszących własność. Spowodowane jest to wejściem w życie ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego we własność. Obecnie został złożony wniosek o przekształcenie. Umowy będziemy mogli podpisywać dopiero po otrzymaniu zaświadczenia o przekształceniu. Po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z przekształceniem użytkowania wieczystego skontaktujemy się za Państwem w sprawie podpisywania umów.”
 8. Niech wre, działajmy i zamieszkamy najszybciej jak się da 😃
 9. Ja jeszcze polecę Nexterio https://nexterio.pl/ ul. Gałczyńskiego 34 Kraków Płytki, kleje... dużo taniej niż normalnie, a za dowóz do naszego budynku, wraz z wniesieniem na 2 piętro (1300kg), zapłaciłem 300zł
 10. Ja tam chcę się tylko ze wszystkimi przywitać. Zwłaszcza z mieszkańcami klatki 5!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...