Skocz do zawartości

Agatowa

Members
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Agatowa

 1. Drodzy Forumowicze Rodzice, we wrześniu czeka mnie zmiana placówki dla mojego dziecka i robię research po osiedlowych przedszkolach. Mam prośbę do rodziców, którzy mają jakieś doświadczenie z placówkami Krasnal i Akademia Smyka o przesłanie swoich opinii. Chodzi mi o przedszkole. Będę bardzo wdzięczna za każdą opinię.
 2. Właśnie spotkałam na parkingu przy Agatowej 33 i 35 błąkającego się sympatycznego rudzielca,ale wystraszonego.
 3. Na parkingu przy bloku Agatowa 33 i 35 spotkałam właśnie takiego uroczego rudzielca. Boi się,ucieka.
 4. Wczoraj w godzinach wieczornych zostawilam na placu zabaw obok kortu tenisowego niebieskie sandałki z różowymi motylkami (rozmiar 22 albo 23-nie pamietam dokładnie). Buciki maja kryte piętki i są na podwójne zapięcie z rzepami. Będę wdzięczna znalazcy za kontakt na numer 504831237.
 5. Wczoraj w godzinach wieczornych zostawiłam na placu zabaw obok kortu tenisowego niebieskie sandałki z różowymi motylkami (rozmiar 22 albo 23-nie pamietam dokładnie). Buciki maja kryte piętki i są na podwójne zapięcie z rzepami. Będę wdzięczna znalazcy za kontakt na numer 504831237.
 6. Witam Wczoraj w godzinach wieczornych zostawilam na placu zabaw obok kortu tenisowego niebieskie sandałki z różowymi motylkami (rozmiar 22 albo 23-nie pamietam dokładnie). Buciki maja kryte piętki i są na podwójne zapięcie z rzepami. Będę wdzięczna znalazcy za kontakt na numer 504831237.
 7. Czy ktoś z osób, które odebrały mieszkanie, ma jeszcze jakieś sugestie na co zwrócić uwagę przy odbiorze?
 8. Dzięki za info A czy z wodą coś trzeba załatwiać w Wodociągach Krakowskich?
 9. Witam przyszłych sąsiadów. Mam pytanko do osób, które już odebrały mieszkanie ( ja dopiero w przyszłym tygodniu): 1. Czy przy odbiorze było wszystko ok, zgłaszaliście jakieś wady i ewentualnie na co zwrócić uwagę przy odbiorze? 2. Jak długo trwa taki odbiór i jakie dokumenty na tą chwile otrzymujemy ( czy wystarczą do Zakładu energetycznego aby zawrzeć umowę). 3. Czy korzystaliście Państwo z jakiś Firm, które zajmują się odbiorami ( nie chodzi mi o żadną reklamę firmy tylko czy u osób które korzystały coś pomyły). 4. Jeśli chodzi o wodę też jakieś formalności trzeba załat
 10. dzięki za info, w Śnieżce tak powiedzieli?
 11. Mam pytanie, może już nudne ale może ktoś ma świeższą wiedzę niż ja. Pytał ktoś może Śnieżkę w ostatnim czasie o termin oddania kluczy i czy usłyszał coś innego niż do tej pory powtarzali ....że 3Q:)
 12. Podbijam temat. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie próbował zdobyć zgodę Śnieżki na klimę powyżej barierek balkonowych?
 13. Mam pytanie do przyszłych mieszkańców, jaki macie w umowie termin odbioru? Jak sądzicie jest szansa na jakiś wcześniejszy termin. Ja mam chyba początek 4 Q 😞
 14. dziękuje bardzo za info, oby się to zmieniło na lepsze.
 15. Witam Czy ktoś z Was mógłby mi podrzucić informację jak wygląda kwestia dostania się z dzieckiem do pediatry (z wyprzedzeniem i w nagłych sytuacjach) oraz do rodzinnego w przychodni na Złocieniu? Ilu lekarzy przyjmuje tam na obecną chwilę? Macie może rozpis w jakich godzinach w poszczególne dni są dostępni? pozdrawiam A
×
×
 • Dodaj nową pozycję...