Skocz do zawartości

Rafal

Members
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez Rafal

 1. Inna sytuacja jak sam zadzwonisz na policje i pokażesz że ktoś cię nakłania do popełnienia wykroczenia i jeszcze uszkodził np wycieraczki lub porysował maskę swoją łapeczką.
 2. Proponuje zlikwidować całą zieleń place zabaw wiaty śmietnikowe chodniki będziemy parkować wszędzie .Otworzyć drzwi garażowe i miejsca podziemne ogólnodostępne kto pierwszy ten lepszy taki dziki Kraków. Tylko po co projekty osiedla makiety jak wy wszystko chcecie zabetonować,
 3. Każdego kto kupuje od Dewelii 800 zł za garaż w bloku 32 za garaż i mieszkanie 41mk w bloku 34 z 2000zł
 4. Widać na zdjęciach na innych forach .Trzy lata temu pływało, było całe w workach był pan prezydent miały być trzy albo cztery zbiorniki cały czas jest jeden . Teraz czytałem że ma to być Krakowski Manhattan ale obawiam się że to będzie Wenecja zamiast samochodu polecam gondolę i molo przy Serafie. ----------- Dodane przez sledzik1984: Bzdury. Nic na osiedlu nie zostało zalane. Do osiedla było trudno dojechać ze względu na zalane skrzyżowanie Półłanki Agatowa i zalaną ul. Nad Drwiną. Mając świadomość tego, że w wodzie można zostawić tablice rejestracyjne - wystarczyło je porządnie zabezpieczyć - choćby trytytkami.
 5. Garaże raz w miesiącu na moim miejscu ktoś zaparkował w lutym ze zwałom lodu i piachu i do niedzieli nikt tego nie sprzątnął a parkuje tam raz na 2 tygodnie a resztę stoi puste . I za to płacimy .
 6. Witam nasz zarządca to nas wszystkich zlewa dla mnie to jest osiedle jak z Alternatywy tylko komuna to się skończyła i to nie są mieszkania z przydziału tylko my za to zapłaciliśmy. Wymienić i jeszcze raz Wymienić zarządcę.
 7. Witam posiadam do wynajęcia miejsce postojowe w bloku 34 kontakt 504 209 737
 8. Witam posiadam do wynajęcia miejsce postojowe w bloku B18
 9. winni są właściciele mieszkań po co dają klucze do altanek swoim wykonawcą .Firma bierze kasę za robotę to niech zabiera gróz.
 10. czynsze za listopad będą wysyłane od dzisiaj w naszym bloku jeszcze nie działa kartoteka będzie dopiero po podpisaniu pierwszego aktu.
 11. w waszym bloku było włączone w weekend u nas nie pewnie kwestia zaworów w garażu dopiero w poniedziałek włączyli
 12. WITAM OGRZEWANIE ZOSTAŁO DOPIERO WŁĄCZONE 5-10-2020 PO INTERWENCJACH MAILOWYCH I TELEFONICZNYCH MOJEJ CÓRKI SAM OSOBIŚCIE BYŁEM W WEEKEND W MIESZKANIU BYŁO BARDZO ZIMNO I WILGOTNO. KLATKI WCALE NIE SPRZĄTANE OD POCZĄTKU MOŻE DOPIERO OD TERAZ POWINNIŚMY PŁACIĆ ZA CZYNSZ
 13. Maciex skąt to info z Dewelii ?
 14. Chyba mało prawdopodobne żeby się wyrobili tylko 12 dni a 7 wcześniej muszą powiadomić o odbiorach
 15. Ja też dostałem maila z usterkami a klucze nie wiadomo kiedy jeszcze nie ma decyzji z urzędu
 16. Dzwoniłem dzisiaj do Dewelii jeszcze nie ma terminów wydawania kluczy ,prawdopodobnie ostatni tydzień sierpnia.
 17. Witam i nadal cisza ciekawe czy się wyrobią do końca miesiąca? Ktoś coś wie
 18. blok B18,B24 i plac zabaw to odrębne działki
 19. na zabawę na placyku zabaw to jeszcze przyjdzie czas a najważniejsze to są klucze od mieszkania
 20. Ja 2 tygodnie temu usłyszałem że za 2 ,3 tygodnie w piątek miną 3 .
 21. Witam z informacji z piątku wynika że nasz blok cały czas czeka na odbiory z urzędu . a do końcowego terminu tylko 5 tygodni.
 22. Witam w czwartek byliśmy na osiedlu czekają na odbiory urzędu i straży podobno mają być za 2 lub 3 tygodnie.
 23. U mnie w łazience na pewno policzyli z kominem to samo dotyczy kuchni i pokoiku
×
×
 • Dodaj nową pozycję...