Skocz do zawartości

cleo

Members
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez cleo

 1. Jak policjanci grilla w Poznaniu nad Maltą urządzają to co się dziwić że zwykli ludzie spacerują...
 2. Hej, Jest tu może ktoś na diecie bezglutenowej z powodu celiakii, nietolerancji glutenu?
 3. Nie swoje listy w skrzynce to standard. Ja kiedyś dostałam awizo z datą do przodu. Myślałam, że listonosz się pomylił. A gdzie tam :P Jak poszłam do blaszaka to dowiedziałam się, że w systemie nie ma takiej przesyłki. Oczywiście w dniu wpisanym na awizie, już taki list był zarejestrowany i zostawiony na poczcie jako nieodebrany.
 4. Do skrzyżowania przy placu jest tak sobie. Przynajmniej w godzinach porannych. Klasztorna zero korków. Teraz się śmiga
 5. ja też oby sytuacja na Półłanki się znacząco poprawiła
 6. Na to liczę. Oby nie było żadnych opóźnień z oddawaniem. Jak dobrze pójdzie to tylko jeszcze 2 miechy się tak będziemy męczyć.
 7. Na Półłanki być może ale tylko do placu. Za skrzyżowaniem w kierunku mostu Wandy dalej dramat.
 8. Może faktycznie na starej części osiedla w związku z budową nowych bloków wystąpił taki problem.
 9. Czy ktoś z was ma ten sam problem - od kilku dni jest bardzo niskie ciśnienie wody w kranie. Dzisiaj to już jest jakaś masakra bo dodatkowo nie ma ciepłej wody. Rozumiem żeby była jakaś zima stulecia i rura pękła. Może ktoś z was coś słyszał na ten temat?
 10. Fajnie by było jakby do ograniczenia prędkości zastosowali się też osiedlowi kierowcy, bo na Topazowej szarżują ile wlezie a tam jest dodatkowo ograniczona widoczność z uwagi że po jedenej stronie jest wydzielony parking na ulicy.
 11. To są normalnie jaja żeby z osiedla do placu na Rybitwach jechać przeszło GODZINĘ Korek zaczyna sie już na wyjazdówce z osiedla. Nawet w roku szkolnym nie było takiej sytuacji a jeżdżę codziennie o tej samej porze. Z moich obserwacji wynika że ktoś się bawił światłami na skrzyżowaniu Botewa.
 12. Moim zdaniem jest to beznadziejny pomysł żeby otworzyć Złocieniową. Osobiście nie wyobrażam sobie chodzenia na autobus przy otwartym ruchu na Złocieniowej. Pamiętam jeszcze te czasy jak ta ulica była otwarta. Kierowcy wogóle nie zważali na pieszych. 2 tygodnie bez wyjazdu w stronę Bieżanowa to naprawdę nie jest długo. Nie ma co robić tragedii. Tragedia to by była jakby wszystkie wyjazdówki z osiedla pozamykali.
 13. Organizacja komunikacji miejskiej w czasie remontu ul. Półłanki http://zikit.krakow.pl/aktualnosci/utru ... -ul-poanki
 14. Kto mieszka tutaj trochę dłużej i pamięta czasy gdy droga pod przejazdami była otwarta ten wie jak było. Masakra jednym słowem dla mieszkańców osiedla oraz pieszych poruszających się tamtą drogą.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...