Skocz do zawartości

sledzik1984

Administrators
 • Zawartość

  616
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana sledzik1984 w Rankingu w dniu 12 Lipiec

sledzik1984 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

54 Excellent

O sledzik1984

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. sledzik1984

  Auto "piwnica"

  A jakby ktoś postawił sobie 5 takich magazynów na parkingu to też mówilibyście, że można? Żeby sobie miejsce w garażu kupić? Tak, macie racje. Parking jest publiczny ale jednak powinien służyć do rotacyjnego parkowania pojazdów - zablokowanie 1 miejsca samochodem magazynem jest nie fair wobec innych sąsiadów i generalnie moim zdaniem takie akcje odwalają wyłącznie ludzie nie patrzący dalej niż czubek własnego nosa. Wg. UFG samochód o numerach TJE 14586 nie ma aktualnej polisy OC. Można z powodzeniem zgłaszać do straży miejskiej.
 2. Czyli co? Bieszczady?
 3. To oznacza tyle, że u nas w mieście wszystko konsultowane jest z cyklo!@#$$$, przepraszam - rowerzystami. Ale to, że ZIKIT zrobił te konsultacje rowerowe oznacza, że w najbliższym czasie ta inwestycja ma szanse na realizacje.
 4. sledzik1984

  Parkingi pod blokiem

  Nie. Znak B-18 oznacza zakaz wjazdu pojazdów o masie rzeczywistej przekraczającej masę oznaczona na znaku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Gdyby ktoś chciał a nie mógł przeczytać - screenshot:
 6. sledzik1984

  Budynek B17

  Dołożenie? Przecież na S7 na wysokości osiedla ekrany są... niskie - bo osiedle jest dużo niżej niż S7 ale są. Mieszkamy w mieście w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu. Nikt raczej nie powinien oczekiwać, że hałasu nie będzie. Poza tym - od S7 dużo gorsze są towarowe ciągnięte przez dieslowskie lokomotywy brzmiące jak płynący tankowiec.
 7. sledzik1984

  UWAGA NA PSY

  Daje sobie rękę uciąć, że widziałem kiedyś posta w którym padło pytanie o adres waszego rejestratora oraz, że u zarządcy można dostać do niego dostęp. Ale szukać mi się tego jakoś szczególnie nie chce....
 8. sledzik1984

  UWAGA NA PSY

  Wizerunek jest zawiera się w definicji danych osobowych w związku z czym, zgodnie z RODO taką publikacja mógłbyś narazić się na konsekwencje prawne. W ogóle to to, ze u was byle kto ma dostęp do monitoringu tez jest mocno ryzykowne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. sledzik1984

  Bezpieczeństwo na osiedlu

  Tylko w sumie to nie wiem które W okolicy - nie ma chyba żadnych. Nowy Bieżanów, Prokocim, Rżąka, Kozłówek, Wola, Piaski - tu kibole występują w skali o wiele większej niż u nas.
 10. sledzik1984

  Bezpieczeństwo na osiedlu

  Myślę, że na palcach jednej ręki policzysz osiedla w Krakowie na których nie ma takich sytuacji. Kraków jako miasto dwóch drużyn nie ma szans na kompletne wyeliminowanie kiboli.
 11. sledzik1984

  Budowa ul. Domagały

  Dodatkowo część ludzi pojedzie też Złocieniową... która w moim mniemaniu powinna być drogą tylko dla mieszkańców osiedla + Jasieńskiego (żeby zablokować możliwość omijania przejazdów przez Osiedle)
 12. sledzik1984

  Koszt windy Agatowa 27

  Dane użyje wirtualne bo nie chce mi się bawić w szukanie planów waszego budynku: Powiedzmy, że mamy budynek w którym jest 4 piętra + parter. Na każdym piętrze po 20 mieszkań. Teraz spółdzielnia liczy 100% wszystkim z 1, 2, 3 i 4 piętra a parter nie płaci. Czyli mamy 80 mieszkań po 15 złotych. Przyjmuję, że wszędzie mieszka po 2 osoby. Mamy więc 80 mieszkań * 2 osoby * 15 zł = 2400 złotych. Zakładam, że spółdzielnia ustaliła taką cenę ponieważ tyle kosztuje utrzymanie wind. Teraz zmieniamy to wersję z cytatu powyżej: 2,3,4 piętro po 100% : 60 mieszkań * 2 osoby * 15 zł = 1800 zł 1 piętro płaci 50%: 20 mieszkań * 2 osoby * 7,5 złotego = 300 zł W sumie mamy 2100 złotych i "dziurę budżetową" na poziomie kolejnych 300 złotych. Więc co trzeba zrobić? Podnieść cenę wszystkim! Więc stawka rośnie do 17,15 zł za osobę i kompensujemy stratę. To jest spółdzielnia. Płacisz fundusz remontowy w kwocie obejmującej malowanie klatek nie tylko na Twoim piętrze. To, że mieszkasz powiedzmy na 1 piętrze i z pozostałych pięter "nie korzystasz" to nie znaczy, że nie ładujesz kasy do wspólnego wora.
 13. sledzik1984

  Stacja kolejowa Złocień

  Nie. To autobusy udające pociąg ale ich kursowanie związane jest z przebudową linii w okolicy Dworca Głównego. Ta linia nie jest w stanie przerzucić całego ruchu jaki na niej funkcjonuje więc jeżdżą sobie takie autobusy.
 14. sledzik1984

  Głupio / źle oznakowane skrzyżowania w Krakowie

  Chłopak ode mnie z firmy dostał 300 zł i 2 punkty za jazdę lewym pasem. Nieoznakowani jechali za nim 5 km i on przez całe te 5 km sadził lewym. I nie było tłumaczenia, że wyprzedzanie. Oczywiście szanse na taki mandat w mieście pewnie są niewielkie - jednak przepisy nie zmieniają się w zależności od tego czy jedziemy autostradą czy w mieście. http://www.rp.pl/Prawo-drogowe/301319962-Wysyp-mandatow-za-jazde-lewym-pasem-drogi.html
 15. sledzik1984

  Głupio / źle oznakowane skrzyżowania w Krakowie

  Pamiętaj jeszcze o tym, że Art 16 . 4 Kodeksu Drogowego mówi, że masz jechać możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Mój "sposób" idealnie wpisuje się w ten fragment kodeksu drogowego. W sumie to czemu jechałeś ze skrajnie lewego? Nie, że się czepiam ale jestem ciekaw. Mam nadzieję, że nie jesteś "królem lewego pasa" których widuję co chwilę na obwodnicy. 2 w nocy, pustki i jest ! Jedzie król lewego pasa swoim Passerati B5 w Dieslu od Niemca co płakał jak sprzedawał.
×