Skocz do zawartości

sledzik1984

Administrators
 • Zawartość

  653
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana sledzik1984 w Rankingu w dniu 10 Listopad

sledzik1984 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

95 Excellent

1 obserwujący

O sledzik1984

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. sledzik1984

  Miejsca parkingowe/komórki lokatorskie

  MPZP Płaszów Rybitwy obejmuje swoim zasięgiem calutki Złocień Link do mapy planu: http://planowanie.um.krakow.pl/bppzoom/index.php?ID=239 Link do tekstu planu: https://www.bip.krakow.pl/zalaczniki/dokumenty/n/202098
 2. sledzik1984

  Miejsca parkingowe/komórki lokatorskie

  Na naszym osiedlu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzeni mówiący o tym, że: Oczywiście z jakichś powodów i za czyjąś zgodą ilości miejsc w Murapolu odbiegają dość mocno od 1,2 miejsca na mieszkanie + miejsca dla usług, pracowników. Czyli powinno ich być ile? 240 + nn dla usług??
 3. sledzik1984

  Oddanie budynków

  Raczej 600 do 700 zależnie od drogi którą się wybierze
 4. sledzik1984

  Miejsca parkingowe/komórki lokatorskie

  Idiotyczne gadanie. Po 3 latach mieli 25% wolnych a po 4 pewnie 0%. W Malachitowej 10 część garaży stała sobie pusto przez 2 jak nie 3 lata. Obecnie wszystko zajęte. Część ludzi musi po wykończeniu mieszkania złapać finansowy oddech i miejsce czy garaż kupi. Część ludzi na początku nie będzie chciało mieć garażu, 2 czy 3 akcje SM z mandatami - większość się zastanowi czy ich na miejsce stać. A ta ogólna ilość miejsc na mieszkanie to jest taka dosyć ciężka sprawa bo w sumie to nikt nie wie jak to jest liczone. Czy z miejscami w garażach? Czy z miejscami w bloku obok? Czy ogólnie - per cały teren develpera / spółdzielni / whatever? 120 miejsc na 201 mieszkań na Złocieniu. Dobre żarty. Niech 20% nie ma samochodu. 20% z 201 mieszkań = 40 aut Patrząc na sąsiadów z okolicy powiedziałbym, że 25% posiadających samochody ma ich 2. Zdarzają się posiadacze 3 sztuk (z czego 1 to zewnętrzny magazyn) no ale to już margines. Czyli: 201 aut - 40 aut (nie posiadający samochodu) = 161 25% z 161 mieszkań = 40 mieszkań 40 * 2 samochody = 80 samochodów 121 mieszkań po 1 samochodzie. ============ 121 samochodów (pojedyńczy posiadacze) + 80 samochodów (podwójni posiadacze) = 201 samochodów które mają parkować na 120 miejscach. Straż miejska będzie mieć używanie... Gdyby nie punkty to można by przyjąć, że mandaty to taki abonament za miejsce postojowe na chodniku
 5. sledzik1984

  Parkingi pod blokiem

  Jako, że dostałem takie zgłoszenie od kogoś kto nie jest zarejestrowany na forum i nie mogę tej osobie odpisać bezpośrednio to napiszę tutaj: Dawno nie czytałem tak naciąganej bzdury. Wg. mnie WWW stosuje styl wypowiedzi w którym otwarcie pisze co uważa. Obozy nie kojarzą się jednoznacznie z obozami śmierci. Porównałbym to wprost do tego, że np. zdanie "Członek komisji Smoleńskiej w wypowiedzi dla Wiadomości powiedział, że.... " nie kojarzy się z seksem. A jak się komuś kojarzy bo padło słowo członek to powinien wybrać się na wizytę do seksuologa.
 6. sledzik1984

  Złocieniowy Skatepark

  Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie. Na ościennym osiedlu skate park zostanie sprowadzony do miejsca do picia piwa, jarania jointów i generalnego "krzewienia" kultury hiphopowej - czyli głównie do paprania okolicznych ścian sprayem.
 7. sledzik1984

  W ktorym rejonie zamieszkac?

  Pokaż mi palcem jakiekolwiek osiedle w Krakowie o którym nie można tego napisać
 8. sledzik1984

  SMOG na Złocieniu

  Pomiar w mieszkaniu mam zrealizowany w oparciu o czujnik z Air Purifiera... coś może kupię w najbliższym czasie żeby mieć drugi pomiar.
 9. sledzik1984

  SMOG na Złocieniu

  Tak. Mam Xiaomi Air Purifier 2 w salonie.
 10. sledzik1984

  SMOG na Złocieniu

  Czytamy dokładnie
 11. sledzik1984

  SMOG na Złocieniu

  Zastanawiam się nad 2 oczyszczaczem - masz jakieś pomiary z tego Sharpa czy tylko polecasz np. bo świeci zielona diodka oznaczająca "czysto" a realnie nie znasz poziomów?
 12. sledzik1984

  Zalania-2015/2016?

  Jak pół Krakowa...
 13. sledzik1984

  SMOG na Złocieniu

  Mój prywatny czujnik pracuje, na pierwszej stronie tego wątku znajdziecie podstawowe wykresy i link do roszerzonych... Dla leniwych - wystarczy kliknąć tutaj.
 14. sledzik1984

  Oddanie budynków

  Co mam na myśli? Mam na myśli odbiór przez nadzór budowlany.
 15. sledzik1984

  Oddanie budynków

  Ja się wypowiem jako jeden z tych którzy "źle pisali" o inwestycji Murapolu. Podejrzewam, że przedstawioną przeze mnie opinią zgodzi się większość. Otóż: Ja naprawdę mam gdzieś standard wykończenia waszych budynków. Napisałem (jak z resztą inni) to co myślę informacyjnie i w formie ostrzeżenia. Ostrzeżenia przed, moim zdaniem, nierzetelnym wykonawcą. Pisanie bzdur o "prowokacyjnych" postach jest śmieszne i tyle. Kupiliście mieszkania z jakimś tam standardem wykończenia budynku określonym w umowie po czym developer wręcza wam klucze do mieszkań które realnie nie nadają się do wykańczania (a o legalnym zamieszkiwaniu to w ogóle należy zapomnieć). Gdy pisałem, że podejrzany jest termin oddania budynków przez Murapol - miałem rację. Oni oddają budynki które nie są skończone. I tyle. Dodatkowo - post Arwer pokazuje, że oczekiwania względem odbioru mieszkania były inne. Że tynki mokre, wyschną za 2 miesiące a czynsz już trzeba będzie płacić. Forum jest od tego żeby pogadać sobie. To, że niektórych prawda w oczy kole... Ja nikomu nie życzę źle ale na ten moment to wygląda jak Alternatywy 4. A ten osuszacz z prądu budowlanego to powinien dostarczyć Murapol. Ja bym tego mieszkania osobiście nie odebrał.
×