Skocz do zawartości

sledzik1984

Administrators
 • Zawartość

  621
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  20

Ostatnia wygrana sledzik1984 w Rankingu w dniu 8 Sierpień

sledzik1984 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

63 Excellent

O sledzik1984

 • Tytuł
  Advanced Member

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. sledzik1984

  Awaria serwera forum

  Nie banglało, nie banglało. Trochę miałem zagoniony dzień, miałem wyłączyć jeden serwer, wyłączyłem inny (ten z forum;)
 2. sledzik1984

  Próba porwania dzieci na osiedlu?

  Spokojnie... zaczniecie wychodzić na pole... Jeśli wejdziesz między wrony, musisz krakać jak i one... 😜
 3. sledzik1984

  Parking podziemny a instalacja LPG

  Podasz proszę podstawę prawną? I przy okazji wytłumacz może wszystkim czym różnią się opony które przechowuję w garażu założone na felgi i przykręcone do samochodu od opon które mam na felgach ale ułożone na regale. Aha. Regały magazynowe mają półki ze pilśni która też jest palna. I w sumie auta dziś są w połowie z plastiku więc jak się palą to efektownie i szybciutko.
 4. sledzik1984

  Hałaśliwi kibole - Malachitowa 5

  Wpuszczałem kiedyś policjantów do klatki w której była ostra impreza grubo po północy przez garaż. To nie jest jakiś szczególny problem.
 5. sledzik1984

  Auto "piwnica"

  A jakby ktoś postawił sobie 5 takich magazynów na parkingu to też mówilibyście, że można? Żeby sobie miejsce w garażu kupić? Tak, macie racje. Parking jest publiczny ale jednak powinien służyć do rotacyjnego parkowania pojazdów - zablokowanie 1 miejsca samochodem magazynem jest nie fair wobec innych sąsiadów i generalnie moim zdaniem takie akcje odwalają wyłącznie ludzie nie patrzący dalej niż czubek własnego nosa. Wg. UFG samochód o numerach TJE 14586 nie ma aktualnej polisy OC. Można z powodzeniem zgłaszać do straży miejskiej.
 6. Czyli co? Bieszczady?
 7. To oznacza tyle, że u nas w mieście wszystko konsultowane jest z cyklo!@#$$$, przepraszam - rowerzystami. Ale to, że ZIKIT zrobił te konsultacje rowerowe oznacza, że w najbliższym czasie ta inwestycja ma szanse na realizacje.
 8. sledzik1984

  Parkingi pod blokiem

  Nie. Znak B-18 oznacza zakaz wjazdu pojazdów o masie rzeczywistej przekraczającej masę oznaczona na znaku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Gdyby ktoś chciał a nie mógł przeczytać - screenshot:
 10. sledzik1984

  Budynek B17

  Dołożenie? Przecież na S7 na wysokości osiedla ekrany są... niskie - bo osiedle jest dużo niżej niż S7 ale są. Mieszkamy w mieście w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu. Nikt raczej nie powinien oczekiwać, że hałasu nie będzie. Poza tym - od S7 dużo gorsze są towarowe ciągnięte przez dieslowskie lokomotywy brzmiące jak płynący tankowiec.
 11. sledzik1984

  UWAGA NA PSY

  Daje sobie rękę uciąć, że widziałem kiedyś posta w którym padło pytanie o adres waszego rejestratora oraz, że u zarządcy można dostać do niego dostęp. Ale szukać mi się tego jakoś szczególnie nie chce....
 12. sledzik1984

  UWAGA NA PSY

  Wizerunek jest zawiera się w definicji danych osobowych w związku z czym, zgodnie z RODO taką publikacja mógłbyś narazić się na konsekwencje prawne. W ogóle to to, ze u was byle kto ma dostęp do monitoringu tez jest mocno ryzykowne. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. sledzik1984

  Bezpieczeństwo na osiedlu

  Tylko w sumie to nie wiem które W okolicy - nie ma chyba żadnych. Nowy Bieżanów, Prokocim, Rżąka, Kozłówek, Wola, Piaski - tu kibole występują w skali o wiele większej niż u nas.
 14. sledzik1984

  Bezpieczeństwo na osiedlu

  Myślę, że na palcach jednej ręki policzysz osiedla w Krakowie na których nie ma takich sytuacji. Kraków jako miasto dwóch drużyn nie ma szans na kompletne wyeliminowanie kiboli.
×