Skocz do zawartości

sledzik1984

Administrators
 • Zawartość

  797
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  66

Ostatnia wygrana sledzik1984 w Rankingu w dniu 8 Sierpień 2021

sledzik1984 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

3 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

sledzik1984's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

198

Reputacja

 1. Cześć! Jeśli ktoś ma ochotę przejąć domenę osiedlezlocien.pl a wraz z nią całe forum - zapraszam do kontaktu. Niestety grupy na FB całkowicie wyparły idee tego typu forów, nie pojawiają się tu praktycznie żadne merytoryczne posty a ilość odwiedzin spadła w ciągu ostatniego roku o 80% W związku tym - jeśli ktoś chce zająć się dalej tym forum oddam go zupełnie za darmo. Zrobimy cesję domeny (zgodnie z warunkami wybranego przez nowego admina sprzedawcy domen), przekaże nowemu adminowi backup plików forum oraz backup bazy danych. Do prowadzenia forum w obecnej postaci potrzebna jest licencja Invision Power Board - obecnie wygasła więc oprogramowania forum nie da się zaktualizować a w przyszłości może być ono podatne na ataki. Ja nie przedłużam tej licencji na ten moment. Jeśli nie znajdzie się nikt chętny na przejęcie - forum przestanie działać w dniu wygaśnięcia obecnego abonamentu domeny osiedlezlocien.pl tj. 30.12.2022.
 2. Ajajajaj! Ależ jesteś groźny! Dostałeś mandat i grozisz komuś? Wsadzenie kartki za wycieraczkę - raczej nie stanowi problemu, nie niszczy Ci Twojego "Kaudi Sex-Line" albo innego "Beemdabelju". "Poubijanie łap" - to groźba karalna. IP się logują, przyjdzie prokurator, zapyta o adres IP rumaka co "poubija łapy" i dostanie to IP... po co to komu?
 3. Poszukuję do wynajęcia garażu w budynku Malachitowa 10. Pojedyńczy, im bliżej klatki 8 tym lepiej.
 4. W 2018 nie było. Teraz jest. https://www.bip.krakow.pl/?dok_id=112584
 5. Gorzej, że na FB jest deczko ludzi którzy twierdzą, że mieszkają na Złocieniu od 25 lat i że "drzewiej bywało tak", że łodziami Policja i Straż dowoziła jedzenie...
 6. Polemizowałbym ze stwierdzeniem, że jest to "inwestycja" w sensie ogółu społeczeństwa. Do kościoła chodzi coraz mniej ludzi i z każdym rokiem chodzić będzie mniej - kler dba o to aby co chwilę ktoś stwierdzał, że "za taki Kościół to ja dziękuję"...
 7. Ja radziłbym nie przywiązywać się do widoku. To jest miasto w którym trwa festiwal budowy bloków. Mam kumpla któremu dewerloper obiecywał, że mu przed oknami nic nie wybudują... Niby prawda bo ten deweloper od którego kumpel mieszkanie kupił nie wybudował.... ale 2 lata później inny już tak. I z widoczku na park powstał widoczek na blok. Co do planów na przyszłość - zawsze warto spojrzeć w plany zagospodarowania przestrzeni (obowiązujące i te które dopiero powstają) oraz listę pozwoleń na budowę w MSIP. Naniosłem fragment MPZP Płaszów Rybitwy na Openstreetmap. Zobaczysz tam planowane przebiegi większych dróg oraz planowane zagospodarowanie terenu. https://mapwarper.net/maps/58217#Preview_Rectified_Map_tab Teren oznaczony jako MU - to teren mieszkaniowo usługowy: bloki, sklepy, itp. Teren oznaczony jako PU - to teren przemysłowo usługowy więc zamiast bloków - hale magazynowe czy produkcyjne Teren U - to usługi Teren ZP - to zieleń parkowa Jak widzisz - wokół inwestycji o której piszesz nie ma ani kawałka zieleni więc kiedyś ktoś coś tam wybuduje na 100%.
 8. Z tego co @marek1980 pisał na FB to nie do końca wiadomo cokolwiek. A na 100% nic oficjalnie. Hamarnik z PKP PLK napisał do admina grupy FB Co słychać w Bieżanowie, że "poinformują oficjalnie w odpowiednim momencie"
 9. Teoretycznie wg. nowego planu zagospodarowania "Nowe Miasto" zniknie cały przemysł od Złocienia aż po Śliwiaka... Oczywiście nie wiadomo kiedy
 10. Wg. starego MPZP Płaszów - Rybitwy cały teren pomiędzy os. Podgaje, Orion to zabudowa usługowa lub Przemysłowo-usługowa. Obecnie UMK pracuje nad nowym MPZP (Nowe Miasto). Po uchwaleniu tego planu mogą zajść jakieś zmiany, jednak w mojej opinii nic się nie zmieni i tereny na północ oraz zachód od os. Podgaje będą terenami raczej przemysłowymi. Struktura własności tego terenu jest mocno niejednolita. Wg. MSIP: - nie widać tam działek miejskich - jest trochę działek Skarbu Państwa ale oddanych w użytkowanie wieczyste - spore działki należą do osób fizycznych Widać wszystko jak na dłoni w MSIP i na innych stronach UMK. Konkretni właściciele działek - ciężkie do sprawdzenia za darmo chyba, że na działce z pozwoleniem na budowę - a w MSIP nie widać żadnych pozwoleń na budowę na tym terenie. Biorąc pod uwagę to, że tam jest kupa działek zapewne z różnymi właścicielami i to, że w MPZP to teren przemysł / usługi - nie wydarzy się tam raczej nic w najbliższym czasie.
 11. Od samego początku inwestycji było wiadomo, że PKP robi tylko część a reszta to problem miasta. Ktoś myślał, że co się wydarzy? Że miasto w ciągu miesiąca przebuduje Złocieniową i otworzy ją dla samochodów i autobusów?? Przecież żeby to miało jakikolwiek sens to przebudowa reszty układu drogowego (same prace budowlane) to pewnie 8-10 miesięcy. Jak nie więcej. Przy większości tego typu inwestycji miasto robi audyty pieszo-rowerowe. Na Złocieniowej nie został wykonany taki audyt. Nikt nie słyszał też o przetargu na "koncepcję" przebudowy. Jeszcze sobie na to poczekamy. Chyba, że ktoś w ZDMK stwierdzi, że można otworzyć "as is" i puszczą ruch np. tylko w jednym kierunku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...