Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją od 22.01.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 11 punktów
  Witojcie, Jo żech jest ze Wsi przyjechołech do dużego miasta za chlybem ale ni przeszkadzo mi to w tym by dboć o nosze wspólne dobro i wim, że jak parkuja furgon to w wyznaczonym ku tymu mijscu, wim tyż że jak leza ze psym ku jego potrzebom to sam po nim sprzątom co by żodyn w to nie wloz, chca se głośnij posłuchać szlagrów to wciepuja na słuchawki, a jak wchodza do chaupy to chodaki seblekom co by somsiadowi gipsdeka się na łyb nie zwaliła. Mom nadzieja, że wspólnymi siłami wyplewimy chamstwo ze złocienia co by naszo dzielnia świeciła przikładem...że mimo duzego skupiska ludziów do się w zgodzie i porządku żyć... Wszystkim forumowiczom życza pogodnyj i radosnyj wiosny, pozdrawiom, Greg45 mosz u mnie piwo za tyn wontek
 2. 9 punktów
  Tyle że byłem tym z nielicznych ateistów który zdążył przeczytać post i o promowaniu religii nie było tam mowy - fakt był nieco przydługi ale napisany w formie informacji dla zainteresowanych. Usuwając post usunąłeś informację. Nie wiem czy "22 oznaczyły wątek jako SPAM" jest w tym przypadku (odpowiedzią na pytanie) równoznaczne z prośbą o usunięcie wątku. Dla mnie oznaczenie wątku jako spam jest równoznaczne z brakiem zainteresowania wątkiem i niechęcią do jego obserwowania. Swoją drogą nie wiem jak się wątek oznacza jako spam bo z chęcią bym kilka oznaczył ale nie dlatego że chciałbym ich usunięcia ale zwykłym brakiem zainteresowania. Jeżeli oprócz oznaczenia jako spamu wystąpiono do Ciebie o usunięcie wątku to już świadczy o "tolerancji" osób występujących z taką prośbą. Usunięcie całego wątku to już za dużo - mogłeś go osobiście skrócić do niezbędnej informacji - tak robią na innych portalach społecznościowych chcąc zablokować komuś możliwość wypowiedzi. ""zapomniałeś" jeszcze dopisać Powód: Ostrzeżenie Zawartość: Krąg Biblijny na os. Złocień Kara: Przyznano punktów: 5, nie wygasają nigdy. Komentarz Admina: Nie chciałbym aby to forum było używane do propagowania jakiejkolwiek działalności religijnej. Dotyczy to każdej jednej religii bez wyjątku. " Wcale się nie dziwię Rzulfrydz że usunął wszystko co z nim związane. Jak coś trzeba wydusić od kościoła (teren pod szkołę) - to jest cacy - jak zamieścić informację na temat spotkania biblijnego to zakaz propagowania jakichkolwiek religii. Gratuluję podwójnych standardów.
 3. 8 punktów
  Ta grupka szczeniaków co łaziła i się darła to same jednostki o wadze nie przekraczającej 40kg. Krzywdę to mogą zrobić co najwyżej sobie... póki co. Może jeszcze podrosną. Albo zmężnieją. Byli na siłowni w czasie jak akurat z niej korzystałem. Z musu słyszałem fragmenty ich rozmów, co uśmierciło mi znaczną ilość szarych komórek. Tam byli jeszcze grzeczni ale słychać było iż mają plany się mocniej nawodnić. Co też uczynili, i skutkowało to piłowaniem mord w nocy. Wg mnie to zagrożenia dla zdrowia postronnych to oni nie stanowią. No może dla psychicznego, to tak. A wątek kibolski... ehh to w ogóle zabawna sprawa z tymi kibicami/kibolami. Zawsze mnie śmieszyło to, jak głupim trzeba być żeby się kibolstwem zajmować. Krzyczeć jakieś upośledzone hasła, nienawidzić innego człowiek z wydumanych powodów... ehhh Ciekawe są też ciągotko homoseksualne braci kibicowskiej. Najczęstsze ich wrzaski to te typu "j...ać <tu wstaw: Policję, dowolną nazwę przeciwnej drużyny, mniejszość religijną, sędziego itp>", słynne "hwdp" to już nawet nie kryptohomoseksualizm tylko jawny coming out. Cóż innego znaczy "hwdp" jak nie stanowcze wyrażenie chęci penetracji analnej przedstawiciela służb mundurowych. Widocznie nie tylko panny ustawiają się za mundurem, ale i kibice. Przy okazji apel do kibiców/kiboli: Nie bójcie się swojego "ja". Wyjdźcie z ukrycia. Zaakceptujcie swój homoseksualizm. To normalne zjawisko. Dość popularne. Wyeliminujcie tylko ze swoich żądzy agresję i wszystko będzie ok.
 4. 7 punktów
  Chciałbym zwrócić uwagę na zachowania ludzi związane z odpadami. Konkretnie to chodzi o syf w wiatach śmietnikowych. Problem powstaje z kilku przyczyn: Januszokuźniary nie zgłaszają faktycznej liczby osób mieszkających, i są bloki gdzie na 50 mieszkań zgłoszonych jest mniej niż 50 mieszkańców. Więc nie ma budżetu "na bloku" aby zamówić większą ilość kontenerów. Uczciwi płacą więc za cwaniaczków, a wszyscy przez nich mamy syf i smród przy kontenerach. Januszoleniwce powodują przepełnianie kontenerów. Notorycznie widzę kartonowe pudła wrzucone do kontenerów. A wystarczy zgnieść/złożyć/zdeptać taki karton. Januszolewnice mają też podgatunek Głuptaki. Np. Taka Pani Kasia robiąca internetowe zakupy w sklepach SMYK, a mieszkająca na ulicy z minerałem w nazwie, której suma cyfr numeru telefonu daje wynik 52, a jak dodać numer bloku i numer mieszkania do wychodzi 45 (mam nadzieję że RODO jest zadowolone z takiej anonimizacji głuptaczki Kasi). Takie Głuptaki są na tyle leniwe, ze nawet nie zdzierają z wielkiego pudła swoich danych kontaktowych (pełnego adresu, imię + nazwisko, nr telefonu, nawet numer i rodzaj zamówienia tam jest). Januszosyfiarze co pieprzną swoje śmieci byle jak i robią syf we wiacie śmietnikowej. Proszę zadumajcie chwilę nad swoim zachowaniem a następnie porozmawiajcie ze znajomymi, sąsiadami. Nie bądźcie Januszognidami.
 5. 7 punktów
  Pełno jest takich Januszy współżycia sąsiedzkiego na tym osiedlu, którzy: zostawiają śmieci na zewnątrz bo za trudno otworzyć brameczkę, wyrzucają pudła po swoich wielkich telewizorach wypełnione styropianem do niebieskich koszy zajmując sporą ich powierzchnię a potem są wielce zdziwieni, że podnoszą opłatę za śmieci. To ci sami, którzy nie zamykają po wyrzuceniu wiaty bo to już za dużo pracy a potem narzekają, że złomiarze buszują po śmietnikach, To też ta sama liga, w której do niebieskich wyrzuca się kawałki szafy albo bok od kanapy bo to jest takie fajne. nie sprzątają po psach bo ciężko się schylić a potem zaskoczeni, że dziecko wraca z gównem na spodniach bo się wywróciło wsadzają pół chleba do karmnika z nadzieją, że wróbel porwie całość i schowa na zimę a potem skarżą się, że "spółdzielnia nie dba" bo oni mysz widzieli pozwalają dzieciom i sobie totalnie na wszystko wliczając w to jazdę na hulajnogach i deskorolkach po korytarzu i taką ekwilibrystykę przy znoszeniu roweru do piwnicy, że ślady opon są prawie na suficie. A jak pęknie płytka albo trzeba pomalować bo ściany wyglądają jak w patolandzie od setek hamowań i obijania się o nie to "że jak to, że dlaczego oni mają płacić" nocni fani wyrzucania segregowanych śmieci (szczególnie butelek) do dzwonów najlepiej tuż przed północą bo to fajne i ludzie lubią brzęk tłuczonego szkła jak zasypiają podróżnicy potrafiący otworzyć drzwi do klatki i zostawić na parę godzin otwarte dopóki ktoś inny nie przyjdzie bo zamknięcie ich to już kwestia, która przerasta ich pojmowanie ale potem są prawdziwie zaskoczeni, że ktoś próbował ukraść rower z wózkowni albo "skąd się nagle te klubowe napisy na klatce wzięły pani mi powie". I można by tak wymieniać dalej a nie daj bóg jak się odezwiesz to cię zjedzą albo zaraz określą jako tego, który się czepia. Prawda jest taka, że jest tutaj dużo fajnych ludzi ale jest też cała masa takiego typowego ciemnogrodu, któremu nie wytłumaczysz, że fajnie by było tworzyć inteligentną i zadbaną społeczność szanującą własne otoczenie. Że to nie jest fajne drzeć mordę o 23ciej bo "Przemo" czy inny "Krzycho" ma 40te urodziny, że większość ludzi naprawdę nie lubi ślizgać się po podłodze w śmietniku bo się komuś słoik rozbił, że światło w piwnicy się gasi a jak sobie sprowadzasz kumpli na imprezę na 12 osób to bądź tak dobry i nie zajmuj rano połowy kubła swoimi śmieciami bo zaraz urośnie górka itd.
 6. 6 punktów
  Witam wszystkich. Dlaczego taki tytuł ? Bo uważam, że jest chwytliwy, a skoro zainteresowałeś się czytelniku/czko to znaczy że działa. Dlaczego w wątku Spółdzielni ? Bo tu mieszkam i dotyczy jej członków i ich rodzin. Jaki ma cel? Piętnowanie wszystkich negatywnych zachowań tych którym wydaje się, że teren naszego osiedla jest "bardziej ich" i mogą robić co chcą. Taki ktoś swoje śmieci "przechowuje" na klatce schodowej, zamiast od razu wynieść do śmietnika. Taki ktoś robi sobie prywatny schowek lokatorski z wózkowni, albo używa grata postawionego na parkingu w takim charakterze. Taki ktoś używa ogródka fitnesowego w charakterze wybiegu dla swojego pupilka. I jeszcze a' propos fitnesowego ogródka: wjeżdża wózkiem, rowerem, hulajnogą czy też sankami, chociaż jest to zabronione, albo używa go w charakterze placu zabaw dla dziecka, chociaż placów zabaw nie brakuje. Czy naprawdę tym ludziom brakuje wyobraźni co może stać się dziecku na urządzeniu które nie jest dla niego przeznaczone, czy są po prostu tak głupi? Taki ktoś parkuje z uporem maniaka na skrzyżowaniu, albo nie ustępuje pierwszeństwa nadjeżdżającemu z prawej strony (chociaż jest strefa zamieszkania), narażając zdrowie innych. Taki ktoś nie sprząta po swoim pupilku, mało tego, potrafi przyglądać się jak taki pupilek robi na chodniku, zamiast ściągnąć go na trawnik. Przykładów jeszcze mógłbym wskazać mnóstwo, ale nie chodzi o to aby je tylko wskazać, ale i piętnować. Osiedle jest nasze wspólne i mam nadzieję, że nie tylko mnie zależy aby było miło, czysto i przyjemnie. Taki nasz mały heimat (brak właściwego określenia w j. polskim) I jeszcze jedno. Proszę nie odbierać tytułu wątku w ten sposób, iż Ci "ktosie" pochodzą z tego lub innego rejonu, bardziej lub mniej zurbanizowanego. Bardzo często tym "miastowym" więcej słomy z butów wychodzi.
 7. 6 punktów
  Zostałem wywołany do tablicy więc się odezwę. Z założenia chciałbym żeby to forum było apolityczne i areligijne. Ja mam swoje podejście do KK, ktoś ma inne. Ja mam jakąś tam opinię np. o świadkach Jehowy - ktoś ma inną. Jeden twierdzi, że Muzułmanie są spoko a inny się ich boi. I nie chcę aby to było poletko do religijnych bitewek. Wiecie ile dostałem próśb o usunięcie tematu "Kręgu Biblijnego"? 22 oznaczyły wątek jako SPAM... I powiem szczerze - był napisany w sposób np. dla mnie tak irytujący, że postanowiłem go ukryć, napisałem autorowi, że nie chciałbym aby to forum było wykorzystywane do promowania jakiejkolwiek religii. Reakcją na moją prośbę było wrzucenie tego samego posta od nowa. Jak 3 letnie dziecko. Ukryłem wątek po raz drugi - to Pan Rzulfrydz postanowił, że zachowa się jak obrażona smarkata dziewczynka i zabierze swoje zabawki. Ręcznie usunął wszystkie swoje posty (podziwiam, że mu się chciało) i kazał usunąć swoje konto. No to usunąłem mu to konto. Szczególnie po tym jak napisał mi PW które zaczynało się od "W związku z zaistniałym zjawiskiem cenzury żądam usunięcia konta..." Nie chce mi się dalej tego komentować bo zaraz znajdzie się jeden z drugim co będzie w garażu podziemnym bibuły drukował jaki to sledzik zły bo usunął wątek. Tyle ode mnie.
 8. 6 punktów
  Uuu... mocne słowa. Dupa piecze, że trzeba będzie się przejść 5 minut?
 9. 6 punktów
  Czasami mam wrażenie, że jest tu więcej internetowych Januszów czepiania się jak na tym memie ;) Ostatnio musiałem nieźle się nakombinować, żeby z powodu tego wątku na forum mimo wszystko zaparkować między wyznaczonymi liniami, gdy samochód obok zaparkował pod skosem przekraczając moją linię, gdybym zaparkował obok niego podobnie, a inni wraz z nim opuścili parking to znalazłyby się Janusze, którzy by skomentowali, że to ja źle parkuje.
 10. 6 punktów
 11. 5 punktów
  Foteczki z rana Nie wlatywałem na teren budowy, zdjęcia przedstawione mają charakter hobbystyczny nie są wykorzystane do celów zarobkowych
 12. 5 punktów
  A ja myślałem, że na forum może wypowiedzieć się każdy, napisać nie obrażając nikogo wszystko. Szkoda, że niektórzy bawią się w cenzurę bo jak pewnie sądzą forum to ich prywatne podwórko 😁. A wystarczyło po jednym poście zamknąc temat i zostawić go tylko informacyjnie.
 13. 5 punktów
  Witam. Znowu mnie kolega wyprzedził z fotkami Ale cóż może z lotu ptaka znowu ktoś chce popatrzyć Nie wlatywałem na teren budowy, zdjęcia przedstawione mają charakter hobbystyczny nie są wykorzystane do celów zarobkowych
 14. 5 punktów
  Witam, Byłem przy zatrzymaniu i później zeznawałem na policji jako świadek. Żeby uciąć wszystkie spekulacje, powiem jak było, bo jest tu sporo domysłów i robi się nieprzyjemnie: Około południa wbiegł do domu mój syn ze swoim kolegą (dzieciaki ok. 10 lat) zapłakani, że jakiś facet chciał ich zabrać. Kazałem im zostać w domu i wybiegłem na dwór, próbując go znaleźć, jednocześnie dzwoniąc na policję. Biegłem między wszystkimi blokami na Czeczów, i gdy po ok. 3-5 minutach dobiegłem do ronda, zauważyłem, że grupa ludzi już otacza opisanego przez chłopaków faceta, który, jak się okazało, chciał porwać znajomą nam dziewczyną. Przeciągnął ją kilka metrów po czym wybiegli czujni sąsiedzi i go zatrzymali. Najwięcej zrobiła pewna mama, która szła za tym panem od pewnego czasu, ponieważ jego dziwny chód i mówienie do samego siebie wydały jej się podejrzane. To ona dokonała wstępnego zatrzymania, a później pomogli jej ludzie wybiegający z klatek. Policja, która dotarła na miejsce od razu go zidentyfikowała - facet pochodził z wioski na podkarpaciu, zarejestrowany jako schizofrenik i nie było z nim od 5 dni kontaktu (stąd info że nie brał leków). Facet miał rozbiegany wzrok, wyrażał się nieskładnie, miał obesrane spodnie, i mówił kilkakrotnie, że weźmie cegłę i zrobi z dzieciakami porządek (to nawet mówił przy policjantach). To tyle. Nie był to na raczej pedofil ALE mógł zrobić jakiemuś dziecku dużą krzywdę. Dobrze się stało, że wszedł po tej stronie osiedla, gdzie jednak jest sporo ludzi, a nie na przykład gdzieś nad rzeczką lub przy wiaduktach - wtedy nikt mógłby nawet nie słyszeć krzyku... Pozdrawiam
 15. 5 punktów
  Słuchajcie, wszyscy zdajemy sobie sprawę, że podczas aktualnie trwających gigantycznych smrodów, większość mieszkańców chciałoby natychmiastowego działania i wyeliminowania problemu. To bardzo dobrze, ale musimy zdawać sobie sprawę, że z dnia na dzień problemu nie uda się rozwiązać, a tempo jego rozwiązywania będzie wprost proporcjonalne do zaangażowania mieszkańców. Ograniczenie smrodu wiąże się z wysokimi kosztami oraz ogromem pracy urzędników i służb. Wobec braku jednoznacznych przepisów tzw. ustawy odorowej, trudno spodziewać się aby bez presji społecznej, machina urzędnicza zaczęła działać w kierunku ograniczania uciążliwości zapachowych. Wraz z kilkoma mieszkańcami, przy wsparciu przewodniczącego RD - Jacka Bednarza podejmujemy szerego działań. Uczestniczyliśmy w kilku spotkaniach z władzami UM, WIOŚ, Strażą Miejską, MPWIK, innymi potencjalnymi smrodzicielami. Zorganizowaliśmy: - petycję: https://www.petycjeonline.com/usunicie_uciliwego_odoru_w_po… - Dziennik Smrodu: https://goo.gl/WXaYyZ - prowadzimy fanpage SMRÓD STOP - Kraków Wszystkim staramy się przedstawiać jak znaczącym problemem jest smród. Zauważamy powolną zmianę w podejściu władz do problemu. Formalnie zakończyły się pierwsze badania zespołu UEK. Ich wyniki oraz kolejne działania zostaną wkrótce przedstawione mieszkańcom na specjalnym spotkaniu. W najbliższym czasie oczekujcie kolejnych wiadomości w tym temacie. Ale żeby nasze działania mogły być skuteczne potrzebujemy paliwa - poparcia mieszkańców w postaci zgłoszeń do Straży Miejskiej, wpisów do Dziennika Smrodu, zgłoszeń do WIOŚ czy choćby polubień na fanpage SMRÓD STOP - Kraków. Systematycznie, a nie tylko od wielkiego dzwona, jak smród jest nie do zniesienia bo aż szczypie w oczy. To naprawdę ma ogromne znaczenie dla naszej sprawy. W miarę możliwości proszę również aby dyskusje prowadzić na SMRÓD STOP - Kraków. I jeszcze jedna uwaga na koniec - dla jednych problem smrodu jest istotny, dla innych mniej, ale nie ulega wątpliwości, że długookresowo wszyscy odczujemy korzyści z tego, że Płaszów przestanie być kojarzony ze smrodem. Działaj z nami dla wspólnego dobra!
 16. 5 punktów
  Witam. Serdecznie kolega dał zdjęcia poziomu 0 więc podjechałem dzisiaj polatałem dronem nad budową, i poniżej troszeczkę zdjęć z lotu ptaka Nie wlatywałem na teren budowy, zdjęcia przedstawione mają charakter hobbystyczny nie są wykorzystane do celów zarobkowych
 17. 5 punktów
  Witam, Przesyłam parę zdjęć zrobionych dzisiaj tj.12-06-2018r. (Niestety tylko takie udało mi się zrobić ,ponieważ pogoda rano niestety nie dopisała i nie mogłam podejść z innej strony bloków .. )
 18. 5 punktów
  Yyyyy... twierdzenie "Jeśli na 10 inwestycji na 9 jest problem" poparte jest rachunkiem prawdopodobieństwa. $$P(A) = {|A| \over |\Omega|}$$ $$P(A) = {|9| \over |10|}$$ $$P(A) = {0,9 = 90\%}$$ Jeśli chcesz poczytać na ten temat więcej polecam książkę "Tablice matematyczne", Alicja Cewe oraz jakiś podręcznik do Matematyki z zakresu szkoły średniej bądź gimnazjum.
 19. 5 punktów
  Betonowa dżungla w koło, wiosna przyszła jest wesolo, na balkonach przesiadujo, w głos rozmowy, lamentujo, w łóżkach harce, imieniny, darcie pyska bez przyczyny, remontujo, odnawiajo, żyrandole się bujajo, taki urok życia w blokach, się przyzwyczaj lub zmień lokal Z serdecznymi pozdrowieniami (również dla siąsiadów chodzących w chodakach)
 20. 5 punktów
  Proszę Cię... parkingi pod blokami to nie jest miejsce na przechowywanie wraków. To nie jest tak, że dzwonisz do strażników i oni usuwają pierwsze z brzegu auto. Stoi wrak - to usuną. Niestety w naszym kraju nie brakuje cwaniaków którym się wydaje, że wstawią sobie rupiecia bez przeglądu na parking i będą mieć darmową komórkę lokatorską. Poniżej masz parę zdjęć aut które dzięki mojemu zgłoszeniu Straży Miejskiej zniknęły z osiedla. BUS - stał na miejscu dla inwalidów dobre pół roku, zgnity, dziurawe opony, na pace śmieci, deski, puszki po piwie. Escort - bez OC, bez przedniej tablicy, dziurawe opony. To są ewidentnie porzucone wraki i bynajmniej nie mam sobie nic do zarzucenia, że udało się ich pozbyć z parkingu. W tym wypadku nie trzeba było lać oleju ze słoika. Pamiętaj też proszę, że to nie jest tak, że piszesz straży miejskiej żeby samochód odholowali a oni to robią ot tak. Przepisy są takie: Proszę też nie pisać bzdur o tym jak to sąsiad sąsiadowi wilkiem. Są pewne normy współżycia i robienie sobie z publicznego parkingu prywatnego miejsca postojowego na zdezelowany samochód raczej w te normy się nie wpisuje. Oczywiście nikt nikomu rupiecia "na młode" trzymać nie zabrania - można z powodzeniem taki samochód wstawić do swojego prywatnego lub wynajętego garażu i tam go trzymać aż zamieni się w szczere złoto. A co byś powiedziała o tym jakbym na miejscu parkingowym przed blokiem postawił sobie starą sofę i komodę, przykrył to ładnie plandeką i liczył na to, że sąsiedzi to zaakceptują? Czym to się niby różni od tego że funkcje plandeki spełnia karoseria samochodu?
 21. 4 punkty
  Uprzejmie informuję, że od dzisiaj dzwonię CODZIENNIE na SM, aż wszyscy oduczą się parkowania na zatoczce przy bloku 24 i zakręcie pod blokiem 28. CODZIENNIE!
 22. 4 punkty
  Byłem dzisiaj w okolicy i nie odmówiłem sobie zaglądnięcia na budowę. Zdjęcia poniżej. Ogólnie dużo się dzieje, szczegóły poniżej: Budynek 1: - ściana z balkonami oraz od strony zachodniej całe osiatkowane i zaciągnięte klejem, - dostawione rusztowanie od strony budynku 3, - położone krokwie na skosach, - od strony północnej usunięto płyty, wybrano ziemię, teren jest przygotowywany pod budowę drogi, Budynek 2: - wprawiono okna na 4tym piętrze, - ułożono rusztowanie przy wjeździe do garaży pod tynkowanie, - od strony zachodniej trochę uporzadkowano teren również pod budowę drogi, Budynek 3: - ściana od strony dziedzińca oraz krótka ściana od strony północnej całe osiatkowane i zaciągnięte klejem, - okna oklejone taśmami, na dniach pewnie pojawi się tynk - ściana od strony biura Murapola jest ocieplana, - na skosach pojawiły się krokwie, - wykonano izolację przeciwwilgociową fundamentów, Ogólnie na placu budowy pojawiło się dużo materiału pod drogę - kliniec, krawężniki, rury do odwodnienia itp. Płyty drogowe zostały wywiezione za budynek 2 więc nie wiem czy nie są składowane pod kolejny etap budowy. Oby teraz pogoda dopisywała i utrzymali to tempo Pierwszy mieszkaniec już się wprowadził:
 23. 4 punkty
  Temat przyszlorocznego festynu na osiedlu: "Tu bedzie droga" oczywiscie na parkingu telefoniki...
 24. 4 punkty
  wiosenka witamy na forum, wpadasz jak błyskawica odkopujesz sylwestrowy temat i rzucasz instrukcje o odpalaniu fajerwerka w kwietniu kiedy każdy z kiełbasą już przy ognisku siedzi
 25. 4 punkty
  "Z chałupek pod Krakowem" ... Franzz to jedź pod Kraków i zobacz te "chałupki" - często są to piękne domy i wille.... to po pierwsze... a po drugie : Tak jak napisał Greg45: Bardzo często tym "miastowym" więcej słomy z butów wychodzi. Dla mnie WIEŚNIAK to nie miejsce zamieszkania czy pochodzenia ....to stan kultury i umysłu. Pozdrowienia i przyjemnych dni WIOSENNYCH (oby!)
×