Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 05/29/19 uwzględniając wszystkie działy

 1. Witam wszystkich! Wpadła mi do głowy idea, może założymy na Złocieniu amatorski klub piłkarski? (mówię poważnie nie śmiejcie się 😛) Brzmi może kosmiczne ale jesteśmy w stanie to zrobić i dobrze się przy tym bawić! Na początek potrzebujemy grupy 13-15 osób chcących pograć, które łatwo się nie poddają , obok jest boisko Bieżanowianki gdzie moglibyśmy rozgrywać mecze (oczywiście musimy się z nimi wcześniej dogadać), sprawy organizacyjne jak koszulki, piłki, treningi i oczywiście wymagania dotyczące zgłoszenia do rozgrywek rozkminimy wspólnie nie jest to nic trudnego, wiadomo wymaga to czasu, zaangażowania i nakładu finansowego ale jestem przekonany że wspólnie będziemy w stanie stworzyć coś z niczego! Proszę o zgłaszanie się osób zainteresowanych, jak zbierzemy grupę to przedstswie Wam procedurę takiego przedsięwzięcia i umówimy się na spotkanie organizacyjne i być może niedługo uda nam się pograć w krakowskie b-klasie 😉. Jeżeli nie uda nam się zebrać grupy i zorganizować klubu to może chociaż uda się nam pograć w doborowym towarzystwie jednak uważam że trzeba sobie stawiać wysokie cele i wierzę że damy radę 😋 Pozdrawiam Michał
  1 punkt
 2. Może mnie moderatorzy nie zjedzą za zakładanie naciąganego tematu ale tak się rozpowszechnił temat legendarnego już murku po wszelakich tematach że ciężko to zebrać do kupy. Murek wyższy nie będzie ! Murek został szybko zbudowany i równie szybko zgłoszony do odpowiednich instytucji... Murek nie jest wałem przeciwpowodziowym tylko podtrzymującym płot elementem który stanowi całość infrastruktury . Nim na przyszłość ktokolwiek zaproponuje murek niech zadzwoni do Włodarzy LCC i zapyta czemu nie zbudowali muru na 5m..... ludzie no trochę myślenia i obserwacji nim zaproponujecie kolejne idiotyczne rozwiązania...
  1 punkt
 3. Juz założone szkło na wszystkich balkonach.
  1 punkt
 4. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
  1 punkt
 5. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 PODPISUJEMY !!! UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
  1 punkt
 6. https://www.petycjeonline.com/signatures/dokoczenie_ulicy_domagaa/?u=2039305&s=61046735 PODPISUJEMY !!! UWAGA, koniecznie pamiętajcie aby potwierdzić głos klikając w link w mejlu !!!
  1 punkt
 7. Wygląda na to że post który ta osoba napisała z 25 Marca że poleca tą osobę jest już nie aktualny
  1 punkt
 8. Hej, ze zgłoszeniem do B-klasy to możecie (możesz) mieć duży problem to są spore nakłady finansowe, które ciężko pokrywa się z własnej kieszeni. Ponadto wiem, że Bieżanowianka nie zgodziłaby się na wynajem boiska naturalnego na mecze. W grę wchodziłoby jedynie boisko sztuczne, które nie spełnia wymagań licencyjnych (jest za małe, mogą grać na nich tylko grupy młodzieżowe mecze ligowe). Na Bieżanowiance koszt wynajęcia połowy (czyli wymiary orlika) boiska sztucznego to 150 zł za 1,5 godziny. Numer do Pana Jerzego, który zajmuje się rezerwacjami: 505 098 362.
  1 punkt
 9. Wydaje mi się że podniesienie murku i świadome zalewanie sąsiadów z domów może nie zadziałać. Widzę kilka opcji. 1) Poglebienie/poszerzenie koryta rzeki 2) Dodatkowe zbiorniki retencyjne 3) Można powykładać kamienie na dnie rzeki aby spłaszczyć te wszystkie krzaki (może to coś da? Rzadziej potrzebne koszenie np.) Najbardziej realna ale i czasochłonna wydaje mi się opcja 2, jest to najbardziej pewna metoda.
  1 punkt
 10. W dniu dzisiejszym forum będzie przenoszone na nowy serwer. Szybszy, większy, lepszy
  1 punkt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...